ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Державна реєстрація

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

101 просмотр. Обговорити (0)

Кожна людина має право на державну реєстрацію права власності у разі витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння на підставі рішення суду. Так, Ч. 1 ст. 31-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» ( далі - Закон) реєстраційні дії на підставі рішень судів проводяться виключно на підставі рішень, отриманих в результаті інформаційної взаємодії Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру судових рішень, без подання відповідної заяви заявником.

116 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини в 2015 році на Закарпатті запроваджено пілотний проект з прийому заяв на державну реєстрацію народження та вручення свідоцтв безпосередньо в пологових будинках.

142 просмотра. Обговорити (0)

Проведення в Україні за останні роки значних реформ законодавства безпосередньо вплинуло на сферу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

154 просмотра. Обговорити (0)

Державній реєстрації підлягають всі друковані засоби масової інформації, що видаються на території України, незалежно від сфери розповсюдження, тиражу і способу його виготовлення.

140 просмотров. Обговорити (0)

Інформація щодо прийнятого рішення про зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації юридичної особи, та передачу фронт -офісами документів, поданих для усунення підстав для зупинення розгляду документів:

109 просмотров. Обговорити (0)

Третейський суд - недержавний незалежний орган, що утворюється за угодою або відповідним рішенням заінтересованих фізичних та/або юридичних осіб у порядку, встановленому Законом України "Про третейські суди", для вирішення спорів, що виникають із цивільних та господарських правовідносин.

133 просмотра. Обговорити (0)

Звертаємо увагу на те, що неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Кодексу та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу.

150 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 р. № 755-IV, в новій редакції від 01.01.2016 р., державна реєстрація громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, здійснюється шляхом повідомлення про утворення такого громадського об’єднання.

157 просмотров. Обговорити (0)

За державну реєстрацію змін до відомостей про громадські формування справляється адміністративний збір у такому розмірі:

143 просмотра. Обговорити (0)

Даний сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

281 просмотр. Обговорити (0)

Ужгородський міській відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області є учасником пілотного проекту, щодо подання заяв через мережу Інтернет

214 просмотров. Обговорити (0)

Рішення про припинення громадського формування зі статусом юридичної особи може бути прийняте з різних причин: мала кількість членів, неможливість реалізувати поставлену мету перед організацією, припинення підприємства, установи, організації на якій була створена професійна спілка тощо.

198 просмотров. Обговорити (0)

Міністерством юстиції України затверджена Інструкція з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері державної реєстрації

146 просмотров. Обговорити (0)

Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області налагоджує співпрацю з центрами надання адміністративних послуг області, як фронт-офісами з метою прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань.

222 просмотра. Обговорити (0)

На сьогодні поширеним явищем є участь громадських об’єднань у суспільному житті. Громадські об’єднання у своїй діяльності керуються Законом України «Про громадські об’єднання».

250 просмотров. Обговорити (0)

10.02.2016 року Міністерство юстиції України видало Наказ №1657/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції Україні 10 червня 2016 р. за № 839/28969 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Порядок).

405 просмотров. Обговорити (0)

З 3 червня 2016 року набирає чинності наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

298 просмотров. Обговорити (0)

З 1 травня 2016 року державна реєстрація нерухомості та бізнесу здійснюється всіма райдержадміністраціями та міськвиконкомами (міст обласного значення), приватними та державними нотаріусами, а також акредитованими суб’єктами, акредитація яким надана Міністерством юстиції України.

559 просмотров. Обговорити (0)

10 березня 2016 року у Виноградівській райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із сільськими, селищними та міським головами з питань державної реєстрації

200 просмотров. Обговорити (0)

Наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 №359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 лютого 2016 р. за №200/28330 затверджений Порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи (далі – Порядок).

278 просмотров. Обговорити (0)

Чи потрібно реєструвати в Бюро технічної інвентаризації не капітальні споруди? Які ще нерухомі об'єкти немає необхідності реєструвати...

479 просмотров. Обговорити (0)

Згідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», для проведення державної реєстрації змін до установчих документів, юридична особа повинна подати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) наступні документи:
- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи;

376 просмотров. Обговорити (0)

Благодійна організація, відповідно до ст. 13 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», може бути створена як благодійне товариство, благодійна установа або благодійний фонд.

Благодійним товариством є благодійна організація, яка створена не менш ніж двома засновниками і діє на підставі статуту.

3025 просмотров. Обговорити (0)

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця проводиться у разі:
прийняття фізичною особою - підприємцем рішення про припинення
підприємницької діяльності;
смерті фізичної особи - підприємця;
постановлення судового рішення про оголошення фізичної особи померлою або визнання безвісно відсутньою;

677 просмотров. Обговорити (0)

Для проведення державної реєстрації фізична особа, яка має
намір стати підприємцем та має реєстраційний номер облікової
картки платника податків,

або уповноважена нею особа (далі -
заявник) повинна подати особисто (надіслати поштовим відправленням
з описом вкладення або в разі подання електронних документів

422 просмотра. Обговорити (0)

Зміни до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі, а саме зміни щодо імені фізичної особи, місця її проживання, зміни видів економічної діяльності, реєстраційного номера облікової картки платника податків або номера та серії паспорта громадянина України,

496 просмотров. Обговорити (0)

Державна реєстрація акту цивільного стану проводиться шляхом складання актового запису цивільного стану в електронному вигляді в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян та на паперових носіях у присутності заявника.

1480 просмотров. Обговорити (0)

Державна реєстрація народження дитини провадиться органом державної реєстрації актів цивільного стану з одночасним визначенням її походження та присвоєнням прізвища, імені та по батькові і засвідчується свідоцтвом про народження (стаття 144 Сімейного кодексу України).

461 просмотр. Обговорити (0)