ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

нерухоме майно

Кожна людина має право на захист свого нерухомого майна! Так, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» № 1666-VIII від 06 жовтня 2016 року внесені зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон).

134 просмотра. Обговорити (0)

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно здійснюється державною мовою.

178 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Завдяки злагодженій роботі працівників органів ДФС у Закарпатській області та органів самоврядування краю щодо визначення об’єкту оподаткування та суми податку до сплати, протягом січня-серпня 2016 року до місцевих бюджетів мобілізовано понад 9,6 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

288 просмотров. Обговорити (0)

Обласні податківці нагадують, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки мають право звернутися з письмовою заявою до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем проживання для проведення звірки даних щодо:

185 просмотров. Обговорити (0)

Фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок на нерухомість за 2015 рік, відповідно за ставками та пільгами, чинними у 2015 році.

400 просмотров. Обговорити (0)

Міністерством юстиції України зроблено перші кроки в системі запровадження електронних сервісів Міністерства юстиції України, які надаються онлайн без перерв та вихідних за принципом 24/7.

349 просмотров. Обговорити (0)

Державна реєстрація прав на нерухоме майно є найважливішим елементом правового регулювання обігу нерухомості.

482 просмотра. Обговорити (0)

Тепер найважливішу виписку в Україні видає один банк: вже виникли проблеми!

308 просмотров. Обговорити (0)

З 1 січня 2015 року набули чинності норми Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи». Внесеними змінами передбачається розширення бази оподаткування для податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, шляхом оподаткування, як житлової так і нежитлової нерухомості.

927 просмотров. Обговорити (0)

Позов прокуратури Перечинського району в інтересах дитини задоволено у повній мірі та визнано право власності на нерухоме майно сироти.

676 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада 28 грудня ухвалила зміни до Податкового кодексу, які передбачають оподаткування квартир більше 60 кв. м і будинків більше 120 кв. м.

1153 просмотра. Обговорити (0)

Передача об’єктів нерухомого майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли із складу засновників (учасників) юридичної особи.

813 просмотров. Обговорити (0)

На відміну від існуючого на сьогодні стану справ, реформування суспільних відносин у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону України

733 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до положень статті 331 Цивільного кодексу України право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна), прийняття нерухомого майна до експлуатації та державної реєстрації.

3147 просмотров. Обговорити (0)

Особливістю виникнення права власності на нерухоме майно є обов'язкова державна реєстрація такого права. Однак, на сьогодні, непоодиноким випадком є відсутність оформленого права власності на об'єкти нерухомого майна збудовані ще у попередній період.

1818 просмотров. Обговорити (0)

Громадяни мають сплатити визначену суму податку протягом 60 днів.

Відповідно до законодавства, квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує 120 м.кв. та 250 м.кв., оподатковуватися не будуть. Податок сплачується лише за ті метри, які перевищують зазначені квадрати.

485 просмотров. Обговорити (0)

Серед громадян часто виникають запитання, яким чином буде здійснюватися державна реєстрація права власності на нерухоме майно з 01 січня 2013 року, чи дійсно буде запроваджено державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та чи забезпечені нотаріуси всім необхідним для реалізації повноважень, якими їх наділено державою?

2869 просмотров. Обговорити (0)

У результаті після дарування чи купівлі-продажу нерухомого майна громадянам не доведеться звертатися до нотаріуса з необхідністю вносити відповідну угоду до Реєстру правочинів.

1096 просмотров. Обговорити (0)