ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

День Дунаю

Цього разу поруч з традиційною програмою було чимало цікавих новинок, конкурсних номінацій і призів.

166 просмотров. Обговорити (0)

На українсько-угорському кордоні поблизу с.Галабор Берегівського району уже вдесяте відзначили щорічний День Дунаю.

282 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

В Україні, в басейні р.Тиса це свято традиційно проводиться під гаслом «Тиса - молодша сестра Дунаю».

350 просмотров. Обговорити (0)

У суботу, 28 червня, відбудеться прес-тур Ужгородського прес-клубу до двох локацій святкування міжнародного Дня Дунаю. У цей день, зокрема, школярі малюватимуть карту «Україна, об’єднана річками», ідея та розміри якої роблять її претендентом на включення до Книги рекордів.

1117 просмотров. Обговорити (0)

Наприкінці червня, одночасно в 14 країнах басейну Дунаю, тривали фестивалі та екологічні акції з нагоди відзначення Дня Дунаю - спільного пан-європейського заходу, спрямованого на інформування і підвищення екологічної культури громадян, що його організовує Міжнародна комісія з захисту р. Дунай.

1087 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 29 червня, одночасно в 14 країнах басейну Дунаю, триватимуть фестивалі та екологічні акції з нагоди відзначення Дня Дунаю - спільного пан-європейського заходу, спрямованого на інформування і підвищення екологічної культури громадян, що його організовує Міжнародна комісія з захисту р. Дунай.

996 просмотров. Обговорити (0)

Вже шостий рік поспіль Україна (Закарпатська область) долучається до святкування Дня Дунаю, який є спільним пан-європейським заходом, спрямованим на інформування та підвищення екологічної культури громадян, що організовується Міжнародною комісією з захисту річки Дунай.

1178 просмотров. Обговорити (0)