ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

майстри

Вчора, 18 березня, у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

545 просмотров. Обговорити (0)

Брати Євген (справа на фото) та Павло (зліва) Мудренки – ювеліри з більш, ніж 20-річним стажем. Знають і мають що розказати про цю професію. Тим паче, що мистецтво обробки металів – сімейна справа. Батько Валерій Мудренок – знаний у 70-80-х роках минулого століття народний майстер України з прикладного мистецтва. Скіфську якість ще не вдалося відновити нікому.

1388 просмотров. Обговорити (1)

Вони ж виготовили із дуба і липи красивий іконостас. У православному храмі регулярно проводиться Служба Божа та всі християнські обряди, але на День працівника лісу України священик спеціально проводить молебень на честь фахівців цієї галузі.

1018 просмотров. Обговорити (0)

Найкращі на Міжгірщині гуні та кожухи -- з Річки, яка прославилася своїми майстринями. Селяни й досі тримають овець, у кожній хаті тут тчуть вовняну джергу. А сільські сторожили не зраджують екологічно чистій національній одежині.

4523 просмотра. Обговорити (3)

У 1948 році в Ужгородському державному університеті відкрилася кафедра фізичного виховання.

1645 просмотров. Обговорити (1)

На околиці с.Жденієво Воловецького району Закарпаття виросла ошатна триповерхова споруда. Це місцевий приватний підприємець Ярослав Ряшко збудував готельний комплекс "Смерековий двір", який має можливість одночасно прийняти понад два десятки відпочиваючих.

1477 просмотров. Обсудить (0)