ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Міграційна служба

Закінчення туристичного сезону автоматично вплине на черги за біометричними паспортами

350 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
У міграційній службі попереджають про шахрайство у чергах за біометричними паспортами та радять українцям не купувати у сторонніх осіб місця в електронній черзі.
181 просмотр. Обговорити (0)

У Тернополі правоохоронці затримали головного спеціаліста обласного управління Державної міграційної служби за підозрою у хабарництві.
"Порушниця отримала хабара у розмірі трьох тисяч гривень", - повідомляє прес-служба поліції регіону.
За вказану суму жінка мала посприяти позачерговому виготовленню закордонного паспорта.

218 просмотров. Обговорити (0)

Чоловік обіцяв за "винагороду" прискорити оформлення закордонних паспортів

515 просмотров. Обговорити (0)

Останнім часом у соцмережах жваво обговорювалася блокада кількома активістами приміщень Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області.

1290 просмотров. Обговорити (0)

У зв’язку з набранням чинності окремих положень закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» змінюється система реєстрації місця проживання.

366 просмотров. Обговорити (0)
Будівля Державної міграційної служби в Ужгороді перебуває в облозі протягом всього робочого дня.
618 просмотров. Обговорити (0)

11 січня в Україні стартувала кампанія з оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки, яку ще називають ID-карткою. На першому етапі новий документ зможуть оформити лише особи, які досягли 16-річного віку.

377 просмотров. Обговорити (0)

Державна міграційна служба України від сьогодні, 11 січня 2016 року, розпочне оформлення документів щодо отримання нових паспортів громадянина України у вигляді ID-карток. Про це розповів сьогодні під час прес-конференції, що відбулась 5 січня, голова ДМС Максим Соколюк.

331 просмотр. Обговорити (0)

При оформленні закордонного паспорта міграційна служба у подальшому не перевірятиме, чи немає у громадянина обмежень на виїзд з України.

926 просмотров. Обговорити (0)

1, 2 січня 2016 року та з 7 по 9 січня включно, на підставі розпорядження КМУ, всі територіальні та структурні підрозділи Головного управління ДМС України в Закарпатській області не працюватимуть.

426 просмотров. Обговорити (0)

Підсумки діяльності міграційної служби Закарпаття за 9 місяців поточного року аналізували на колегії ГУ ДМС України в області.

323 просмотра. Обговорити (0)

Протягом 180 днів з дати першого в’їзду, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України.

1039 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 15 жовтня, в Закарпатській облдержадміністрації у рамках моніторингового візиту відбулася зустріч представника Уповноваженого Верховної Ради України з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксани Філіпішиної з начальниками відповідних обласних управлінь та департаментів.

292 просмотра. Обговорити (0)
Закарпатці вистоюють чергу довжиною у кілька місяців, щоб отримати закордонний паспорт із біометричними даними.
602 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді відбувся семінар- навчання для працівників територіальних підрозділів Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області з профільних та актуальних питань проходження державної служби.

363 просмотра. Обговорити (0)

25 нелегальних мігрантів виявили працівники міграційної служби Закарпаття у взаємодії із співробітниками міліції та прикордонниками у рамках відпрацювання під умовною назвою “Мігрант”, що проводилися у період з 10 по 24 березня.

338 просмотров. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області відбулася нарада з питань протидії нелегальній міграції.

322 просмотра. Обговорити (0)
Мешканці обласного центру Закарапття масово звертаються до паспортного столу, втім натрапляють на величезні черги..
1006 просмотров. Обговорити (0)

З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинить виготовлення проїзних документів для виїзду дітей за кордон. Натомість виготовлятимуть дитячий закордонний паспорт, який надалі стане єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону неповнолітніми.

948 просмотров. Обговорити (0)

Аби уникнути непередбачуваних труднощів, варто не зволікати із зверненням у відділення міграційної служби у своєму місті чи районі.

1191 просмотр. Обговорити (0)
З 12 січня у Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатській області розпочався прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, що містить безконтактний електронний носій. Слід зазначити, що, згідно з чинним законодавством, громадяни мають змогу отримати закордонний паспорт нового зразка, але без біометричного чіпа. Цим правом уже скористалися більше півтори тисячі закарпатців.
634 просмотра. Обговорити (0)

З 12 січня підрозділи міграційної служби України розпочали прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, що містить безконтактний електронний носій. Також, згідно з чинним законодавства, громадяни мають змогу отримати закордонний паспорт нового зразка, але без біометричного чипа. З початку тижня цим правом скористалися 879 закарпатців. 38 краян подали документи на закордонний паспорт, що містить чіп.

659 просмотров. Обговорити (0)

Із запровадженням біометричних паспортів активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують «прискорити» оформлення біометричного паспорта або ж взагалі оформити цей документ.

793 просмотра. Обговорити (0)

12 січня підрозділи міграційної служби Закарпаття розпочали прийом заяв на оформлення закордонних паспортів нового зразка.

730 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбувся семінар-навчання для керівників територіальних підрозділів Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області з профільних та актуальних питань проходження державної служби.

365 просмотров. Обговорити (0)

У період з 15 вересня по 26 вересня на виконання наказу ДМС України міграційники Закарпаття проводили відпрацювання під умовною назвою “Мігрант”. Зокрема, здійснювався комплекс цільових профілактичних заходів, спрямованих на запобігання та протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері і притягнення порушників до відповідальності .

434 просмотра. Обговорити (0)