ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Наталія Товтин

Обласна організація профспілки працівників культури (голова Наталія Товтин) з метою забезпечення соціально-економічного захисту спілчан проводить моніторинг встановлення і виплати доплат і надбавок працівникам закладів культури Закарпаття з місцевих бюджетів.

272 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді на розширеному засіданні президії Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури йшлося про основні напрямки діяльності галузевої профспілки щодо соціально-економічного захисту працюючих.

275 просмотров. Обговорити (0)

У Чинадієві відбулося виїзне засідання президії Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури (голова Наталія Товтин). Як завжди, на порядку денному були актуальні питання діяльності профспілки, що стосуються соціально-економічного захисту спілчан.

282 просмотра. Обговорити (0)

З метою подальшого вдосконалення роботи організацій і закладів культури, посилення соціально-економічного захисту працюючих, укладено Угоду між управлінням культури Закарпатської облдержадміністрації та обласною профспілковою організацією працівників культури на 2015-2018 роки.

256 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури (голова Наталія Товтин) – одна з небагатьох галузевих профспілок нашого краю, які, незважаючи на фінансові труднощі, зуміли збільшити кількість оздоровлених дітей у порівнянні з попереднім роком.

516 просмотров. Обговорити (0)

Понад 35 років працює в профспілках нашого краю голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури, член Ради Федерації профспілок України Наталія Товтин. Більше 20 років очолює вона обласну галузеву профспілку.

711 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури (голова, член Ради ФПУ Наталія Товтин) – п’ята за чисельністю серед галузевих профспілок нашого краю. Соціально –трудові відносини у галузі регулює

704 просмотра. Обговорити (0)

Принаймні, так стверджує голова правління ЗАТ «Закарпаттурист» Наталія Товтин. Виступаючи цього вівторка в прес-центрі «Закарпатської Правди», вона розповіла: якщо на період новорічних свят турбази ще були заповнені, то після 15 січня – справи кепські.

925 просмотров. Обговорити (0)