ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Роман Стефанишин

Середа принесла очікувані новини з правоохоронного «фронту» двох райвідділень: у Виноградові та Іршаві, де очільник головного управління поліції Закарпатської області полковник Роман Стефанишин зробив кардинальні кадрові перестановки.

547 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин провів виїзний прийом громадян в смт.Дубовому Тячівського району.

139 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні керівники Управління патрульної поліції у містах Ужгород та Мукачево та Головного управління Національної поліції у Закарпатській області повідомили про завершення чергового відбору до лав патрульної поліції.

166 просмотров. Обговорити (0)
Урочисте передання 18 нових машин «Mitsubishi Outlander» в райони відбулося біля Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Поповнення автопарку отримали всі районні підрозділи поліції.
193 просмотра. Обговорити (0)

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин провів виїзний прийом громадян в Берегові та поспілкувався з мешканцями району.

128 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському міськрайонному суді на розгляді знаходиться кримінальна справа щодо трьох членів злочинного угрупування, які займалися незаконним обігом наркотиків на території міста Ужгород.

226 просмотров. Обговорити (0)

Правоохоронці управління протидії наркозлочинності Нацполіції Закарпаття безпідставно звинуватили чопівця і отримали від нього "відкуп"

194 просмотра. Обговорити (0)
Вчера, 18 января, во время пресс-конференции в Ужгороде начальник ГУНП в Закарпатской области, полковник полиции Роман Стефанишин рассказал о достижениях 2016 года, начало работы в новом и о наборе на вакантные должности в полицию.
851 просмотр. Обсудить (0)

У четвер, 8 грудня, начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин здійснить виїзний прийом громадян у Рахівському районі.

309 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 1 грудня, начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин відвідає Великоберезнянський район.

313 просмотров. Обговорити (0)

Працівники слідчого управління Головного управління Національної поліції в Закарпатській області отримали сертифікати Закарпатського відділення навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ про підвищення кваліфікації.

289 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Главного управления Национальной полиции в Закарпатской области, Роман Стефанишин и его заместитель Ярослав Лебович совместно с областной властью, пограничной службой и руководством таможни договорились о создании группы из активистов-пересечников, которые будут контролировать и помогать с урегулированием вопроса «пересичкы» на КПП «Ужгород».

2573 просмотра. Обсудить (2)

Ужгородський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області очолив полковник поліції Володимир Улинець, який донедавна був заступником начальника цього структурного підрозділу.

417 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в ГУНП області побували спостерігачі місії ОБСЄ в Україні Деніс Декані та Мирослав Демко. Європейські гості цікавилися криміногенною ситуацією в краї, результатами атестації поліції, вирішенням конфліктних ситуацій.

313 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-майор поліції Олексій Руденко представив особовому складу нового керівника.

441 просмотр. Обговорити (0)

Сегодня, 19 сентября, в Ужгороде представили нового руководителя ГУНП в Закарпатской области. Им стал Стефанишин Роман. До этого он возглавлял Ужгородский городской отдел УМВД Украины в Закарпатской области.

750 просмотров. Обсудить (0)

Как стало известно журналистам, сегодня, 24 февраля 2015 года, личному составу Ужгородского горотдела милиции представили нового руководителя...

3048 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні основна увага в роботі міліції приділяється налагодженню партнерських відносин з населенням, зміцненню дисципліни і законності в міліцейських лавах, захисту конституційних прав людей. Саме з цих питань і розпочалася наша розмова з начальником Ужгородського райвідділу УМВС України в Закарпатській області Романом Стефанишиним.

665 просмотров. Обговорити (0)

Днями свій 33-ій день народження відсвяткував начальник Ужгородського райвідділу внутрішніх справ Роман Стефанишин. На цій відповідальній посаді Роман Ігорович з липня цього року. Як працюється молодому начальнику? Як прийняла його Ужгородщина? Ці та інші питання були в центрі розмови нашої чергової зустрічі.

1509 просмотров. Обговорити (2)

В управлении МВД Украины в Закарпатской области произошли очередные кадровые перестановки...

6571 просмотр. Обсудить (19)