ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

комплекс

В высокогорном селе Вышка завершают строительство современного комплекса, где разместятся школа, детсад, сельсовет, амбулатория, почта и полицейский пункт.

320 просмотров. Обсудить (0)

62 зупинки – так звані зупинки-комплекси з торговими площами на автобусних маршрутах Ужгорода за рішенням, прийнятим сьогодні на засіданні виконкому міськради, облікують.

180 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Триповерхова простора будівля-довгобуд з окремими входами може стати комплексом, у якому розмістять школу, дитсадок, сільраду, амбулаторію, пункт дільничного поліцейського і поштове відділення...

204 просмотра. Обговорити (0)

На протяжении июля-декабря текущего года в селе Баранинцы Ужгородского района Закарпатской области развернется масштабное строительство. К новогодним праздникам там планируют возвести современный двухэтажный спортивно-развлекательный центр.

3166 просмотров. Обсудить (0)

Спортивно-оздоровительный комплекс "Харчовик" (Закарпатье, г.Мукачево) приглашает детские спортивные клубы, команды и всех желающих отдохнуть в живописном уголке Закарпатья.

1878 просмотров. Обсудить (0)

Секретный подземный комплекс в центре британской столицы, в котором во времена "холодной войны" размещался пункт связи, соединявший Москву и Вашингтон, выставлен на продажу, сообщил его нынешний владелец - компания ВТ.

885 просмотров. Обсудить (0)

В неділю 7-го вересня в селі Яноші Берегівського району Закарпаття відбувся місцевий референдум. Мешканці сіл Яноші та Балажієво (яке входить до Яношівської сільради) відповідали на питання "Чи хочете Ви, щоб на території Яношівської сільської ради був побудований регіональний сміттєпереробний комплекс?". Референдуму передувало чимало драматичних подій.

1055 просмотров. Обговорити (0)

На околиці с.Жденієво Воловецького району Закарпаття виросла ошатна триповерхова споруда. Це місцевий приватний підприємець Ярослав Ряшко збудував готельний комплекс "Смерековий двір", який має можливість одночасно прийняти понад два десятки відпочиваючих.

1478 просмотров. Обсудить (0)

Розроблена на Закарпатті обласна програма розвитку в регіоні перспективних туристично-оздоровчих комплексів та інфраструктури до них на 2005 рік передбачає створення умов для розвитку на Закарпатті трьох великих туристично-оздоровчих комплексів: у Рахівському районі – гірськолижний комплекс полонини Драгобрат, Міжгірському – гірськолижний комплекс у межах гірських вершин Гимба – Кичера Боржавського гірського масиву та Перечинському – туристично-оздоровчий комплекс „Полонина Руна – Шипот” з виробничою інфраструктурою навколо них.

1227 просмотров. Обсудить (0)