ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пропуск

Технології майбутнього, які колись можна було побачити лише на кіноекрані, вже знайшли місце в реальному житті.
Фінансова компанія Epicenter придумала вживлювати працівникам в тіло мікрочіп, який слугує своєрідним пропуском.
Розміром він не більший за рисове зернятко, але функцій має чимало: відкриває двері, керує принтерами, робить покупки онлайн і багато іншого.

214 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 31 березня 2017 року, в зв’язку з з технічними проблемами в пунктах пропуску «Косино» та «Дзвінкове», пропуск осіб через кордон буде здійснюватись тільки в пішому порядку.

377 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Продовжуються заходи, які активно реалізовує Держприкордонслужба, по недопущенню переміщення нелегальних мігрантів через державний кордон. Минулої доби тільки на Закарпатті військовослужбовці прикордонного відомства виявили та затримали дві групи нелегальних мігрантів, які намагалися у незаконний спосіб перетнути кордон України з країнами ЄС.
247 просмотров. Обговорити (0)

У зв’язку з тим, що літній туристичний сезон перейшов у активну фазу та з метою уникнення накопичення автобусів з туристами, на пунктах пропуску Закарпатської митниці ДФС впроваджуються додаткові заходи.

327 просмотров. Обговорити (0)

Решение Венгерского Правительства снять пограничный контроль с автомобилей за ввозом топлива на свою территорию существенно упростило пересечение границы.

1606 просмотров. Обсудить (0)

У зв’язку із ремонтом центральної бази даних суміжною стороною, пункт пропуску «Чоп(Тиса) – Захонь» не працював 2 лютого з 2 по 6 годину ранку.

306 просмотров. Обговорити (0)

В помещение Ужгородского горсовета через главный вход пускают сегодня только при предъявлении документов.

777 просмотров. Обсудить (2)

С 1 декабря Польша, кроме "шенгенок" и рабочих виз, начнет выдавать новые типы пропусков - так называемые закупочные. Визовое ноу-хау касается только жителей пяти областей Западной Украины, - ведь из-за близости западной границы многие часто мотаются в Польшу за покупками.

2823 просмотра. Обсудить (2)

Как сообщили УНИАН в Отделе по вопросам взаимодействия со СМИ и связей с общественностью Государственной пограничной службы Украины, в этом году совместным приказом Администрации Госпогранслужбы Украины и Государственной таможенной службы Украины, который зарегистрирован в Министерстве юстиции Украины, утверждена новая технология осуществления пограничного и таможенного контроля в пунктах пропуска через государственную границу Украины для автомобильного сообщения.

866 просмотров. Обсудить (0)

В Україні 18 тисяч працівників митної служби. На Закарпаття припадає 1 200 митників. В області на кордонах з трьома країнами-сусідами —Угорщиною, Словаччиною та Румунією — діють 18 пунктів пропуску. У майбутньому його планують відкрити й з Польщею. Нинішнього року 60-річчя від дня створення відзначає Чопська митниця, котра внаслідок реконструкції, проведеної за виділені ЄС три мільйони євро, доведена до найсучасніших стандартів.30 років тому створили Ужгородську митницю, яка обслуговує всі три митні пости на українсько-словацькому кордоні. Звісно, тільки чітка взаємодія між митниками України та Словаччини може пришвидшити перетин кордону.

1176 просмотров. Обсудить (0)