ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що етнічні угорці залишають Закарпаття, їх в регіоні вже менше 100 тис.
82 просмотра. Обговорити (0)

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у Бухаресті наголосив, що в Україні у зв'язку з прийняттям нового закону про освіту жодну румунську школу не закриють, ніякої асиміляції не буде.

146 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

МЗС України терміново направило Угорщині ноту протесту через акцію «Самовизначення для Закарпаття».

260 просмотров. Обговорити (0)

Міністр закордонних справ Павло Клімкін попередив, що збільшення міграційного потоку з України може піти нам не на користь.

2445 просмотров. Обговорити (1)

Угорщина вважає цілком нормальним наявність подвійного громадянства у своїх громадян, які проживають в Україні, і проти покарання за подібні речі.

269 просмотров. Обговорити (0)

Геннадій Москаль направив звернення міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну з проханням посприяти у відкритті на державному кордоні України, що пролягає в межах Закарпатської області, десяти нових міжнародних пунктів пропуску.

385 просмотров. Обговорити (0)

Урядовцю хоча й наливали, але він майже не пив, а слухав господаря, який від душі хвалив закарпатський богомазаний край і його головний натурпродукт – винні напої домашнього виробництва

464 просмотра. Обговорити (0)

Очільники МЗС України та Румунії Павло Клімкін та Лазар Команеску у п’ятницю, 6 травня, у закарпатському Солотвино проведуть робочу зустріч, на якій, зокрема, підпишуть угоду про скасування оплати за візи для громадян обох країн.

444 просмотра. Обговорити (0)

Про це заявив міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін.

253 просмотра. Обговорити (0)

Впровадження безвізового режиму між Україною та Євросоюзом затримується через необхідність реформування цієї сфери, зокрема введення біометричних паспортів. Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

584 просмотра. Обговорити (0)