ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

офіцер

У Вінниці в в / ч А 0549 застрелився офіцер ЗСУ. Як повідомляють журналісти, зараз правоохоронці проводять оперативно-слідчі дії. Попередньо, розглядається версія самогубство. Крім того, вказується, що події відбулося в той момент, коли загиблий ніс службу.
183 просмотра. Обговорити (0)

У Києві шкільний офіцер виявила, що один з хлопчиків-сиріт живе у опікунів у жахливих умовах.

Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у соціальній мережі facebook.

569 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті невідомі особи підпалили автомобіль офіцера Мукачівського прикордонного загону, який є активним учасником повернення земель вздовж кордону у держвласність.

261 просмотр. Обговорити (0)

Біль від подій у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, інтимна лірика та тонкий гумор переплітаються у поетичних рядках Володимира Тимчука.

336 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет Міністрів України 13 лютого 2008 року прийняв постанову N 45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. N393".

3823 просмотра. Обсудить (2)

Головна інспекція Міноборони України на чолі з в.о. головного військового інспектора Міноборони України Петром Шуляком розпочала в понеділок, 6 червня, перевірку військ Західного оперативного командування, яка триватиме до 27 червня. В тому числі й військових частин, розквартированих на Закарпатті.

1023 просмотра. Обсудить (0)