ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

човен

Відкриття - справжній прорив у науці

220 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Звідки "ростуть" ноги в дезінформації про місце утоплення квасівчанина дев‘ять днів тому, або хто автор подібної нісенітниці.

314 просмотров. Обговорити (0)
Групу нелегальних мігрантів затримали сьогодні співробітники Держприкордонслужби на Закарпатті в рамках проведення спеціальних заходів по протидії нелегальній міграції.
369 просмотров. Обговорити (0)

Вчора на ділянці відділу «Вилок» Мукачівського загону прикордонний наряд на березі річки Тиса побачив невідому особу в балаклаві. Помітивши охоронців кордону, чоловік кинувся тікати.

409 просмотров. Обговорити (0)

Перетнути державний кордон українець намагався на митному посту "Тиса" Закарпатської митниці ДФС автомобілем "КІА".

579 просмотров. Обговорити (0)

Чергове правопорушення на державному кордоні з Угорщиною припинили чопські охоронці державного рубежу.

489 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні розпочався перший день міжнародного проекту за участі відомого мореплавця Семена Деяка та його тезки з Великої Британії Саймона Халка. "Два Семени" на весловому човні із закарпатською назвою "Севлюш" мають намір за 45 днів перетнути Аталнтичний океан.
776 просмотров. Обговорити (0)

У неділю, 1 березня, з острова Гранд Канарія заплановано старт міжнародного екіпажу океанського веслового човна "Севлюш".

555 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com прес-секретар Мукачівського прикордонного загону майор Едуард Стеблюк, сьогодні, 15 грудня, близько 7 години ранку було помічено рух невідомого гумового човна, яка рухалася по річці Тиса поступово міняючи напрямок руху в бік Угорщини. У човні була невідома особа.

932 просмотра. Обговорити (0)

Минулого року в Закарпатській області виявлено 3034 дітей із "віражем" туберкулінових реакцій та гіперергічними туберкуліновими пробами. Вони належать до групи підвищеного ризику і підлягають обов'язковому профілактичному лікуванню, яке можуть пройти в обласному дитячому туберкульозному санаторії "Човен".

1183 просмотра. Обсудить (1)

Минулої суботи прикордонники застави "Соломонове" на Закарпатті на березі річки Тиса двічі знаходили контрабандні цигарки. В обох випадках господарів товару, що за всіма ознаками готувався до переправлення в Угорщину, виявити не вдалося.

1278 просмотров. Обсудить (0)

Справжній рай для любителів підводного життя планує побудувати американський бізнесмен. Незабаром він має намір відкрити гігантський підводний готель біля берегів Багамських островів.

1427 просмотров. Обсудить (0)