ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Сбербанк

"Сбербанк" подав апеляційну скаргу на рішення господарського суду Києва від 18 квітня про заборону використовувати торговельну марку (ТМ) "Сбербанк" в Україні у суперечці з державним "Ощадбанком".
Він скористався своїм правом подати апеляційну скаргу в передбачений законодавством термін, тому рішення суду першої інстанції не набрало чинності.

251 просмотр. Обговорити (0)

В Національний банк України 10 квітня інвестор відправив пакет документів, де вказано узгодження придбання українського представництва "Сбербанк Росії".
Про це повідомляє прес-служба НБУ. Основними інвестором вказано громадянин Великобританії і РФ - Саїд Михайлович Гуцерієв. Він викупить 77,5% акцій фінансової установи. У документації також прописана схема структури власності.

165 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Навколо київського центрального офісу російського "Сбербанку" на Володимиріській активісти "Національного корпусу" розгортають палатки, встановлюють дерев’яні лавки та роздають перехожим агітацію щодо діяльності російських банків в Україні. Таким чином вони дають зрозуміти, що оголошена ними безстрокова блокада фіну станови Росії – не порожній звук.

233 просмотра. Обговорити (0)

Сбербанк Росії офіційно підтвердив, що залишає український ринок. Але йти в банку пообіцяли «коректно».
Відповідне звернення опублікувала прес-служба банку. У фінустанові зазначили, що будуть максимально захищати інтереси своїх клієнтів і співробітників в Україні.

220 просмотров. Обговорити (0)

Після продажу української "дочки" російського Сбербанку, найімовірніше, фінустанову очолить чинна заступник голови правління Ірина Князєва.
Про це пише УНН, посилаючись на власні джерела.
На це вказує той факт, що у переговорах щодо продажу філії брав участь бізнесмен Валерій Хорошковський. Він особисто спілкувався з керівником Сбербанку у Росії Германом Грефом.

143 просмотра. Обговорити (0)

Російський "Сбербанк" зняв обмеження для клієнтів, введене після початку блокади роботи відділень банку в Україні.
Про це повідомили в прес-службі банку.
Мається на увазі скасування обмежень на видачу добових лімітів для юридичних та фізичних осіб.
"Сбербанк" скасував всі раніше встановлені добові ліміти на проведення операцій з картками банку: зняття готівки та безготівкові операції.

140 просмотров. Обговорити (0)

У Нацбанку заявили, що поки що не отримували жодних офіційних документів щодо переговорів з продажу дочірніх структур "Сбербанку".
Про це повідомили представники НБУ сьогодні, 24 березня.
Також Нацбанк сказав, що про ліквідацію російських банків мова не йде, зараз єдиним виходом є продаж "доньок" Сбербанку.

179 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 18 березня, у Тернополі активісти замурували вхід відділення "Сбербанку".

227 просмотров. Обговорити (0)

Російський "Сбербанк" тимчасово "заморозив" готівкові операції українських клієнтів.

"Клієнтів банку попередили про тимчасове призупинення операцій для кредитних карток для фізосіб", - повідомляє сайт установи.

Зазначається, що обмеження руху власних коштів стосується виключно зняття готівки та оплати покупок кредитною карткою.

231 просмотр. Обговорити (0)

"Сбербанк Росії" ввів ліміт на зняття готівки та коштів з особистих рахунків.

Власники карт "Універсальна "Лояльна", "Зарплатна+ ", "Спеціальна", а також корпоративних карток зможуть знімати не більше 20 тисяч гривень або $800.

Власники карт категорій "Статус", "Мега Зарплатна і "Престиж" зможуть зняти до 50 тисяч гривень готівки або $2 тисячі.

168 просмотров. Обговорити (0)

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про негативний вплив "Сбербанка Росії", який фінансує бойовиків у так званих ДНР та ЛНР. Міністр упевнений, що банк інвестує в сепаратистські "республіки".

Слова міністра передає видання "РБК-Україна".

183 просмотра. Обговорити (0)
В Ужгороде с вывески "Сбербанка" сняли слово "Россия". Об этом сообщает пресс-служба горсовета города.
1153 просмотра. Обсудить (15)
В Ужгороде ночью неизвестные облили красной краской отделение Сбербанка России.
1316 просмотров. Обсудить (30)

Бізнесу окупантів нічого бути в нашій країні. Саме це ужгородцям нагадали закарпатські націоналісти.

562 просмотра. Обговорити (2)

Из-за сообщения о минировании здания Сбербанка в городе Мукачево частично перекрыли ул. Ярослава Мудрого вблизи горотдела милиции.

1140 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатье будут судить работников «Сбербанка» и «Укрпочты», которые присвоили себе почти 1 млн грн государственных средств.

1104 просмотра. Обсудить (1)

Сообщение о том, что 21 июня двое неизвестных мужчин пытались обменять в отделении ОАО «Сбербанк» в Ужгороде фальшивую денежную купюру номиналом 200 гривен поступило от начальника операционного отдела.

1646 просмотров. Обсудить (1)

В Приморском крае возбуждено дело о хищении у Сбербанка 24 миллионов рублей. В этом преступлении подозреваются злоумышленники, которые обманывали банкоматы, - сообщает Генпрокуратура РФ.

3415 просмотров. Обсудить (23)

ПАО «Дочерний банк Сбербанка России» заключил договор с ОАО «Закарпатнефтепродукт-Мукачево» на открытие не возобновляемой кредитной линии на сумму 250 млн гривен.

1611 просмотров. Обсудить (0)

В Верховной Раде коммунисты зарегистрировали законопроект о возвращении в следующем году части обесцененных сбережений Сбербанка СССР...

1688 просмотров. Обсудить (2)

Американский автоконцерн General Motors неожиданно передумал продавать Opel канадцам и россиянам, поскольку поверил в способность самостоятельно поставить европейское подразделение на ноги.

995 просмотров. Обсудить (0)

Достигнута "принципиальная договоренность" о продаже GM Europe, европейского отделения американского автомобилестроительного концерна General Motors. В европейское отделение GM входят германский Opel и его дочерняя компания Vauxhall.

946 просмотров. Обсудить (0)

«Сбербанк» может стать владельцем так называемой «золотой акции» «Яндекса» в интересах российского государства.

821 просмотр. Обсудить (0)

Крупную сумму в валюте и рублях похитили цыганки в пятницу в отделении Сбербанка в городе Волжском Волгоградской области России.

996 просмотров. Обсудить (0)

Кабмин выделил вкладчикам "Сбербанка" 400 млн. грн. Эти деньги 400 тыс. вкладчиков смогут забрать за один день. При этом более 11,5 млн. вкладчиков, зарегистрированных в реестре банка, денег в этом году не получат.

1645 просмотров. Обсудить (0)

Венгерский премьер-министр Ференц Дюрчань в интервью радиостанции Info Radio высказался резко против возможности продажи крупнейшего розничного банка страны OTP Bank российской компании.

1342 просмотра. Обсудить (0)

Кабмин выделил вкладчикам "Сбербанка" 400 млн. грн. Эти деньги 400 тыс. вкладчиков смогут забрать за один день. При этом более 11,5 млн. вкладчиков, зарегистрированных в реестре банка, денег в этом году не получат.

913 просмотров. Обговорити (0)

Польский еженедельник Wprost представил свой очередной рейтинг самых богатых жителей Центральной и Восточной Европы. В этом году в сотню европейских богачей попали 24 украинца.

1070 просмотров. Обсудить (0)

Сотрудница одного из отделений ООО «Государственный Ощадный Банк Украины» в Донецке присвоила 300 тыс. гривен, которые предназначались для выплаты компенсаций вкладчикам «Сбербанка СССР».

860 просмотров. Обсудить (0)

В городе Киселевске Кемеровской области России задержан местный житель, сделавший подкоп под отделение Сбербанка. По данным "Сибирского делового портала", 27-летний дважды судимый гражданин признался, что собирался совершить ограбление.

826 просмотров. Обсудить (0)