ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

автодор

З Києвом. У ході робочої поїздки до Києва Геннадій Москаль погодив перелік автодоріг Закарпаття, ремонт яких фінансуватиметься цього року за кошти від перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових надходжень (так званий «дорожній експеримент»).

158 просмотров. Обговорити (0)

Ями на українських дорогах не рідкість. Часто вони настільки глибокі, що водії не лише гнуть колісні диски й рвуть шини, а й виривають цілі вузли підвіски, шкодять бампери й метал навколо крил. Однак практика судових позовів на дорогах в Україні не надто популярна.

Скільки коштує погана дорога

371 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...
За пошкоджене на яЖителька Мукачева звернулася до суду після того, як у вибоїні на дорозі пошкодила своє авто, та виграла справу проти автодорівці За ремонт двох коліс жінка відсудила 13 тисяч гривень.мі авто.
267 просмотров. Обговорити (0)
Жительница Мукачево обратилась в суд после того, как в выбоине на дороге повредила свое авто, и выиграла дело против автодоровцев. За ремонт двух колес женщина отсудила 13 тысяч гривен.
735 просмотров. Обсудить (0)
Канал "Ключ ТВ" выпустил саркастическое видео, в котором показано состояние автодорог в Мукачево, находящихся на балансе Закарпатского Автодора...
3129 просмотров. Обсудить (1)

У протоці Ересунн на 16 кілометровому водному ділянці, що розділяє Данію і Швецію, знаходиться абсолютно унікальний міст, який поступово переходить в тунель.

660 просмотров. Обговорити (0)
Нарешті дочекалися. Автодор доїхав до Приборжавського на Іршавщині.
539 просмотров. Обговорити (0)

Господарський суд Закарпатської області визнав недійсним договір, укладений з ДП «Закарпатський облавтодор» на поточний ремонт доріг за 6010000. грн. Замовником робіт виступала обласна служба автодоріг.

476 просмотров. Обговорити (0)

Жители Ужгорода самостоятельно кладут асфальт на своих улицах. Об этом рассказывает житель Ужгорода Ференц Баки...

1337 просмотров. Обсудить (1)

В Ужгороде продолжают засыпать ямы землей и притоптывать ногами. Заявления и заверения местных чиновников не действуют: ремонтные службы продолжают воплощать собственное ноу-хау в ремонте дорожного покрытия.

2463 просмотра. Обсудить (1)

«Болотная технология» от закарпатского облавтодора бьет все рекорды своей нелепости: ямки засыпают болотом с добавлением щебня. Такую картину можно было увидеть сегодня на объездной дороге Ужгорода.

7998 просмотров. Обсудить (31)