ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

живопис

1 вересня 2017 р. о 15.00 в Ужгороді в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відкривається виставка робіт учасників першого та другого Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт».

247 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Днями у Виноградівському міському будинку культури відбулася виставка робіт майстрів народних художніх промислів, декоративно ужиткового та образотворчого мистецтва.

306 просмотров. Обговорити (0)

У День знань ужгородський художник Сергій Біба поділився своїми знаннями в галузі живопису з учнями.

304 просмотра. Обговорити (0)

1 квітня в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відкрилась виставка живопису та графіки Василя Когутича "Мовою лінії та кольору".

1123 просмотра. Обговорити (0)

7 березня в ужгородському арт-кафе "Вото" відкриється нова виставка Заслуженого художника України Тараса Данилича.

722 просмотра. Обговорити (0)
Більшість з яких – натюрморти. У Закарпатському музеї архітектури і побуту вперше презентував свої живописні роботи Сергій Дуплій.
983 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді твори сакрального малярства та образотворчого мистецтва заполонили стіни музею ім. Й. Й. Бокшая.

1222 просмотра. Обговорити (0)

Величезна кімната на другому поверсі, високі стелі, через численні вікна ллється багато світла у приміщення, яке й так переповнене світлим змістом монологу господаря цієї диво – кімнати. Це творча майстерня, неординарного, зі своїм стилем письма картин, художника Олександра Громового.

1256 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у місті Виноградів (Закарпатська область) відкрилася виставка місцевого художника Федора Сільваші. З його роботами можна познайомитися в міському Будинку культури.

944 просмотра. Обговорити (0)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, угорський художник Шандор Зіхерман, що народився в Ужгороді, вчився у Львові та Ленінграді, а нині живе в Будапешті, після відкриття виставки свого живопису в галереї "Прімус" чи не щодня приходив у виставкову залу, щоб поспілкуватися з відвідувачами, розповісти про себе, про свої роботи, розпитати враження львів'ян.

1187 просмотров. Обговорити (0)

"Давним-давно жив на світі дивовижний казкар. Свої казки він не придумував, ні - вони росли в нього в саду, і він віддавав плоди своєї праці дітям". Про цього казкового садівника я прочитав у книжці чудового письменника О. Дріза і подумав: це про нього, тому що саме його називали Добрим чарівником, кожна зустріч із яким залишала в дитячій душі чудову казку про різнобарвний світ, сповнений захопливих відкриттів.

4937 просмотров. Обговорити (0)

"Живописець - це людина, яка оправдує те, що нічого не робить", - ця теза стала найбільш інтригуючою у рамках виставки живопису "Зона відпочинку" ужгородського художника Івана Небесника, що відкрилася у галереї "Дзиґа".

1376 просмотров. Обговорити (0)

З 23 квітня по 5 травня в галереї «Ужгород» проходила персональна виставка живопису відомого закарпатського художника Василя Вовчка. Приємно, що час її проведення збігся із ювілеєм п.Василя, якому 29 квітня виповнилося рівно п’ятдесят.

1126 просмотров. Обговорити (0)

Щоб з яєчка вийшла гарна великодня писанка, його консервують. Майстер клас з розпису та вакуумної консервації великодніх писанок проведуть у Закарпатті спеціалісти єдиного у світі Музею Писанки з Коломиї.

2268 просмотров. Обговорити (0)

В ужгородському видавництві «Ґражда» вийшов друком комплект з 16 листівок (настінні дидактичні картини) класика закарпатського живопису Йосипа Бокшая.

3068 просмотров. Обговорити (0)

З 7 листопада по 28 грудня 2008 року в Ужгороді триватиме велика ювілейна виставка «Золотий фонд музею», присвячена 60-річчю заснування Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая.

1778 просмотров. Обговорити (0)

Івано-Франківський арт-клуб «Химера» відкрив весняний сезон. Наразі у виставковій залі «Леонардо-да-Далі» можна буде побачити живопис Василя Красьохи.

1554 просмотра. Обсудить (0)

Спочатку творчу інтелігенцію гірського краю унікальною монографією, у яку “вмонтовано”, зокрема, і щоденник митця, здивував ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник. А за короткої паузи приємно шокував мистецьку публіку трикілограмовим гіперальбомом непересічний художник і мистецтвознавець Антон Ковач. За чашкою міцного чаю визвідовую останнього в його розкішній господі.

3111 просмотров. Обсудить (1)

В Українському центрі освіти і культури угорської столиці відкрилася виставка творів вишиваного живопису „Незриме коріння” заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької.

6518 просмотров. Обсудить (7)

Меморіальний музей видатного закарпатського художника Федора Федоровича Манайла (1910-1978) відкрито в Ужгороді 9 лютого 1981 року. У меморіальних та експозиційних приміщеннях зібрані особисті речі, документальні матеріали, велика кількість художніх творів, які знайомлять глядача з творчістю відомого майстра пензля. Фонди музею нараховують близько 2000 експонатів, серед них твори живопису та графіки, ескізи до оформлення книжок, експонати монументального та декоративно-прикладного мистецтва, велика кількість документів з особистого архіву митця.

3133 просмотра. Обсудить (0)

Яскравим мазком на палітрі розпочав свій 75 рік закарпатський художник Володимир Микита. Він став лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка в галузі образотворчого мистецтва.

1259 просмотров. Обсудить (0)