ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у Бухаресті наголосив, що в Україні у зв'язку з прийняттям нового закону про освіту жодну румунську школу не закриють, ніякої асиміляції не буде.

84 просмотра. Обговорити (0)

МЗС України терміново направило Угорщині ноту протесту через акцію «Самовизначення для Закарпаття».

224 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Міністр закордонних справ Павло Клімкін попередив, що збільшення міграційного потоку з України може піти нам не на користь.

2418 просмотров. Обговорити (1)

Угорщина вважає цілком нормальним наявність подвійного громадянства у своїх громадян, які проживають в Україні, і проти покарання за подібні речі.

255 просмотров. Обговорити (0)

Геннадій Москаль направив звернення міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну з проханням посприяти у відкритті на державному кордоні України, що пролягає в межах Закарпатської області, десяти нових міжнародних пунктів пропуску.

364 просмотра. Обговорити (0)

Урядовцю хоча й наливали, але він майже не пив, а слухав господаря, який від душі хвалив закарпатський богомазаний край і його головний натурпродукт – винні напої домашнього виробництва

450 просмотров. Обговорити (0)

Очільники МЗС України та Румунії Павло Клімкін та Лазар Команеску у п’ятницю, 6 травня, у закарпатському Солотвино проведуть робочу зустріч, на якій, зокрема, підпишуть угоду про скасування оплати за візи для громадян обох країн.

433 просмотра. Обговорити (0)

Про це заявив міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін.

244 просмотра. Обговорити (0)

Впровадження безвізового режиму між Україною та Євросоюзом затримується через необхідність реформування цієї сфери, зокрема введення біометричних паспортів. Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

573 просмотра. Обговорити (0)