ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

здоровий спосіб життя

CRAZY IN SPORT – це авторський фітнес-проект засновниці студії танцю та фітнесу «Сказка» Ілони Палфі. Присвячений проект здоровому способу життя та створений для тих, хто хоче покращити пропорції свого тіла, схуднути, змінити свій стиль життя на краще та стати прикладом для себе та інших.

926 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Відомий український лікар-дієтолог родом із Закарпаття Оксана Скиталінська дала доволі емоційні поради щодо здорового способу життя.

414 просмотров. Обговорити (0)

Найчастіше реклама здорового способу життя не викликає довіри. Тобі нав'язують те, про що ти і так знаєш. Така реклама малоефективна. Але ця сама чіпляє реклама здорового способу життя, яку я коли-небудь бачив! Справа в тому, що ця жінка пропагує здоровий спосіб життя за допомогою особистого прикладу. І приклад, варто відзначити, відмінний!

626 просмотров. Обговорити (0)

У неділю, 27 березня, у Хусті за ініціативи ГО «Велооб’єднання» відбувалося відкриття велосезону із символічною назвою «Весна. Пора – 2016».

267 просмотров. Обговорити (0)

Людина – це унікальна жива істота, яка має свої звички, переживання, уподобання. Вона сама обирає свою життєву дорогу, все полягає в тому, що у неї є вибір. Це саме те, що робить нас особистостями. Але ЩО ми обираємо, це вже справа зовсім інша.

406 просмотров. Обговорити (0)

Пропагувати здоровий спосіб життя можна не тільки в журналах і на лекціях – ужгородці роблять це на власному прикладі. Владислав Рущак – засновник команди з воркауту "Street workout Uzhgorod", яка вже два роки показує молоді, що спорт може бути доступним для всіх.

651 просмотр. Обговорити (0)

4 жовтня відбулося виїзне засідання круглого столу «Педагоги за здоровий спосіб життя», в якому взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки й методики дошкільної та початкової освіти.

399 просмотров. Обговорити (0)

"Наші вулиці – наш вибір" — під таким гаслом в Мукачеві пройшов велопробіг в рамках проведення тижня європейської мобільності.

447 просмотров. Обговорити (0)

Саме на молоде покоління впав тягар відбудовувати Україну та захищати її. І тому українська молодь має бути гордою, здоровою, свідомою та вести здоровий спосіб життя.

600 просмотров. Обговорити (0)