ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

лист

Відповідно до закону "Про вищу освіту" студенти вищих навчальних закладів у будь-який час доби мають право на вільний доступу до гуртожитку, у якому мешкають.

96 просмотров. Обговорити (0)

У неділю в Мукачеві відбулось засідання русинів Закарпаття, де вони підтримали ініціативу влади та новоприйнятий закон про освіту.

156 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Закарпатські «пересічники» надіслали лист Президенту Словаччини Андрею Кіску, в якому просять вплинути на ситуацію з чергами на кордоні.
189 просмотров. Обговорити (0)
З часу введення в дію безвізу і донедавна президент Словацької Республіки Андрей Кіска, через українське телебачення, звертався до українців, де висловив свою шану, повагу і привітав нас із запровадженням безвізового режиму та запросив відвідати ЄС через і пізнати Словаччину.
221 просмотр. Обговорити (0)

У редакцію UA-Reporter.com надійшов лист-крик з проханням допомогти від мами двох близнюків, одному з яких потрібно у жовтні пройти черговий курс лікування, а коштує він недешево. Далі — текст листа:

140 просмотров. Обговорити (0)

Тиждень тому Генпрокурор Юрій Луценко надіслав на ім'я прем'єр-міністра В. Гройсмана лист, в якому наголошував на неналежному виконанні правлінням ПАТ "Укрзалізниця" покладених зобов'язань.

181 просмотр. Обговорити (0)

На електронну пошту редакції UA-Reporter.com надійшов лист, який інакше як "криком душі" і не назвеш. Читайте і судіть самі:

290 просмотров. Обговорити (0)

У ДФС пообіцяли озвучити кількість розісланих платіжок наступного тижня

444 просмотра. Обговорити (0)

Лист у редакцію UA-Reporter написав обурений мешканець Воловеччини і повідомив наступне

407 просмотров. Обговорити (0)

На адресу голови Закарпатської ОДА надійшов лист від жителів села Іза Хустського району, в якому вони висловили своє невдоволення перейменуванням вулиці Колгоспної на Юліана Ревая, йдеться у повідомленні на персональному сайті Геннадія Москаля

259 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА оприлюднив листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого під виглядом дипломатичного вантажу з України намагалися вивезти сигаретну контрабанду

391 просмотр. Обговорити (0)

Прес-служба Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти та науки повідомляє...

421 просмотр. Обговорити (0)

На нацистську ідеологію величезний вплив надавали окультні вчення. Таємне окультне суспільство виховало Адольфа Гітлера, наділивши його багатьма лідерськими якостями політичного діяча. Але можливо, причиною цих змін став письмовий договір Гітлера з дияволом, підписаний кров'ю.

389 просмотров. Обговорити (0)

З метою ефективно забезпечувати безперебійне та безпечне газопостачання багатоквартирних будинків та гуртожитків обласного центру ПАТ "Закарпатгаз" звернувся з листом до Ужгородського міськвиконкому.

279 просмотров. Обговорити (0)

Якось у пошуках літератури до душі натрапила на особливу книгу - "Вибране" Ліни Костенко.

Вірш ”Пишіть листи” зі збірки надзвичайно зацікавив. Поетеса просила надсилати листи людям, які їх чекають і потребують, незважаючи ні на що.

259 просмотров. Обговорити (0)

Вчора відправили листи від ГО ЗАВТРА та автовласників з іноземними номерами із Закарпаття до Президента України та Голови Верховної Ради. Паралельно це ж зробили і наші колеги зі Львівщини. Крім того, зайшли навідати з аналогічним листом голову Закарпатської облради Михайла Рівіса.

462 просмотра. Обговорити (0)

Ряд співробітників Закарпатської ДСнС звернулися до Генерального прокурора Шокіна зі скаргами на своє керівництво в особі Романа Гудака з приводу того, щоб співробітники органів прокуратури розібралися в так званому процесі "реорганізації", який проходить у службі.

3356 просмотров. Обговорити (0)
Керівник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пообіцяв комікам продемонструвати знання матюків ще й на румунській мові.
Про це Москаль написав на своїй сторінці у Фейсбук, додавши до посту ще й фото офіційного документу — Звернення до Редакції Вечірнього кварталу 95.
— У наш час, коли люди з дуже серйозними виразами облич роблять великі дурниці, єдина можлив
551 просмотр. Обговорити (0)

Акція проходить у рамках всеукраїнської акції «Миколай про тебе не забуде». Свої листи надсилайте до 15 грудня, за адресою: Ужгород, Головпошта, а/с 1 "а", “Святому Миколаю”.

Дорогі дітки!

453 просмотра. Обговорити (0)

Голова Закарпатської облпрофради Іван Король надіслав Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману листа у зв’язку з прийняттям парламентом у першому читанні проекту Закону України про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб та громадських формувань.

340 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської обласної ради профспілок Іван Король звернувся з листом до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

596 просмотров. Обговорити (0)

Заступник голови Закарпатської обласної ради профспілок Василь Захарець за дорученням президії облпрофради надіслав листа Верховній Раді України та керівнику депутатської групи «Закарпаття» у парламенті Валерію Пацкану.

424 просмотра. Обговорити (0)

«Які уроки Тобі дав Майдан? То що в Тобі він змінив?»
(з простих питань, на які непросто дати відповідь)

1040 просмотров. Обговорити (0)