ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пропуск

Звісно для цього потрібно чимало зусиль на міжнародному рівні, але це рішення могло би хоча б частково зняти навантаження на перевантажену прикордонну інфраструктуру.

216 просмотров. Обговорити (0)

Технології майбутнього, які колись можна було побачити лише на кіноекрані, вже знайшли місце в реальному житті.
Фінансова компанія Epicenter придумала вживлювати працівникам в тіло мікрочіп, який слугує своєрідним пропуском.
Розміром він не більший за рисове зернятко, але функцій має чимало: відкриває двері, керує принтерами, робить покупки онлайн і багато іншого.

263 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 31 березня 2017 року, в зв’язку з з технічними проблемами в пунктах пропуску «Косино» та «Дзвінкове», пропуск осіб через кордон буде здійснюватись тільки в пішому порядку.

456 просмотров. Обговорити (0)
Продовжуються заходи, які активно реалізовує Держприкордонслужба, по недопущенню переміщення нелегальних мігрантів через державний кордон. Минулої доби тільки на Закарпатті військовослужбовці прикордонного відомства виявили та затримали дві групи нелегальних мігрантів, які намагалися у незаконний спосіб перетнути кордон України з країнами ЄС.
284 просмотра. Обговорити (0)

У зв’язку з тим, що літній туристичний сезон перейшов у активну фазу та з метою уникнення накопичення автобусів з туристами, на пунктах пропуску Закарпатської митниці ДФС впроваджуються додаткові заходи.

344 просмотра. Обговорити (0)

Решение Венгерского Правительства снять пограничный контроль с автомобилей за ввозом топлива на свою территорию существенно упростило пересечение границы.

1648 просмотров. Обсудить (0)

У зв’язку із ремонтом центральної бази даних суміжною стороною, пункт пропуску «Чоп(Тиса) – Захонь» не працював 2 лютого з 2 по 6 годину ранку.

339 просмотров. Обговорити (0)

В помещение Ужгородского горсовета через главный вход пускают сегодня только при предъявлении документов.

823 просмотра. Обсудить (2)

С 1 декабря Польша, кроме "шенгенок" и рабочих виз, начнет выдавать новые типы пропусков - так называемые закупочные. Визовое ноу-хау касается только жителей пяти областей Западной Украины, - ведь из-за близости западной границы многие часто мотаются в Польшу за покупками.

2848 просмотров. Обсудить (2)

Как сообщили УНИАН в Отделе по вопросам взаимодействия со СМИ и связей с общественностью Государственной пограничной службы Украины, в этом году совместным приказом Администрации Госпогранслужбы Украины и Государственной таможенной службы Украины, который зарегистрирован в Министерстве юстиции Украины, утверждена новая технология осуществления пограничного и таможенного контроля в пунктах пропуска через государственную границу Украины для автомобильного сообщения.

885 просмотров. Обсудить (0)

В Україні 18 тисяч працівників митної служби. На Закарпаття припадає 1 200 митників. В області на кордонах з трьома країнами-сусідами —Угорщиною, Словаччиною та Румунією — діють 18 пунктів пропуску. У майбутньому його планують відкрити й з Польщею. Нинішнього року 60-річчя від дня створення відзначає Чопська митниця, котра внаслідок реконструкції, проведеної за виділені ЄС три мільйони євро, доведена до найсучасніших стандартів.30 років тому створили Ужгородську митницю, яка обслуговує всі три митні пости на українсько-словацькому кордоні. Звісно, тільки чітка взаємодія між митниками України та Словаччини може пришвидшити перетин кордону.

1203 просмотра. Обсудить (0)