ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Федір Шандор

Це пояснюється не тільки традиціями сироваріння, які вже склалися на Закарпаття, а й наявністю сировини, каже експерт з туризму професор Федір Шандор.

170 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Світлини такої ферми, на яких видно весь процес від вирощування до дегустації, оприлюднив закарпатський туризмознавець Федір Шандор.

205 просмотров. Обговорити (0)

На Хустщині з'явилася нова розвага для любителів активного відпочинку на природі - літня тюбінг-траса.

164 просмотра. Обговорити (0)

Ще одне дотепне творіння ужгородського скульптора Михайла Колодка з'явилося у ще одному місті Європи – 200-тисячному Кельце, що між Краковом і Варшавою.

274 просмотра. Обговорити (0)

У неділю, 30 жовтня, у райцентрі Турянщини на Закарпатті відбулася перша відкрита екскурсія «Наш Перечин». Провів її відомий туризмознавець професор УжНУ Федір Шандор.

313 просмотров. Обговорити (0)

Найбільш відомими народними розбійниками-опришками в Закарпатті були Шугай та Довбуш. Але насправді опришків було значно більше.

240 просмотров. Обговорити (0)

У цьому переконаний Федір Шандор, авторству якого належать більшість сучасних туристичних «фішок» Закарпаття.

402 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатській області політичні партії уже почали підшуковувати собі кандидатів для місцевих виборів. Про це сьогодні, 23 червня, під час круглого столу в Ужгородському прес-клубі сказав кандидат соціологічних наук, директор Карпатського центру полінгових досліджень Федір Шандор

800 просмотров. Обговорити (0)

Проректор з виховної роботи УжНУ, Федір Шандор наразі перебуває на передовій у зоні проведення АТО. Таке повідомлення з'явилося сьогодні, 20-го грудня, на сторінці "Закарпатський турист" у мережі фейсбук: "Проректор з виховної роботи разом зі студентами-воїнами УжНУ на передовій. Слава Україні!"

1126 просмотров. Обговорити (0)

Чи стало літо вибухом для туристичного Закарпаття, як саме відпочивали наші земляки в умовах кризи й чим сьогодні, з огляду на події на сході, може привабити наша область – розповів завідуючий кафедрою туристичної інфраструктури УжНУ Федір Шандор у ефірі програми «На часі» студії «21 канал».

591 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі у рамках виборчої доби відбулося засідання на тему «Виборчий полудень: як голосує Закарпаття. Експерти про день виборів». Із журналістами зустрілися: Віктор Пащенко, соціолог, керівник Закарпатського інституту політичних досліджень; Олександр Пєлін, соціолог, голова Асоціації соціологів Закарпаття; Сергій Федака, професор, д.і.н.; Федір Шандор, д.ф.н., соціолог, директор Карпатського центру полінгових досліджень.

954 просмотра. Обговорити (0)

Кандидат соціологічних наук, доцент УжНУ Федір Шандор підтвердив, що кожного кварталу соціологічна лабораторія "Закарпатський інформаційний центр" провадить полінгові дослідження, що стосуються соціально-економічних і соціально-політичних аспектів життя закарпатців.

389 просмотров. Обговорити (0)