ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Віталій МЕЩЕРЯКОВ

Як відомо, сьогодні у Києві проходить ХІV (черговий) з‘їзд Національної спілки журналістів України. У порядку денному зібрання із 258 делегатів, які від імені 20 тисяч українських медійників обиратимуть нового керманича НСЖУ, також звіти про роботу Спілки, ревізійної комісії тощо.

183 просмотра. Обговорити (0)

У середу, 12 квітня, голови Закарпатської облради Михайла Рівіс відвідав директор виконавчого філії Національної громадської телерадіокомпанії «Закарпатська регіональна дирекція» Віталій Мещеряков, який недавно був обраний головою Закарпатської організації Національної спілки журналістів України. Йшлося про збереження наявних обсягів мовлення радіостанції Тиса-ФМ і підтримки з боку депутатського корпусу облради.

256 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У п’ятницю, 13 вересня, відбулася урочиста церемонія закриття XV Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».

450 просмотров. Обговорити (0)

З 25 січня Закарпатську ОДТРК очолює Віталій Мещеряков. Про це 30 січня під час засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення повідомив представник телекомпанії.

851 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 12 грудня, відзначає День народження керівник Закарпатської держтелерадіокомпанії «Тиса-1» Віталій Володимирович МЕЩЕРЯКОВ!

1091 просмотр. Обговорити (0)

Закарпатці, не забудьте привітати сьогоднішніх іменинників!

650 просмотров. Обговорити (0)