ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Роман Стефанишин

Урочисте передання 18 нових машин «Mitsubishi Outlander» в райони відбулося біля Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Поповнення автопарку отримали всі районні підрозділи поліції.
159 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин провів виїзний прийом громадян в Берегові та поспілкувався з мешканцями району.

107 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В Ужгородському міськрайонному суді на розгляді знаходиться кримінальна справа щодо трьох членів злочинного угрупування, які займалися незаконним обігом наркотиків на території міста Ужгород.

200 просмотров. Обговорити (0)

Правоохоронці управління протидії наркозлочинності Нацполіції Закарпаття безпідставно звинуватили чопівця і отримали від нього "відкуп"

169 просмотров. Обговорити (0)
Вчера, 18 января, во время пресс-конференции в Ужгороде начальник ГУНП в Закарпатской области, полковник полиции Роман Стефанишин рассказал о достижениях 2016 года, начало работы в новом и о наборе на вакантные должности в полицию.
816 просмотров. Обсудить (0)

У четвер, 8 грудня, начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин здійснить виїзний прийом громадян у Рахівському районі.

298 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 1 грудня, начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин відвідає Великоберезнянський район.

296 просмотров. Обговорити (0)

Працівники слідчого управління Головного управління Національної поліції в Закарпатській області отримали сертифікати Закарпатського відділення навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ про підвищення кваліфікації.

277 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Главного управления Национальной полиции в Закарпатской области, Роман Стефанишин и его заместитель Ярослав Лебович совместно с областной властью, пограничной службой и руководством таможни договорились о создании группы из активистов-пересечников, которые будут контролировать и помогать с урегулированием вопроса «пересичкы» на КПП «Ужгород».

2524 просмотра. Обсудить (2)

Ужгородський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області очолив полковник поліції Володимир Улинець, який донедавна був заступником начальника цього структурного підрозділу.

371 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні в ГУНП області побували спостерігачі місії ОБСЄ в Україні Деніс Декані та Мирослав Демко. Європейські гості цікавилися криміногенною ситуацією в краї, результатами атестації поліції, вирішенням конфліктних ситуацій.

303 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-майор поліції Олексій Руденко представив особовому складу нового керівника.

422 просмотра. Обговорити (0)

Сегодня, 19 сентября, в Ужгороде представили нового руководителя ГУНП в Закарпатской области. Им стал Стефанишин Роман. До этого он возглавлял Ужгородский городской отдел УМВД Украины в Закарпатской области.

737 просмотров. Обсудить (0)

Как стало известно журналистам, сегодня, 24 февраля 2015 года, личному составу Ужгородского горотдела милиции представили нового руководителя...

3031 просмотр. Обсудить (0)

Сьогодні основна увага в роботі міліції приділяється налагодженню партнерських відносин з населенням, зміцненню дисципліни і законності в міліцейських лавах, захисту конституційних прав людей. Саме з цих питань і розпочалася наша розмова з начальником Ужгородського райвідділу УМВС України в Закарпатській області Романом Стефанишиним.

653 просмотра. Обговорити (0)

Днями свій 33-ій день народження відсвяткував начальник Ужгородського райвідділу внутрішніх справ Роман Стефанишин. На цій відповідальній посаді Роман Ігорович з липня цього року. Як працюється молодому начальнику? Як прийняла його Ужгородщина? Ці та інші питання були в центрі розмови нашої чергової зустрічі.

1484 просмотра. Обговорити (2)

В управлении МВД Украины в Закарпатской области произошли очередные кадровые перестановки...

6547 просмотров. Обсудить (19)