ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Міграційна служба

Електронна черга для отримання адміністративної послуги, які надаються міграційною службою – це централізований сервіс, і на Закарпатті вперше запустили у Мукачеві.
153 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Закінчення туристичного сезону автоматично вплине на черги за біометричними паспортами

375 просмотров. Обговорити (0)
У міграційній службі попереджають про шахрайство у чергах за біометричними паспортами та радять українцям не купувати у сторонніх осіб місця в електронній черзі.
195 просмотров. Обговорити (0)

У Тернополі правоохоронці затримали головного спеціаліста обласного управління Державної міграційної служби за підозрою у хабарництві.
"Порушниця отримала хабара у розмірі трьох тисяч гривень", - повідомляє прес-служба поліції регіону.
За вказану суму жінка мала посприяти позачерговому виготовленню закордонного паспорта.

228 просмотров. Обговорити (0)

Чоловік обіцяв за "винагороду" прискорити оформлення закордонних паспортів

535 просмотров. Обговорити (0)

Останнім часом у соцмережах жваво обговорювалася блокада кількома активістами приміщень Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області.

1312 просмотров. Обговорити (0)

У зв’язку з набранням чинності окремих положень закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» змінюється система реєстрації місця проживання.

377 просмотров. Обговорити (0)
Будівля Державної міграційної служби в Ужгороді перебуває в облозі протягом всього робочого дня.
640 просмотров. Обговорити (0)

11 січня в Україні стартувала кампанія з оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки, яку ще називають ID-карткою. На першому етапі новий документ зможуть оформити лише особи, які досягли 16-річного віку.

388 просмотров. Обговорити (0)

Державна міграційна служба України від сьогодні, 11 січня 2016 року, розпочне оформлення документів щодо отримання нових паспортів громадянина України у вигляді ID-карток. Про це розповів сьогодні під час прес-конференції, що відбулась 5 січня, голова ДМС Максим Соколюк.

345 просмотров. Обговорити (0)

При оформленні закордонного паспорта міграційна служба у подальшому не перевірятиме, чи немає у громадянина обмежень на виїзд з України.

936 просмотров. Обговорити (0)

1, 2 січня 2016 року та з 7 по 9 січня включно, на підставі розпорядження КМУ, всі територіальні та структурні підрозділи Головного управління ДМС України в Закарпатській області не працюватимуть.

435 просмотров. Обговорити (0)

Підсумки діяльності міграційної служби Закарпаття за 9 місяців поточного року аналізували на колегії ГУ ДМС України в області.

334 просмотра. Обговорити (0)

Протягом 180 днів з дати першого в’їзду, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України.

1050 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 15 жовтня, в Закарпатській облдержадміністрації у рамках моніторингового візиту відбулася зустріч представника Уповноваженого Верховної Ради України з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксани Філіпішиної з начальниками відповідних обласних управлінь та департаментів.

300 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатці вистоюють чергу довжиною у кілька місяців, щоб отримати закордонний паспорт із біометричними даними.
611 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбувся семінар- навчання для працівників територіальних підрозділів Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області з профільних та актуальних питань проходження державної служби.

369 просмотров. Обговорити (0)

25 нелегальних мігрантів виявили працівники міграційної служби Закарпаття у взаємодії із співробітниками міліції та прикордонниками у рамках відпрацювання під умовною назвою “Мігрант”, що проводилися у період з 10 по 24 березня.

353 просмотра. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області відбулася нарада з питань протидії нелегальній міграції.

330 просмотров. Обговорити (0)
Мешканці обласного центру Закарапття масово звертаються до паспортного столу, втім натрапляють на величезні черги..
1012 просмотров. Обговорити (0)

З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинить виготовлення проїзних документів для виїзду дітей за кордон. Натомість виготовлятимуть дитячий закордонний паспорт, який надалі стане єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону неповнолітніми.

962 просмотра. Обговорити (0)

Аби уникнути непередбачуваних труднощів, варто не зволікати із зверненням у відділення міграційної служби у своєму місті чи районі.

1238 просмотров. Обговорити (0)
З 12 січня у Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатській області розпочався прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, що містить безконтактний електронний носій. Слід зазначити, що, згідно з чинним законодавством, громадяни мають змогу отримати закордонний паспорт нового зразка, але без біометричного чіпа. Цим правом уже скористалися більше півтори тисячі закарпатців.
645 просмотров. Обговорити (0)

З 12 січня підрозділи міграційної служби України розпочали прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, що містить безконтактний електронний носій. Також, згідно з чинним законодавства, громадяни мають змогу отримати закордонний паспорт нового зразка, але без біометричного чипа. З початку тижня цим правом скористалися 879 закарпатців. 38 краян подали документи на закордонний паспорт, що містить чіп.

670 просмотров. Обговорити (0)

Із запровадженням біометричних паспортів активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують «прискорити» оформлення біометричного паспорта або ж взагалі оформити цей документ.

803 просмотра. Обговорити (0)

12 січня підрозділи міграційної служби Закарпаття розпочали прийом заяв на оформлення закордонних паспортів нового зразка.

745 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбувся семінар-навчання для керівників територіальних підрозділів Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області з профільних та актуальних питань проходження державної служби.

374 просмотра. Обговорити (0)