ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Роман Стефанишин

Середа принесла очікувані новини з правоохоронного «фронту» двох райвідділень: у Виноградові та Іршаві, де очільник головного управління поліції Закарпатської області полковник Роман Стефанишин зробив кардинальні кадрові перестановки.

579 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин провів виїзний прийом громадян в смт.Дубовому Тячівського району.

162 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні керівники Управління патрульної поліції у містах Ужгород та Мукачево та Головного управління Національної поліції у Закарпатській області повідомили про завершення чергового відбору до лав патрульної поліції.

182 просмотра. Обговорити (0)
Урочисте передання 18 нових машин «Mitsubishi Outlander» в райони відбулося біля Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Поповнення автопарку отримали всі районні підрозділи поліції.
228 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин провів виїзний прийом громадян в Берегові та поспілкувався з мешканцями району.

142 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгородському міськрайонному суді на розгляді знаходиться кримінальна справа щодо трьох членів злочинного угрупування, які займалися незаконним обігом наркотиків на території міста Ужгород.

240 просмотров. Обговорити (0)

Правоохоронці управління протидії наркозлочинності Нацполіції Закарпаття безпідставно звинуватили чопівця і отримали від нього "відкуп"

225 просмотров. Обговорити (0)
Вчера, 18 января, во время пресс-конференции в Ужгороде начальник ГУНП в Закарпатской области, полковник полиции Роман Стефанишин рассказал о достижениях 2016 года, начало работы в новом и о наборе на вакантные должности в полицию.
877 просмотров. Обсудить (0)

У четвер, 8 грудня, начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин здійснить виїзний прийом громадян у Рахівському районі.

329 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 1 грудня, начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин відвідає Великоберезнянський район.

335 просмотров. Обговорити (0)

Працівники слідчого управління Головного управління Національної поліції в Закарпатській області отримали сертифікати Закарпатського відділення навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ про підвищення кваліфікації.

303 просмотра. Обговорити (0)

Начальник Главного управления Национальной полиции в Закарпатской области, Роман Стефанишин и его заместитель Ярослав Лебович совместно с областной властью, пограничной службой и руководством таможни договорились о создании группы из активистов-пересечников, которые будут контролировать и помогать с урегулированием вопроса «пересичкы» на КПП «Ужгород».

2595 просмотров. Обсудить (2)

Ужгородський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області очолив полковник поліції Володимир Улинець, який донедавна був заступником начальника цього структурного підрозділу.

447 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в ГУНП області побували спостерігачі місії ОБСЄ в Україні Деніс Декані та Мирослав Демко. Європейські гості цікавилися криміногенною ситуацією в краї, результатами атестації поліції, вирішенням конфліктних ситуацій.

321 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-майор поліції Олексій Руденко представив особовому складу нового керівника.

458 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, 19 сентября, в Ужгороде представили нового руководителя ГУНП в Закарпатской области. Им стал Стефанишин Роман. До этого он возглавлял Ужгородский городской отдел УМВД Украины в Закарпатской области.

767 просмотров. Обсудить (0)

Как стало известно журналистам, сегодня, 24 февраля 2015 года, личному составу Ужгородского горотдела милиции представили нового руководителя...

3066 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні основна увага в роботі міліції приділяється налагодженню партнерських відносин з населенням, зміцненню дисципліни і законності в міліцейських лавах, захисту конституційних прав людей. Саме з цих питань і розпочалася наша розмова з начальником Ужгородського райвідділу УМВС України в Закарпатській області Романом Стефанишиним.

672 просмотра. Обговорити (0)

Днями свій 33-ій день народження відсвяткував начальник Ужгородського райвідділу внутрішніх справ Роман Стефанишин. На цій відповідальній посаді Роман Ігорович з липня цього року. Як працюється молодому начальнику? Як прийняла його Ужгородщина? Ці та інші питання були в центрі розмови нашої чергової зустрічі.

1518 просмотров. Обговорити (2)

В управлении МВД Украины в Закарпатской области произошли очередные кадровые перестановки...

6584 просмотра. Обсудить (19)