ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

адвокати

Особа, яка складає кваліфікаційний іспит в адвокати, має підготувати вказані в обраному нею екзаменаційному білеті три завдання із різних галузей права, а також письмовий висновок щодо правової позиції й тактики захисту або надання іншої правової допомоги по фабулі справи.

265 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

35-річний житель Мукачівського району заліз вночі, розбивши скло на вікні, в офіс адвокатської компанії в Ужгороді й викрав два монітори.

306 просмотров. Обговорити (0)

Як заявили у Відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, у розпорядженні поліції є 20ГБ відео. У поліції запевняють, що відео – з усіх камер спостереження і запис – за увесь день.

424 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні Ужгородський міськрайонний суд розглядає заяви адвокатів бійців "Правого сектору" щодо нанесення тілесних ушкоджень "правосекторівцям".

355 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція стосовно ситуації із справою бійців Правого сектору, т.зв. «Драгобрат». Із журналістами зустрілися Роман Бухтояров, адвокат затриманих представників ДУК ПС, Тарас Хаммер, командир 2-ої резервної сотні ДУК ПС і Тарас Деяк, керівник ГО» Карпатська Січ».

173 просмотра. Обговорити (0)

Без них – жодною ногою ані в суди, ані в міліцію, ані в СБУ, ані в прокуратуту, ані в податкову службу… Бо так, кажучи образно, записано в Основному законі незалежної України – Конституції.

823 просмотра. Обговорити (0)

У п'ятницю, 31 жовтня, в Ужгороді за підтримки ЮФ "Шевчук та Партнери" відбувся Перший регіональний трудової форум ААУ. В ході заходу адвокати, судді, представник служби зайнятості ділилися практикою в сфері трудових відносин і обговорювали складні питання правозастосування КЗпП.

471 просмотр. Обговорити (0)
Кількість алкоголю в організмі Наталії Балаж перевищила норму у шість разів.
1112 просмотров. Обговорити (0)