ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

електронний ключ

Зокрема, фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області зазначають, що підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є:

278 просмотров. Обговорити (0)

Протягом 2014 року у Закарпатській області Акредитованим центром сертифікації ключів ДФС видано майже 14 762 посилені сертифікати відкритих ключів. Більшість з них отримали фізичні особи – 11 233 ключі. У свою чергу, юридичним особам видано 3 529 сертифікатів.

523 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Ужгородська ОДПІ повідомляє, що 7 листопада 2014 року платники податків мають змогу отримати ключі електронного цифрового підпису прямо в Центрі обслуговування платників податків Ужгородської ОДПІ за адресою: м. Ужгород, вул. Загорська, 10а.

400 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці ГУ Міндоходів у Закарпатській області повідомляють, що для отримання послуг Електронного цифрового підпису філіями і представництвами юридичної особи необхідні такі документи:

417 просмотров. Обговорити (0)

Близько 700 ключів електронного цифрового підпису та посилені сертифікати ключів безкоштовно отримали платники податків Рахівського району за січень-вересень цього року.

390 просмотров. Обговорити (0)

Таку кількість посилених сертифікатів відкритих електронних ключів отримали платники податків з початку 2014 року в акредитованих Центрах сертифікації ключів Міндоходів у Закарпатській області.

410 просмотров. Обговорити (0)

Протягом січня 2014 року кількість виданих Акредитованим центром сертифікації ключів, який діє при Міндоходів, цифрових підписів зросла більш ніж у 5 разів порівняно з відповідним періодом минулого року. Користувачам безкоштовно видано 430,7 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

335 просмотров. Обговорити (0)

З початку року до Центру сертифікації ключів звернулось близько 2 тисяч юридичних та майже 9 тисяч фізичних осіб-підприємців, щоб користуватись інноваційними сервісами, які пропонує Міндоходів.

333 просмотра. Обговорити (0)