ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Ленін

Село Колочава Міжгірського району – унікальне місце не лише на Закарпатті, але й в Україні.

315 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в Запоріжжі після 30-годинної епопеї з демонтажу найбільшого пам’ятника Леніну в Україні монумент за допомогою крана вдалося спустити на землю.

268 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
У селі Калини, одну із 4-х, що потрапили під закон декомунізації, назвуть на честь британського співака, соліста гурту «Бітлз» Джона Леннона. Але нова назва не дуже влаштовує мешканців села. Подробиці дивіться в сюжеті "ВікнаСТБ".
307 просмотров. Обговорити (0)

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пояснив, чому, так би мовити, декомунізація Леніна у Леннона на Закарпатті викликала величезний резонанс

225 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження про перейменування вулиць з назвами, які підпадають під дію закону про декомунізацію.

425 просмотров. Обговорити (0)

Добрий дідусь Ленін, від якого холоне кров. Записки садиста і вбивці Розсекречені телеграми Володимира Ілліча і витяги з багатотомних творів Леніна, від яких холоне кров.

552 просмотра. Обговорити (0)

Cпростити процедуру замін назв вулиць та площ закарпатських міст і сіл, які названі на честь радянських діячів, пропонує греко-католицький єпископ Мукачівський Мілан Шашік.

314 просмотров. Обговорити (0)

Історія має дивовижну здатність повторюватись. Приміром, сучасна тактика путінської Росії стосовно України – це майже точна копія тактики большевиків у боротьбі з УНР за збереження імперії під кримінальним лого (погонялом) «совєтської».

556 просмотров. Обговорити (0)

...Нещодавно побувала на ювілеї однієї знайомої у закарпастькому місті Перечині. За святковим столом гості смакували наїдками та напитками, тихо між собою перемовляючись. Несподівано залу ресторану заполонили народні пісні, коломийки, фіґлі. Як з’ясувалося, іменинницю прийшла привітати «Лемківчанка».

2021 просмотр. Обговорити (0)

В селі Ганичі Тячівського району на Закарпатті є пам’ятник Леніну. 24 січня цього року сільську раду зобов’язали ухвалити рішення про його знесення. Депутати опитали односельчан. Думка більшості була критичною щодо теперішніх державних верховод і виражалася в фразі: "Треба боротися з нестатками, а не символікою!" Президент В.Ющенко після цього, очевидно, не раз в своєму кріслі перевернувся.

914 просмотров. Обсудить (1)