ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

машинобудування

Машинобудівна промисловість є однією із провідних галузей у промисловості Закарпаття. У 2016 році підприємствами машинобудування області реалізовано 31,9% загального обсягу реалізації промислової продукції області.

146 просмотров. Обговорити (0)

Відзначило своє 70-річчя одне з провідних підприємств машинобудівної галузі Закарпаття – ПАТ «Іршавський абразивний завод».

306 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Створене у минулому сторіччі державне підприємство, що знаходиться в одному з гірських селищ Закарпаття, виготовляло важливі агрегати та комплектуючі до техніки.

419 просмотров. Обговорити (0)

Машинобудування – провідна галузь промисловості. Обсяг промислової продукції у 2010р. на підприємствах машинобудівної галузі, порівняно з 2009р., зріс у 2,2 раза.

1443 просмотра. Обговорити (0)

Станом на 1 січня 2010р. в області зареєстровано 240 суб’єктів-виробників продукції машинобудування. Основна частка їх сконцентрована у містах Ужгород, Берегово, Мукачево, Тячівському та Ужгородському районах. За підсумками чотирьох останніх років машинобудівна галузь області забезпечує майже половину валової доданої вартості промисловості області, тут зосереджена третина основних засобів.

1333 просмотра. Обговорити (0)

На форумі, зокрема, представлять Почесного Консула Казахстану в Західній Україні Галину Маслюк. Консульський округ Почесного Консульства охоплюватиме вісім областей Західної України: Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську, Тернопільську, Волинську, Чернівецьку, Хмельницьку та Рівненську області.

2831 просмотр. Обговорити (11)

Сьогодні та завтра у Західному регіоні проходить медіа-тур «Реалії та перспективи української автомобільної промисловості» міністра промислової політики України Володимира Шандри. Міністр відвідає Волинську та Закарпатську області.

981 просмотр. Обсудить (0)