ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Валерій Лунченко

Останні декілька тижнів в інформаційному просторі Закарпаття потужно волає тривожний сигнал SOS. Заголовки повідомлень на кшалт "Влада хоче "вбити" Закарпатську ФМ-радіостанцію", "Ліцензії на мовлення "Тиси-ФМ" анульовані", приголомшують.

232 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Від розмов до конкретних справ! Те, про що говорилось впродовж десяти років, ми, нарешті зробили! Сьогодні ратифікували рамковий договір між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. Що це означає?

911 просмотров. Обговорити (0)

Саме цим принципом керується у повсякденному житті народний депутат України Валерій Лунченко.

257 просмотров. Обговорити (0)

Народний депутат України, керівник Закарпатської обласної організації “Народний фронт” Валерій Лунченко заявляє, що його політична сила вимагає від НАБУ та ГПУ відреагувати на інформацію втікача Онищенка. Як відомо, тиждень тому у британському виданні “The Independent” вийшло інтерв’ю народного депутата України, олігарха Олександра Онищенка, у якому той стверджує, що організовував і фінансував наклепницьку кампанію проти колишнього прем’єр-мініста Арсенія Яценюка.

339 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 13 жовтня, День народження святкує народний депутат України Валерій Лунченко.

294 просмотра. Обговорити (0)

Почитав останні "сенсації" і "викриття" на деяких закарпатських сайтах про складання повноважень депутатів облради від НФ. Що тут скажеш… Черговий псевдоскандал на порожньому місці. Змішати один факт у цілому болоті вигадок і перекручень - це ще треба так зуміти!...

841 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні 10 лютого, народні депутати – представники більшості фракцій виступили зі зверненням до спікера ВРУ Володимира Гройсмана про необхідність включення до порядку денного сесії законопроект № 1159 «Про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами».

554 просмотра. Обговорити (0)

Журналісти звернулись до провідних закарпатських аналітиків з проханням прокоментувати останнє кадрове рішення в краї – звільнення Валерія Лунченка з посади голови Закарпатської ОДА та призначення на його місце Василя Губаля.

929 просмотров. Обговорити (0)

За результатами поїздок у села, де громади перекривали траси, протестуючи проти мобілізації, а також зустрічі в ОДА, голова Закарпатської обласної адміністрації Валерій Лунченко прийняв наступні рішення.

1432 просмотра. Обговорити (0)

Керівники Закарпаття сьогодні на зустрічі в обласній адміністрації з представниками громад і пресою визнали, що до блокування доріг привели їхні помилки і недопрацювання. Голова ОДА Валерій Лунченко заявив: «Наш великий провал у тому, що закон про третій етап мобілізації проголосували у четвер, за вихідні ми не спрацювали, у понеділок взялися, а вже пішли процеси блокування доріг.

807 просмотров. Обговорити (2)

У середу, 11 червня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко взяв участь у нараді з проблемних питань функціонування житлового комплексу, об’єктів соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури на території Тереблянської сільської ради для відселення мешканців смт. Солотвино із прогнозованої зони деформації земної поверхні.

618 просмотров. Обговорити (0)

Цими днями в Ужгороді перебуває угорська делегація на чолі з директором Департаменту дорожнього господарства Міністерства національного розвитку Угорщини Жолтом Тороцкаі, яка приїхала для проведення консультацій з питань подальшого розвитку автомобільних пунктів пропуску (дорожньої інфраструктури) на українсько-угорському кордоні. Українську сторону представляли директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України Дмитро Котлубей, керівник Закарпатської ОДА Валерій Лунченко.

382 просмотра. Обговорити (0)

Шановні краяни!

25 травня відбудуться позачергові вибори Президента України.
На сьогоднішній день країна переживає важкі часи, коли на її цілісність та суверенітет посягають сусідні загарбники, коли нема порядку та спокою, коли не просихають сльози матерів за своїми синами, котрі стали героями.
В Україні повинен з’явитися легітимно обраний Глава держави.

575 просмотров. Обговорити (0)

Із 605 населених пунктів Закарпаття 188 не газифіковані. Але навіть у газифікованих є дворогосподарства, в яких використовують скраплений газ у побуті через брак коштів на підключення до газових мереж. А це здебільшого малозабезпечені верстви населення.

674 просмотра. Обговорити (0)

Про це та багато чого іншого мовилося на зустрічі губернатора Закарпаття з представниками активної молоді краю.
У вівторок, 6 травня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко зустрівся з активістами громадських організацій Закарпаття.

415 просмотров. Обговорити (0)

У п'ятницю, 25 квітня, в Угорщині відбулася офіційна зустріч голови Закарпатської облдержадміністрації Валерія Лунченка та голови Загальних зборів Саболоч-Сатмар-Берегмедье Оскара Шестака. У зустрічі взяли участь й інші представники влади Угорщини.

506 просмотров. Обговорити (0)

24 квітня, голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко представив керівникам управлінь першого заступника голови ОДА - Андрія Сербайла та заступника голови ОДА – Михайла Рівіса.

356 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 7 квітня, голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко під час прес-конференції назвав погоджені кандидатури на посади голів РДА. Однак є кілька районів краю, які залишалися без єдиної кандидатури на керівників.

712 просмотров. Обговорити (0)

«Таких «податків і надходжень не буде». Я вже звернувся до прокуратури і міліції для розслідування цих фактів і покарати відповідних осіб», – сказав В. Лунченко.

657 просмотров. Обговорити (1)

Сьогодні, 22 березня, відбулася обласна конференція Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина», на якій обрали делегатів від області на з’їзд партії з висунення кандидата в президенти.

628 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 14 березня, голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко зустрівся з депутатом Національної Ради Словацької Республіки Миколаєм Крайковичем та Генеральним консулом Словаччини в м.Ужгород Янкою Бур’яновою.

613 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 13 березня, відбулося третє пленарне засідання вісімнадцятої сесії Закарпатської обласної ради VІ скликання. У засіданні взяв участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко. Також були запрошені керівники окремих департаментів ОДА, голови районних рад краю.

571 просмотр. Обговорити (0)

«Багато політиків зараз кажуть, що Майдан може розходитися, тому що режим диктатора Януковича повалено. Але основне завдання, яке ставив Майдан, сьогодні виконані частково. Дійсно, Янукович вже не є і ніколи не буде президентом України. Але система влади не змінилася - вона така ж, якою була за Януковича.

552 просмотра. Обговорити (1)

Сьогодні, 5 березня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко провів робочу зустріч з керівниками дорожнього господарства області. Про стан у цій сфері проінформували чиновникі департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА , Закарпатського облавтодору та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

538 просмотров. Обговорити (0)

На адресу голови Закарпатської облдержадміністрації надійшли вітальні листи від генеральних консулів: Словацької Республіки та Угорщини в м. Ужгород, керівника крайової адміністрації Височина Чеської Республіки

653 просмотра. Обговорити (1)

У вівторок, 4 березня 2014 року, новопризначений голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко приступив до виконання своїх посадових обов’язків.

625 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської облради вітає призначення на посаду «губернатора» саме закарпатця. Про те, що призначення на посаду голови Закарпатської ОДА закарпатця, який знає регіон та орієнтується в реаліях області, для області корисне, голова обласної ради Іван Балога заявив сьогодні під час брифінгу в Ужгороді.

566 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 25 червня, з 12.00 по 14.00 народний депутат України Валерій Лунченко проводитиме особистий прийом громадян за адресою м. Тячів, вул. Незалежності, буд. 69 (приміщення громадської приймальні).

586 просмотров. Обговорити (0)