ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

реєстрація

У Закарпатській області протягом 2016 року зареєстровано 6 487 актів про укладення шлюбу.

121 просмотр. Обговорити (0)

Чому новий механізм оцінки земельних ділянок геть відбиває бажання реєструвати їх в Госгеокадастре

118 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В Україні ще минулого року було змінено процедуру реєстрації місця проживання українців.

302 просмотра. Обговорити (0)

Через працівника Ужгородського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану

161 просмотр. Обговорити (0)

В Україні ще минулого року змінили процедуру реєстрації місця проживання українців. Тепер термін, виділений законом на реєстрацію нового місця проживання, збільшено до 30 днів.

144 просмотра. Обговорити (0)

З метою інформатизації громадян, надання зручних та доступних умов для проведення необхідних реєстраційних дій щодо неприбуткових організацій Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області запровадило роботу «гарячої телефонної ліній з питань державної реєстрації громадських формувань».

175 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до статті 27 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» підставами для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації, є:

223 просмотра. Обговорити (0)
Реєструєте машину – отримуєте номерні знаки. Єдиної вартості на цю послугу в Україні немає – усе залежить від виробника та які, власне, номерні знаки бажаєте. Як отримати "номер" свого авто, які на це розцінки та які ексклюзивні написи можна замовляти.
184 просмотра. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують, що 26 липня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» (далі – Наказ № 547).

162 просмотра. Обговорити (0)

Для державної реєстрації змін до відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів, подаються:

170 просмотров. Обговорити (0)

З недавніх пір в процедурі реєстрації та перереєстрації транспортних засобів з'явилися нововведення, про які ми вже писали: онлайн-реєстрація і ліквідація довідки-рахунку.

335 просмотров. Обговорити (0)

У зв’язку з набранням чинності окремих положень закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» змінюється система реєстрації місця проживання.

284 просмотра. Обговорити (0)

Фахівці органів ДФС інформують про адміністративну відповідальність за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

279 просмотров. Обговорити (0)

Поставки старих авто з Криму на материкову Україну набули промислових масштабів, заявив глава Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

169 просмотров. Обговорити (0)

Реєстрація структурних утворень політичної партії, що не має статусу юридичної особи, здійснюється в порядку,визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (далі - Закон), після перевірки поданих матеріалів.

125 просмотров. Обговорити (0)
Децентралізація дійшла і до Прозорих офісів. Верховна Рада дозволила реєструвати бізнес на місцях і спростила оформлення нерухомості.
177 просмотров. Обговорити (0)

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Ужгороду Ужгородського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області повідомляє:

333 просмотра. Обговорити (0)

Тепер найважливішу виписку в Україні видає один банк: вже виникли проблеми!

252 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 1 лютого, в Україні розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вона триватиме до 4 березня.

245 просмотров. Обговорити (0)

Реєстрація на здачу зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2016 році почнеться 1 лютого. Про це під час брифінгу заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

308 просмотров. Обговорити (0)

Іван Кочан, житель села Забрідь Великоберезнянського району, з проблемою, що пов’язана з вартістю газу в опалювальний період за наявності газових обігрівачів та, з його слів, усіх необхідних документів і проведених робіт.

573 просмотра. Обговорити (0)

Спочатку – статистика: протягом чотирьох останніх місяців служба внутрішньо будинкових мереж (ВБМ)прийняла в експлуатацію 1647 раніше незареєстрованих котлів автономного опалення.

413 просмотров. Обговорити (0)

Протягом трьох останніх місяців ПАТ «Закарпатгаз» ввів в експлуатацію майже 1150 незареєстрованих «автономок».

682 просмотра. Обговорити (0)

За підсумком четвертого дня набору патрульних поліцейських для майбутньої роботи в конгломераті Ужгород-Мукачево всього подано 2022 анкет.

258 просмотров. Обговорити (0)

Спрощений порядок реєстрації діятиме до 31 грудня 2015 року.

1211 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, о 23 год. 42 хв. на митний пост «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС заїхав громадянин України на автомобілі «VW Passat» із литовською реєстрацією. Обрав для проходження митного контролю «зелений коридор», подав для оформлення доручення на право користування транспортним засобом та свідоцтво про реєстрацію авто.

393 просмотра. Обговорити (0)