ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

обсерваторія

На горі Піп Іван Чорногорський у Карпатах знаходиться найвисокогірніша будівля в Україні — колишня польська обсерваторія.
148 просмотров. Обговорити (0)

Посеред густого лісу перед очима постає інший Ужгород. Поруч – кальварія, лісова дорога, запах гірської свіжості та дивні будівлі. Одна з них – зі сферичним дахом...

202 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
У сусідів Закарпаття реконструюють майже сторічну обсерваторію “Білий слон”.
176 просмотров. Обговорити (0)

Ця споруда, розташована на одній з карпатських вершин, є найвищою в Україні з тих, де працювали і жили люди.

250 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост, станом на 13:25 на г. Піп Іван Чорногірський ясно, температура навколишнього середовища -11 °С, вітер південно-західний 4-5 м/с.

367 просмотров. Обговорити (0)

Cвітлина обсерваторії «Білий слон» на горі Піп Іван Чорногорський, відповідно до оцінок журі конкурсу «Вікі любить Землю», стала найкращою серед тих, що представляють об’єкти Природно-заповідного фонду Івано-Франківщини у 2016 році.

264 просмотра. Обговорити (0)
Гора “Піп Іван”цікава як з точки зору пішохідного туризму, так і як атракційний об’єкт...
623 просмотра. Обговорити (0)

Гора - символ здійсненної мети. Сходження свідчить про ваш упертий рух у напрямку до цілі. Саме з підкоренням вершини можна порівняти нелегку роботу з відродження "Гуцульської піраміди", як її називають в Україні. Або "Білого слона", як її називають у Польщі. Йдеться про унікальну астрометеoрологічну обсерваторію на Чорній горі (нині – Піп Іван). Чимало таємниць зберігає це давнє карпатське святилище. Дивовижна фортеця – одна з них.

400 просмотров. Обговорити (0)

Через складні погодні умови дві туристичні групи застрягли на горі Піп Іван. На допомогу їм вирушили рятувальники, повідомили в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.

456 просмотров. Обговорити (0)
Її створили наприкінці п'ятдесятих і тоді вона була - однією з найпотужніших у Радянському Союзі. Це - про Ужгородську обсерваторію, працівники якої нині скаржаться на занепад дослідної роботи. Спостереження, кажуть, здебільшого тримаються на ентузіазмі. А в Міносвіти зауважують - за право на фінансування треба змагатися...
968 просмотров. Обговорити (0)