ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

дозвіл

Українці вимагають надати їм право носити зброю та захистити себе

207 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування надали бійцям 3308 дозволів для виготовлення документів.
176 просмотров. Обговорити (0)

Вчора всі траси до столиці заблокували власники нерозмитнених автомобілів. Уздовж дороги у крайніх правих рядах вони розставили свої машини на іноземних номерах і розклали палаючі шини. Найбільше машин було на Житомирській і Бориспільській трасах. Вони суттєво обмежили там рух. Після обіду колона автомобілів поїхала до Кабінету Міністрів.

633 просмотра. Обговорити (0)

Cпівробітники СБ України спільно з обласною та військовою прокуратурами викрили механізм систематичного отримання хабарів керівництвом лісгоспу в одному з районів Закарпаття.

356 просмотров. Обговорити (1)

Сьогодні, 1 жовтня, у Польщі вступили нові правила працевлаштування для іноземних громадян. Дані нововведення будуть діяти для громадян шести країн, серед яких є і українці.

321 просмотр. Обговорити (0)

Протягом січня-травня 2015 року суб’єкти господарювання за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами перерахували 8 млн 987 тис. грн.

485 просмотров. Обговорити (0)
Ще двом закладам обласного центру Закарпаття влада дозволила працювати вночі.
505 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Указу Президента від 06 квітня 2011 року №387 «Про Положення про Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті», постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2011 року №929

964 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" та постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року № 526...

678 просмотров. Обговорити (0)