ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Швеція

Мукачівець В’ячеслав Мухідінов успішно виступив у міжнародному турнірі зі спортивного орієнтування ”О-Рінген”. Ці традиційні змагання щорічно з 1965 року проводяться в середині літа у іншому районі Швеції і збирають понад 18 тисяч учасників (рекорд – 25021особа).

303 просмотра. Обговорити (0)

У наступному році в столиці відкриються магазини H&M

436 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

22 вересня в Ужгороді відбудеться презентація шведсько-української компанії «БМЮ УКРАЇНА» – виробника cучасних екологічних та економних світлодіодних (LED) ламп, світильників, модулів, систем освітлення.

251 просмотр. Обговорити (0)
Хоч Україна цього року й відмовилася брати участь у “Євробаченні” – через складну ситуацію в державі – чимало наших співвітчизників таки стежили за перебігом подій вокального конкурсу.
924 просмотра. Обговорити (0)
Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, Іршавський район очистили від отрутохімікатів: автомобіль з 35 тоннами непридатних отрутохімікатів вирушив до Швеції, де утилізують наші пестициди.
1133 просмотра. Обговорити (0)

Данське посольство в Стокгольмі у вівторок було евакуйоване через підозрілий конверт з білим порошком.У вівторок посольство отримало непідписаний конверт з підозрілим білим порошком.

910 просмотров. Обсудить (0)