ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Федір Шандор

Ще одне дотепне творіння ужгородського скульптора Михайла Колодка з'явилося у ще одному місті Європи – 200-тисячному Кельце, що між Краковом і Варшавою.

180 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У неділю, 30 жовтня, у райцентрі Турянщини на Закарпатті відбулася перша відкрита екскурсія «Наш Перечин». Провів її відомий туризмознавець професор УжНУ Федір Шандор.

293 просмотра. Обговорити (0)

Найбільш відомими народними розбійниками-опришками в Закарпатті були Шугай та Довбуш. Але насправді опришків було значно більше.

198 просмотров. Обговорити (0)

У цьому переконаний Федір Шандор, авторству якого належать більшість сучасних туристичних «фішок» Закарпаття.

354 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатській області політичні партії уже почали підшуковувати собі кандидатів для місцевих виборів. Про це сьогодні, 23 червня, під час круглого столу в Ужгородському прес-клубі сказав кандидат соціологічних наук, директор Карпатського центру полінгових досліджень Федір Шандор

775 просмотров. Обговорити (0)

Проректор з виховної роботи УжНУ, Федір Шандор наразі перебуває на передовій у зоні проведення АТО. Таке повідомлення з'явилося сьогодні, 20-го грудня, на сторінці "Закарпатський турист" у мережі фейсбук: "Проректор з виховної роботи разом зі студентами-воїнами УжНУ на передовій. Слава Україні!"

1092 просмотра. Обговорити (0)

Чи стало літо вибухом для туристичного Закарпаття, як саме відпочивали наші земляки в умовах кризи й чим сьогодні, з огляду на події на сході, може привабити наша область – розповів завідуючий кафедрою туристичної інфраструктури УжНУ Федір Шандор у ефірі програми «На часі» студії «21 канал».

574 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі у рамках виборчої доби відбулося засідання на тему «Виборчий полудень: як голосує Закарпаття. Експерти про день виборів». Із журналістами зустрілися: Віктор Пащенко, соціолог, керівник Закарпатського інституту політичних досліджень; Олександр Пєлін, соціолог, голова Асоціації соціологів Закарпаття; Сергій Федака, професор, д.і.н.; Федір Шандор, д.ф.н., соціолог, директор Карпатського центру полінгових досліджень.

933 просмотра. Обговорити (0)

Кандидат соціологічних наук, доцент УжНУ Федір Шандор підтвердив, що кожного кварталу соціологічна лабораторія "Закарпатський інформаційний центр" провадить полінгові дослідження, що стосуються соціально-економічних і соціально-політичних аспектів життя закарпатців.

370 просмотров. Обговорити (0)