ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

субсидія

Тема субсидій актуальна, тому навколо неї кожен день виникають нові міфи.

143 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Кабінет міністрів вніс чергові зміни в механізм призначення цієї державної допомоги

191 просмотр. Обговорити (0)

Люди не зможуть отримати одночасно дві субсидії за місцем проживання та реєстрації

266 просмотров. Обговорити (0)
Перераховуватимуть субсидії в залежності від того, яким видом опалення користується родина
245 просмотров. Обговорити (0)

Реєстр спростить процедуру пошуку недобросовісних отримувачів пільг

567 просмотров. Обговорити (0)

Згідно з інформацією, при розрахунку громадянам України субсидій на наступний сезон будуть враховуватися доходи з квітня минулого року по травень поточного, в результаті чого сума платежів одержувачів субсидій збільшиться.

435 просмотров. Обговорити (0)

Українці, які мають субсидії та користуються індивідуальним опаленням, отримають компенсацію від держави, якщо вони зекономили газ або електроенергію.

414 просмотров. Обговорити (0)

Українцям за заощаджені субсидії пообіцяли виплатити гроші.
Споживачі, котрі весь опалювальний період економили газ та електроенергію, цього року зможуть отримати компенсацію за заощаджене.

328 просмотров. Обговорити (0)

Українців неприємно вразять платіжки за опалення, які вони отримають у наступному сезоні. Для родин, які самостійно "зігрівають" помешкання та отримують субсидію, опалювальний період скоротили на один місяць.
Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України № 300 від 01.05.2017 року.

535 просмотров. Обговорити (0)

Стало відомо, в яких випадках українців можуть позбавити житлової субсидії.

Згідно зі змінами, які вступили в силу з 1 травня 2017 року, субсидія не призначається на наступний період при наявності двомісячної заборгованості з оплати рахунків за комуналку.

442 просмотра. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України 26 квітня вніс зміни до постанови про порядок надання субсидій.

578 просмотров. Обговорити (0)

Наступного опалювального сезону українцям по-іншому нараховуватимуть субсидії. В уряді переглянули та змінили систему нарахування, а також зміниться тривалість опалювального сезону.

611 просмотров. Обговорити (0)

В Міністерстві соціальної політики повідомили, як українці зможуть монетизувати зекономлені субсидії.
Для отримання зекономленої суми субсидії необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата, повідомляють у відомстві.

212 просмотров. Обговорити (0)

В Україні один кубометр газу коштує 6,879 гривні. 87% тарифу - безпосередньо вартість палива і ще 13% - витрати на транспортування і розподіл.

899 просмотров. Обговорити (0)

У цьому році Міністерство фінансів планує витратити на субсидії меншу суму, ніж торік, попри введення абонплати за опалення та зростання комунальних тарифів.

291 просмотр. Обговорити (0)

Українці зможуть скористатися "переплатою" за рахунок власних платежів в разі затримки нарахування субсидій.
Про це йдеться у відповідній Постанові Кабінету міністрів № 534 "Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення".

191 просмотр. Обговорити (0)
На монетизацію субсидій українцям слід очікувати не раніше, ніж за кілька років. Спочатку потрібно запровадити монетизацію розрахунків між виробником і державою. Про це в ефірі "24 каналу" заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, зараз держава не відшкодовує компаніям вартість субсидій, а це 52 мільярди гривень. У свою чергу виробник не платить в бюджет стільки ж податків.
208 просмотров. Обговорити (0)

Таким нововведенням не задоволені пенсіонери, які звикли економити на поїздках та розраховуватися по платіжкам за звичною схемою

319 просмотров. Обговорити (0)

У новому опалювальному сезоні українці з субсидіями будуть платити більше.

Повідомляється, що з 1 травня уряд скоротить норму споживання енергоресурсів для опалення. Раніше норма становила 11 кубометрів газу на один квадратний метр. Зараз же її урізали до 5,5 кубометрів.

775 просмотров. Обговорити (0)

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, якщо розмір невикористаної субсидії більше щомісячного платежу за комунальні послуги, а в квитанції написано «до оплати: 0», субсідіант має право не платити додаткові кошти за спожиті газ, електроенергію або воду.

1616 просмотров. Обговорити (0)

До сукупного доходу сім’ї враховуються всі види доходів, крім сплачених особою аліментів, доходи від розміщення депозитів, оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога,

272 просмотра. Обговорити (0)

Вже з квітня газ подорожчає у 1,5 рази, а на початок опалювального сезону восени аж на 80%.

221 просмотр. Обговорити (0)