ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

коледж

Нещодавно 49 студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ за часткового фінансування Закарпатського обкому профспілки працівників торгівлі, громадського харчування та послуг (голова Галина Сваричевська) здійснили екскурсію до столиці нашої держави – міста-героя Києва.

211 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Працівники навчального закладу почули тріск фасаду та увімкнули сирену
253 просмотра. Обговорити (0)

10 грамів марихуани 16-річний хлопець ніс із собою на пари в коледж. По дорозі до навчального закладу його затримали поліцейські

279 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський коледж культури і мистецтв — освітній центр, де виховують таланти.

656 просмотров. Обговорити (0)

Берегівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження відносно посадових осіб Берегівського медичного коледжу за фактом службової недбалості (ч.2 ст.367 КК України).

434 просмотра. Обговорити (0)
Корупція та розхлябаність у системі забезпечення солдат ЗСУ все ще поширене, ганебне явище, навіть не зважаючи на війну та потреби бійців на передовій.
655 просмотров. Обговорити (0)

"Студенту спокій тільки сниться" – так назвали концертну програму з нагоди Міжнародного дня студента юні режисери й естрадники Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач-методист Людмила Ухач).

505 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 5 серпня, за процесуального керівництва прокуратури області працівниками управління протидії злочинності в сфері економіки УМВС України в Закарпатській області при одержанні неправомірної вигоди викрито керівника одного з коледжів області.

623 просмотра. Обговорити (0)
Студенти третього курсу змагались у чотирьох конкурсах. Присвятили цю подію 70 –тій річниці заснування закладу.
363 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 23 грудня, о 17.00 в Ужгородському коледжі культури та мистецтв (вул. Минайська, 38/80) відбудеться святкова Новорічна вистава для дітей із сімей, що опинилися в складних життєвих ситуаціях та для дітей з родин переселенців із зони АТО.

497 просмотров. Обговорити (0)

Український народ і вся прогресивна світова громадськість у цьому році урочисто відзначали 200-річчя з дня народження великого українського поета, художника,

591 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com Мукачівська ОДПІ, днями в Мукачівському кооперативному торгово-економічному коледжі відбувся професійний конкурс «Я – бухгалтер».

1071 просмотр. Обговорити (0)

У народі кажуть: “Праця - людині окраса”. Бо всі матеріальні і духовні надбання людства за всіх часів створювалися тільки людською працею та людським розумом. До певної міри це стосується і такої важливої та невід’ємної сфери духовності, як культура і мистецтво, де талант митця тільки в поєднанні з натхненною працею, як правило, приносить бажані результати.

3193 просмотра. Обговорити (0)

Щось ще гойкають ті, кому не купили нового портфеля, а наші діти вже хочуть вийти з цієї школи “дорослих малят” і стати студентами. В Закарпатському державному університеті вперше пройшла для дев’ятикласників акція “Стань студентом сьогодні!!!”. Перед тим пройшли відбірні етапи з номінацій “Кращий майбутній правознавець”,, “Кращий майбутній економіст”, “Кращий майбутній комп’ютерник”.
Зазначимо, що переможець кожної номінації зараховується без вступних іспитів до природничо-гуманітарного коледжу Закарпатського державного університету, який не один рік успішно очолює Володимир Войтехович Росоха.

1175 просмотров. Обсудить (0)