ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Ярослав Галас

Були приватизовані або здані в оренду не тільки ділянки на кордоні з Угорщиною, а також з Румунією і Словаччиною. Про це заявив речник Закарпатської ОДА Ярослав Галас.
190 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні день народження святкує закарпатський журналіст, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Ярослав Галас. Колектив облдержадміністрації на чолі з головою Геннадієм Москалем щиро вітає Ярослава Галаса з днем народження.

311 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Расстреляный в декабре 1998 года Михаил Токарь был едва ли не единственным «авторитетом» в Украине, вызывавшим у правоохранителей скрытое уважение

33967 просмотров. Обсудить (4)

Сьогодні ЗМІ облетіла звістка, що під Луганськом пройшов обмін полоненими, серед яких мають бути і закарпатські бійці 128-ої бригади. Але як це насправді відбувалося?

1158 просмотров. Обговорити (0)

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив сам голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

520 просмотров. Обговорити (0)

Ярослав Галас - корреспондент газет "Факты" и "Зеркало недели", стал помощником Москаля! Об этом на своей странице в facebook сообщил председатель Луганской ОГА Геннадий Москаль.

1631 просмотр. Обсудить (0)

Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак відреагував на газетний матеріал “Добровільний політ у вічність чи вбивство на замовлення” “Дзеркала тижня”, який опублікувала й “РІО” в минулому номері. Наводимо його слова в повному обсязі:

Іван Різак – кореспонденту «Дзеркала тижня» Ярославу Галасу: «Чекаю на Ваші справжні незамовні журналістські дослідження»

Шановний Ярославе!

590 просмотров. Обговорити (0)