ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

лист

Тиждень тому Генпрокурор Юрій Луценко надіслав на ім'я прем'єр-міністра В. Гройсмана лист, в якому наголошував на неналежному виконанні правлінням ПАТ "Укрзалізниця" покладених зобов'язань.

101 просмотр. Обговорити (0)

На електронну пошту редакції UA-Reporter.com надійшов лист, який інакше як "криком душі" і не назвеш. Читайте і судіть самі:

230 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У ДФС пообіцяли озвучити кількість розісланих платіжок наступного тижня

405 просмотров. Обговорити (0)

Лист у редакцію UA-Reporter написав обурений мешканець Воловеччини і повідомив наступне

324 просмотра. Обговорити (0)

На адресу голови Закарпатської ОДА надійшов лист від жителів села Іза Хустського району, в якому вони висловили своє невдоволення перейменуванням вулиці Колгоспної на Юліана Ревая, йдеться у повідомленні на персональному сайті Геннадія Москаля

241 просмотр. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА оприлюднив листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого під виглядом дипломатичного вантажу з України намагалися вивезти сигаретну контрабанду

361 просмотр. Обговорити (0)

Прес-служба Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти та науки повідомляє...

384 просмотра. Обговорити (0)

На нацистську ідеологію величезний вплив надавали окультні вчення. Таємне окультне суспільство виховало Адольфа Гітлера, наділивши його багатьма лідерськими якостями політичного діяча. Але можливо, причиною цих змін став письмовий договір Гітлера з дияволом, підписаний кров'ю.

344 просмотра. Обговорити (0)

З метою ефективно забезпечувати безперебійне та безпечне газопостачання багатоквартирних будинків та гуртожитків обласного центру ПАТ "Закарпатгаз" звернувся з листом до Ужгородського міськвиконкому.

266 просмотров. Обговорити (0)

Якось у пошуках літератури до душі натрапила на особливу книгу - "Вибране" Ліни Костенко.

Вірш ”Пишіть листи” зі збірки надзвичайно зацікавив. Поетеса просила надсилати листи людям, які їх чекають і потребують, незважаючи ні на що.

247 просмотров. Обговорити (0)

Вчора відправили листи від ГО ЗАВТРА та автовласників з іноземними номерами із Закарпаття до Президента України та Голови Верховної Ради. Паралельно це ж зробили і наші колеги зі Львівщини. Крім того, зайшли навідати з аналогічним листом голову Закарпатської облради Михайла Рівіса.

427 просмотров. Обговорити (0)

Ряд співробітників Закарпатської ДСнС звернулися до Генерального прокурора Шокіна зі скаргами на своє керівництво в особі Романа Гудака з приводу того, щоб співробітники органів прокуратури розібралися в так званому процесі "реорганізації", який проходить у службі.

3318 просмотров. Обговорити (0)
Керівник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пообіцяв комікам продемонструвати знання матюків ще й на румунській мові.
Про це Москаль написав на своїй сторінці у Фейсбук, додавши до посту ще й фото офіційного документу — Звернення до Редакції Вечірнього кварталу 95.
— У наш час, коли люди з дуже серйозними виразами облич роблять великі дурниці, єдина можлив
527 просмотров. Обговорити (0)

Акція проходить у рамках всеукраїнської акції «Миколай про тебе не забуде». Свої листи надсилайте до 15 грудня, за адресою: Ужгород, Головпошта, а/с 1 "а", “Святому Миколаю”.

Дорогі дітки!

428 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської облпрофради Іван Король надіслав Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману листа у зв’язку з прийняттям парламентом у першому читанні проекту Закону України про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб та громадських формувань.

313 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської обласної ради профспілок Іван Король звернувся з листом до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

583 просмотра. Обговорити (0)

Заступник голови Закарпатської обласної ради профспілок Василь Захарець за дорученням президії облпрофради надіслав листа Верховній Раді України та керівнику депутатської групи «Закарпаття» у парламенті Валерію Пацкану.

413 просмотров. Обговорити (0)

«Які уроки Тобі дав Майдан? То що в Тобі він змінив?»
(з простих питань, на які непросто дати відповідь)

1020 просмотров. Обговорити (0)