ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

комплекс

62 зупинки – так звані зупинки-комплекси з торговими площами на автобусних маршрутах Ужгорода за рішенням, прийнятим сьогодні на засіданні виконкому міськради, облікують.

164 просмотра. Обговорити (0)

Триповерхова простора будівля-довгобуд з окремими входами може стати комплексом, у якому розмістять школу, дитсадок, сільраду, амбулаторію, пункт дільничного поліцейського і поштове відділення...

195 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

На протяжении июля-декабря текущего года в селе Баранинцы Ужгородского района Закарпатской области развернется масштабное строительство. К новогодним праздникам там планируют возвести современный двухэтажный спортивно-развлекательный центр.

3158 просмотров. Обсудить (0)

Спортивно-оздоровительный комплекс "Харчовик" (Закарпатье, г.Мукачево) приглашает детские спортивные клубы, команды и всех желающих отдохнуть в живописном уголке Закарпатья.

1867 просмотров. Обсудить (0)

Секретный подземный комплекс в центре британской столицы, в котором во времена "холодной войны" размещался пункт связи, соединявший Москву и Вашингтон, выставлен на продажу, сообщил его нынешний владелец - компания ВТ.

878 просмотров. Обсудить (0)

В неділю 7-го вересня в селі Яноші Берегівського району Закарпаття відбувся місцевий референдум. Мешканці сіл Яноші та Балажієво (яке входить до Яношівської сільради) відповідали на питання "Чи хочете Ви, щоб на території Яношівської сільської ради був побудований регіональний сміттєпереробний комплекс?". Референдуму передувало чимало драматичних подій.

1050 просмотров. Обговорити (0)

На околиці с.Жденієво Воловецького району Закарпаття виросла ошатна триповерхова споруда. Це місцевий приватний підприємець Ярослав Ряшко збудував готельний комплекс "Смерековий двір", який має можливість одночасно прийняти понад два десятки відпочиваючих.

1470 просмотров. Обсудить (0)

Розроблена на Закарпатті обласна програма розвитку в регіоні перспективних туристично-оздоровчих комплексів та інфраструктури до них на 2005 рік передбачає створення умов для розвитку на Закарпатті трьох великих туристично-оздоровчих комплексів: у Рахівському районі – гірськолижний комплекс полонини Драгобрат, Міжгірському – гірськолижний комплекс у межах гірських вершин Гимба – Кичера Боржавського гірського масиву та Перечинському – туристично-оздоровчий комплекс „Полонина Руна – Шипот” з виробничою інфраструктурою навколо них.

1221 просмотр. Обсудить (0)