ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ліцензування

Основні засади державної політики щодо регулювання оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями визначає Закон України № 481 від 19.12.95 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» із змінами і доповненнями (далі – Закон № 481).

222 просмотра. Обговорити (0)

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті прагне створити рівні умови роботи для всіх суб’єктів господарювання у галузі автомобільного транспорту. Одним з механізмів наведення порядку є якісне проведення перевірок за додержанням перевізниками ліцензійних умов.

480 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті звертає увагу автомобільних перевізників, що з 5 травня прийом заяв про видачу ліцензій (переоформлення, видачу дублікатів та копій ліцензій) та документів, що до неї додаються, для провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом по території України здійснюватиметься Управлінням ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції.

1281 просмотр. Обговорити (0)