ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

комплекс

Триповерхова простора будівля-довгобуд з окремими входами може стати комплексом, у якому розмістять школу, дитсадок, сільраду, амбулаторію, пункт дільничного поліцейського і поштове відділення...

137 просмотров. Обговорити (0)

На протяжении июля-декабря текущего года в селе Баранинцы Ужгородского района Закарпатской области развернется масштабное строительство. К новогодним праздникам там планируют возвести современный двухэтажный спортивно-развлекательный центр.

3129 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

Спортивно-оздоровительный комплекс "Харчовик" (Закарпатье, г.Мукачево) приглашает детские спортивные клубы, команды и всех желающих отдохнуть в живописном уголке Закарпатья.

1822 просмотра. Обсудить (0)

Секретный подземный комплекс в центре британской столицы, в котором во времена "холодной войны" размещался пункт связи, соединявший Москву и Вашингтон, выставлен на продажу, сообщил его нынешний владелец - компания ВТ.

856 просмотров. Обсудить (0)

В неділю 7-го вересня в селі Яноші Берегівського району Закарпаття відбувся місцевий референдум. Мешканці сіл Яноші та Балажієво (яке входить до Яношівської сільради) відповідали на питання "Чи хочете Ви, щоб на території Яношівської сільської ради був побудований регіональний сміттєпереробний комплекс?". Референдуму передувало чимало драматичних подій.

1016 просмотров. Обговорити (0)

На околиці с.Жденієво Воловецького району Закарпаття виросла ошатна триповерхова споруда. Це місцевий приватний підприємець Ярослав Ряшко збудував готельний комплекс "Смерековий двір", який має можливість одночасно прийняти понад два десятки відпочиваючих.

1413 просмотров. Обсудить (0)

Розроблена на Закарпатті обласна програма розвитку в регіоні перспективних туристично-оздоровчих комплексів та інфраструктури до них на 2005 рік передбачає створення умов для розвитку на Закарпатті трьох великих туристично-оздоровчих комплексів: у Рахівському районі – гірськолижний комплекс полонини Драгобрат, Міжгірському – гірськолижний комплекс у межах гірських вершин Гимба – Кичера Боржавського гірського масиву та Перечинському – туристично-оздоровчий комплекс „Полонина Руна – Шипот” з виробничою інфраструктурою навколо них.

1175 просмотров. Обсудить (0)