ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Сбербанк

Сегодня ночью, во Львове в центре города, на улице Чорновола 2, горел Сбербанк России.
632 просмотра. Обсудить (11)
Загрузка...

"Сбербанк" подав апеляційну скаргу на рішення господарського суду Києва від 18 квітня про заборону використовувати торговельну марку (ТМ) "Сбербанк" в Україні у суперечці з державним "Ощадбанком".
Він скористався своїм правом подати апеляційну скаргу в передбачений законодавством термін, тому рішення суду першої інстанції не набрало чинності.

280 просмотров. Обговорити (0)

В Національний банк України 10 квітня інвестор відправив пакет документів, де вказано узгодження придбання українського представництва "Сбербанк Росії".
Про це повідомляє прес-служба НБУ. Основними інвестором вказано громадянин Великобританії і РФ - Саїд Михайлович Гуцерієв. Він викупить 77,5% акцій фінансової установи. У документації також прописана схема структури власності.

192 просмотра. Обговорити (0)

Навколо київського центрального офісу російського "Сбербанку" на Володимиріській активісти "Національного корпусу" розгортають палатки, встановлюють дерев’яні лавки та роздають перехожим агітацію щодо діяльності російських банків в Україні. Таким чином вони дають зрозуміти, що оголошена ними безстрокова блокада фіну станови Росії – не порожній звук.

267 просмотров. Обговорити (0)

Сбербанк Росії офіційно підтвердив, що залишає український ринок. Але йти в банку пообіцяли «коректно».
Відповідне звернення опублікувала прес-служба банку. У фінустанові зазначили, що будуть максимально захищати інтереси своїх клієнтів і співробітників в Україні.

233 просмотра. Обговорити (0)

Після продажу української "дочки" російського Сбербанку, найімовірніше, фінустанову очолить чинна заступник голови правління Ірина Князєва.
Про це пише УНН, посилаючись на власні джерела.
На це вказує той факт, що у переговорах щодо продажу філії брав участь бізнесмен Валерій Хорошковський. Він особисто спілкувався з керівником Сбербанку у Росії Германом Грефом.

166 просмотров. Обговорити (0)

Російський "Сбербанк" зняв обмеження для клієнтів, введене після початку блокади роботи відділень банку в Україні.
Про це повідомили в прес-службі банку.
Мається на увазі скасування обмежень на видачу добових лімітів для юридичних та фізичних осіб.
"Сбербанк" скасував всі раніше встановлені добові ліміти на проведення операцій з картками банку: зняття готівки та безготівкові операції.

158 просмотров. Обговорити (0)

У Нацбанку заявили, що поки що не отримували жодних офіційних документів щодо переговорів з продажу дочірніх структур "Сбербанку".
Про це повідомили представники НБУ сьогодні, 24 березня.
Також Нацбанк сказав, що про ліквідацію російських банків мова не йде, зараз єдиним виходом є продаж "доньок" Сбербанку.

201 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 18 березня, у Тернополі активісти замурували вхід відділення "Сбербанку".

244 просмотра. Обговорити (0)

Російський "Сбербанк" тимчасово "заморозив" готівкові операції українських клієнтів.

"Клієнтів банку попередили про тимчасове призупинення операцій для кредитних карток для фізосіб", - повідомляє сайт установи.

Зазначається, що обмеження руху власних коштів стосується виключно зняття готівки та оплати покупок кредитною карткою.

245 просмотров. Обговорити (0)

"Сбербанк Росії" ввів ліміт на зняття готівки та коштів з особистих рахунків.

Власники карт "Універсальна "Лояльна", "Зарплатна+ ", "Спеціальна", а також корпоративних карток зможуть знімати не більше 20 тисяч гривень або $800.

Власники карт категорій "Статус", "Мега Зарплатна і "Престиж" зможуть зняти до 50 тисяч гривень готівки або $2 тисячі.

180 просмотров. Обговорити (0)

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про негативний вплив "Сбербанка Росії", який фінансує бойовиків у так званих ДНР та ЛНР. Міністр упевнений, що банк інвестує в сепаратистські "республіки".

Слова міністра передає видання "РБК-Україна".

194 просмотра. Обговорити (0)
В Ужгороде с вывески "Сбербанка" сняли слово "Россия". Об этом сообщает пресс-служба горсовета города.
1197 просмотров. Обсудить (15)
В Ужгороде ночью неизвестные облили красной краской отделение Сбербанка России.
1347 просмотров. Обсудить (30)

Бізнесу окупантів нічого бути в нашій країні. Саме це ужгородцям нагадали закарпатські націоналісти.

569 просмотров. Обговорити (2)

Из-за сообщения о минировании здания Сбербанка в городе Мукачево частично перекрыли ул. Ярослава Мудрого вблизи горотдела милиции.

1149 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатье будут судить работников «Сбербанка» и «Укрпочты», которые присвоили себе почти 1 млн грн государственных средств.

1117 просмотров. Обсудить (1)

Сообщение о том, что 21 июня двое неизвестных мужчин пытались обменять в отделении ОАО «Сбербанк» в Ужгороде фальшивую денежную купюру номиналом 200 гривен поступило от начальника операционного отдела.

1651 просмотр. Обсудить (1)

В Приморском крае возбуждено дело о хищении у Сбербанка 24 миллионов рублей. В этом преступлении подозреваются злоумышленники, которые обманывали банкоматы, - сообщает Генпрокуратура РФ.

3418 просмотров. Обсудить (23)

ПАО «Дочерний банк Сбербанка России» заключил договор с ОАО «Закарпатнефтепродукт-Мукачево» на открытие не возобновляемой кредитной линии на сумму 250 млн гривен.

1619 просмотров. Обсудить (0)

В Верховной Раде коммунисты зарегистрировали законопроект о возвращении в следующем году части обесцененных сбережений Сбербанка СССР...

1705 просмотров. Обсудить (2)

Американский автоконцерн General Motors неожиданно передумал продавать Opel канадцам и россиянам, поскольку поверил в способность самостоятельно поставить европейское подразделение на ноги.

1004 просмотра. Обсудить (0)

Достигнута "принципиальная договоренность" о продаже GM Europe, европейского отделения американского автомобилестроительного концерна General Motors. В европейское отделение GM входят германский Opel и его дочерняя компания Vauxhall.

952 просмотра. Обсудить (0)

«Сбербанк» может стать владельцем так называемой «золотой акции» «Яндекса» в интересах российского государства.

838 просмотров. Обсудить (0)

Крупную сумму в валюте и рублях похитили цыганки в пятницу в отделении Сбербанка в городе Волжском Волгоградской области России.

998 просмотров. Обсудить (0)

Кабмин выделил вкладчикам "Сбербанка" 400 млн. грн. Эти деньги 400 тыс. вкладчиков смогут забрать за один день. При этом более 11,5 млн. вкладчиков, зарегистрированных в реестре банка, денег в этом году не получат.

1651 просмотр. Обсудить (0)

Венгерский премьер-министр Ференц Дюрчань в интервью радиостанции Info Radio высказался резко против возможности продажи крупнейшего розничного банка страны OTP Bank российской компании.

1349 просмотров. Обсудить (0)

Кабмин выделил вкладчикам "Сбербанка" 400 млн. грн. Эти деньги 400 тыс. вкладчиков смогут забрать за один день. При этом более 11,5 млн. вкладчиков, зарегистрированных в реестре банка, денег в этом году не получат.

922 просмотра. Обговорити (0)

Польский еженедельник Wprost представил свой очередной рейтинг самых богатых жителей Центральной и Восточной Европы. В этом году в сотню европейских богачей попали 24 украинца.

1083 просмотра. Обсудить (0)