ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

джерело

Джерело річки Чорна Тиса, яка дає початок найбільшій річці Закарпаття, перетворили на туристичний об′єкт

215 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
У нашому краї багато унікальних пам’яток. Це і сучасні міні-скульптури, і старовинні витвори мистецтва.
196 просмотров. Обговорити (0)

Відомо, що вода в Карпатах має цілющі властивості. Проте це джерело, яке ще називають «чоловічим», вже переконало багатьох закарпатців у чудодійній силі природи.

304 просмотра. Обговорити (0)

Одне з найвіддаленіших сіл Верховинського району - село-привид Буркут...

269 просмотров. Обговорити (0)

Відомо, що вода "з крану" в Ужгороді не дуже. І коли є можливість набрати кращої, то люди не нехтують.

854 просмотра. Обговорити (0)

На Перечинщині вже майже півстоліття діє безкоштовний "санаторій"
Якщо рекомендації лікаря не суперечать вашим бажанням добряче «поваритися» в чавунному чані – дорога недільного ранку вам прямісінько в Новоселицю, що на Перечинщині. Цілющі властивості мінеральних джерел відомі усім без винятку закарпатцям.

600 просмотров. Обговорити (0)

Кваси (уг.Tiszaborkut) — село в Закарпатській області — розташоване по обидві сторони річки Чорна Тиса на відстані 14 км від районного центру Рахова і за 26 км від Географічного центру Європи, пише Спадщина предків.

958 просмотров. Обговорити (0)
Востаннє ділянку з джерелом мінеральною водою у Боздоському парку ужгородські активісти прибирали минулого року. За цей час навколо джерела назбирались купи пластикових пляшок, паперу та іншого непотребу.
686 просмотров. Обговорити (0)
Унікальне джерело з цілющою водою у селі Сімер що на Перечинщині приватизують, а воду продаватимуть за гроші - такі чутки не на жарт збентежили місцевих жителів.
648 просмотров. Обговорити (0)

Про унікальні Закрпатські соляні родовища знають вже далеко за межами краю. Та насправді весь свій потенціал карпатська земля ще не розкрила.

468 просмотров. Обговорити (0)

У мікрорайоні Шахта (Ужгород), поблизу коньячного заводу, посеред лісу б’є з-під землі джерело. Вода, яка пробивається з глибин, містить у собі срібло та різні корисні мінерали. Багато людей з міста і з району Ужгорода приїздять у це затишне місце, аби ковтнути чистої та прохолодної джерельної води.

1304 просмотра. Обговорити (1)

На Закарпатті триває акція “Декада довкілля”, ініційована обласною організацією партії “Фронт змін”. Активісти й волонтери Свалявського районного осередку в рамках заходу очистили від бруду й заростів мінеральне джерело на околиці міста. Тривалий час без нагляду воно майже зникло, та все ж, цілющий подарунок природи “фронтовикам” вдалося повернути.ї

1176 просмотров. Обговорити (1)

Кому доводилось подорожувати територією Національного природного парку «Синевир», той ніколи не забуде тих чудових вражень, що справила на нього унікальна природа. Іноді мандрівка починається з маленької стежинки, що веде на гору, кличучи туриста в незабутню подорож.

1288 просмотров. Обговорити (0)

Мінеральну воду люди смакують охоче: хтось, аби вгамувати спрагу, хтось – щоб полікуватися. На щастя, Закарпаття природа цим багатством не обділила. Тому в наших магазинах пляшка мінералки значно дешевша, ніж в інших областях. Подорожуючи ж краєм, усяк може зупинитися біля якогось джерела й набрати собі живиці – скільки душа забажає.

1701 просмотр. Обговорити (2)

Наприкінці села Сімер Перечинського району тече із-землі вода, яку люди називають срібною через її прозорість. Вона не цвіте, її можна вживати некип’яченою. Й у всі пори року – холодна, має однакову температуру та тиск.

1991 просмотр. Обговорити (0)

Закарпаття недаремно називають Срібною землею. Її надра ховають незліченні багатства. Найбільше з яких — лікувальні мінеральні джерела. Про їхні властивості люди знали ще з прадавніх часів.

1092 просмотра. Обсудить (0)