ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

живопис

1 вересня 2017 р. о 15.00 в Ужгороді в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відкривається виставка робіт учасників першого та другого Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт».

172 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Днями у Виноградівському міському будинку культури відбулася виставка робіт майстрів народних художніх промислів, декоративно ужиткового та образотворчого мистецтва.

290 просмотров. Обговорити (0)

У День знань ужгородський художник Сергій Біба поділився своїми знаннями в галузі живопису з учнями.

287 просмотров. Обговорити (0)

1 квітня в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відкрилась виставка живопису та графіки Василя Когутича "Мовою лінії та кольору".

1090 просмотров. Обговорити (0)

7 березня в ужгородському арт-кафе "Вото" відкриється нова виставка Заслуженого художника України Тараса Данилича.

697 просмотров. Обговорити (0)
Більшість з яких – натюрморти. У Закарпатському музеї архітектури і побуту вперше презентував свої живописні роботи Сергій Дуплій.
967 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді твори сакрального малярства та образотворчого мистецтва заполонили стіни музею ім. Й. Й. Бокшая.

1209 просмотров. Обговорити (0)

Величезна кімната на другому поверсі, високі стелі, через численні вікна ллється багато світла у приміщення, яке й так переповнене світлим змістом монологу господаря цієї диво – кімнати. Це творча майстерня, неординарного, зі своїм стилем письма картин, художника Олександра Громового.

1247 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у місті Виноградів (Закарпатська область) відкрилася виставка місцевого художника Федора Сільваші. З його роботами можна познайомитися в міському Будинку культури.

940 просмотров. Обговорити (0)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, угорський художник Шандор Зіхерман, що народився в Ужгороді, вчився у Львові та Ленінграді, а нині живе в Будапешті, після відкриття виставки свого живопису в галереї "Прімус" чи не щодня приходив у виставкову залу, щоб поспілкуватися з відвідувачами, розповісти про себе, про свої роботи, розпитати враження львів'ян.

1172 просмотра. Обговорити (0)

"Давним-давно жив на світі дивовижний казкар. Свої казки він не придумував, ні - вони росли в нього в саду, і він віддавав плоди своєї праці дітям". Про цього казкового садівника я прочитав у книжці чудового письменника О. Дріза і подумав: це про нього, тому що саме його називали Добрим чарівником, кожна зустріч із яким залишала в дитячій душі чудову казку про різнобарвний світ, сповнений захопливих відкриттів.

4907 просмотров. Обговорити (0)

"Живописець - це людина, яка оправдує те, що нічого не робить", - ця теза стала найбільш інтригуючою у рамках виставки живопису "Зона відпочинку" ужгородського художника Івана Небесника, що відкрилася у галереї "Дзиґа".

1370 просмотров. Обговорити (0)

З 23 квітня по 5 травня в галереї «Ужгород» проходила персональна виставка живопису відомого закарпатського художника Василя Вовчка. Приємно, що час її проведення збігся із ювілеєм п.Василя, якому 29 квітня виповнилося рівно п’ятдесят.

1119 просмотров. Обговорити (0)

Щоб з яєчка вийшла гарна великодня писанка, його консервують. Майстер клас з розпису та вакуумної консервації великодніх писанок проведуть у Закарпатті спеціалісти єдиного у світі Музею Писанки з Коломиї.

2257 просмотров. Обговорити (0)

В ужгородському видавництві «Ґражда» вийшов друком комплект з 16 листівок (настінні дидактичні картини) класика закарпатського живопису Йосипа Бокшая.

3063 просмотра. Обговорити (0)

З 7 листопада по 28 грудня 2008 року в Ужгороді триватиме велика ювілейна виставка «Золотий фонд музею», присвячена 60-річчю заснування Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая.

1770 просмотров. Обговорити (0)

Івано-Франківський арт-клуб «Химера» відкрив весняний сезон. Наразі у виставковій залі «Леонардо-да-Далі» можна буде побачити живопис Василя Красьохи.

1543 просмотра. Обсудить (0)

Спочатку творчу інтелігенцію гірського краю унікальною монографією, у яку “вмонтовано”, зокрема, і щоденник митця, здивував ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник. А за короткої паузи приємно шокував мистецьку публіку трикілограмовим гіперальбомом непересічний художник і мистецтвознавець Антон Ковач. За чашкою міцного чаю визвідовую останнього в його розкішній господі.

3099 просмотров. Обсудить (1)

В Українському центрі освіти і культури угорської столиці відкрилася виставка творів вишиваного живопису „Незриме коріння” заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької.

6502 просмотра. Обсудить (7)

Меморіальний музей видатного закарпатського художника Федора Федоровича Манайла (1910-1978) відкрито в Ужгороді 9 лютого 1981 року. У меморіальних та експозиційних приміщеннях зібрані особисті речі, документальні матеріали, велика кількість художніх творів, які знайомлять глядача з творчістю відомого майстра пензля. Фонди музею нараховують близько 2000 експонатів, серед них твори живопису та графіки, ескізи до оформлення книжок, експонати монументального та декоративно-прикладного мистецтва, велика кількість документів з особистого архіву митця.

3116 просмотров. Обсудить (0)

Яскравим мазком на палітрі розпочав свій 75 рік закарпатський художник Володимир Микита. Він став лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка в галузі образотворчого мистецтва.

1248 просмотров. Обсудить (0)