ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Закарпатська облрада

Відповідний проект рішення вноситься на розгляд депутатів облради. Зміни внесуться до обсягу доходів обласного бюджету на 2017 рік, до розподілу видатків обласного бюджету на 2017 та до джерел фінансування.

206 просмотров. Обговорити (0)

Для забезпечення сталого функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород», обласні обранці направлять на адресу Державного підприємства обслуговування
повітряного руху України відповідне Звернення, яке пропонується до порядку денного третього пленарного засідання сьомої сесії облради.

297 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Напередодні другого пленарного засідання сьомої сесії облради (18.05.17) профільні комісії продовжили роботу з розгляду проектів рішень порядку денного.

239 просмотров. Обговорити (0)

Завтра, 22 грудня відбудеться третє пленарне засідання п’ятої сесії Закарпатської обласної ради 7-го скликання.

362 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 21 грудня перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань.

317 просмотров. Обговорити (0)

У більшості депутатські запити, подані в ході другого пленарного засідання п’ятої сесії облради, стосувалися життєзабезпечення краю та його жителів.

264 просмотра. Обговорити (0)

А також відсутністю покращення становища в соціальній сфері, неналежним правовим захистом.

308 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 7 грудня, відбулося друге пленарне засідання п’ятої сесії обласної ради VII скликання, яке провів голова облради Михайло Рівіс.

295 просмотров. Обговорити (0)

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення про внесення змін до Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Закарпатської області на 2014-2018 роки. І це - для належного виконання резолюції віце-премʼєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (від 13.10.2016 №37479/0/1-16).

307 просмотров. Обговорити (0)

На затвердження другого пленарного засідання п’ятої сесії облради вноситься проект рішення «Про Затвердження Меморандуму про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою, Закарпатською обласною радою та Івано-Франківською обласною радою», що підписаний 29 вересня 2016 року в місті Полтава.

361 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 9 листопада, голова обласної ради Михайло Рівіс провів розширену нараду з головами районних рад, міськими головами міст обласного та районного значення.

301 просмотр. Обговорити (0)

У вівторок, 25 жовтня, в Закарпатській обласній раді відбулася Міжнародна конференція, на якій обговорено можливості участі територіальних громад краю у міжнародних і транскордонних програмах співпраці.

422 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 25 жовтня, у сесійній залі облради за участі керівництва Закарпаття та Чернівеччини, представників іноземних організацій відбудеться Міжнародна конференція на тему: «Можливості участі територіальних громад Закарпаття у міжнародних і транскордонних програмах співпраці».

278 просмотров. Обговорити (0)

Про це йдеться у звіті про хід виконання Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014 – 2017 роки, який управління молоді та спортуОДА пропонує обласним обранцям розглянути в ході четвертої сесії облради.

279 просмотров. Обговорити (0)

Як ремонтуються та утримуються автомобільні дороги Чехії, наглядно продемонстрували працівники Служби обслуговування доріг у м.Їглава закарпатським обранцям, які відвідали з робочим візитом край Височина.

320 просмотров. Обговорити (0)

Відповідний звіт департамент фінансів ОДА вносить на розгляд депутатів облради. То ж у пояснювальні записці означено виконання обласного бюджету за доходами та видатками, фінансування обласних програм тощо.

262 просмотра. Обговорити (0)
Як уже повідомлялось, на запрошення голови Зборів округу Верхня Франконія д-р. Гюнтера Денцлера закарпатська делегація, яку очолив голова облради Михайло Рівіс, перебувала з робочим візитом у Німеччині.
214 просмотров. Обговорити (0)

Під час обговорення чергового внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік під час першого пленарного засідання четвертої сесії облради, крайовими обранцями було порушено питання щодо посилення соціального захисту закарпатців у рамках обласної програми «Турбота».

283 просмотра. Обговорити (0)

На завтрашньому пленарному засіданні четвертої сесії Закарпатської облради крайові парламентарі звертатимуться до Кабміну з проханням виділити кошти для завершення будівництва моста в смт Буштино на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів.

244 просмотра. Обговорити (0)

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс ще 25 березня підписав розпорядження про скликання 5 квітня 2016 року третьої сесії облради.

558 просмотров. Обговорити (0)

За результатами голосування кандидатуру Олексчандра Каменяша на посаду голови обласної ради підтримали 32 депутатів. Не вистачило всього одного голосу.

727 просмотров. Обговорити (0)

Голосування відбувається таємно, після суперечок щодо процедури, текста бюлетня.

Кандидат один - Олександр Каменяш.

Як раніше нами повідомлялося, облраду заміновано.

Про це повідомив головуючий на засіданні депутат облради Золтан Ленд'єл.

299 просмотров. Обговорити (0)