ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

переробка

Наразі триває реконструкція овоче-фруктосховища на виробничій базі Товариства „Контакт-Буд” у селі Минай Ужгородського району. Роботи планують завершити до кінця року.

203 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
Вже добігають кінця довгоочікувані новорічно-різдвяні свята і вже сьогодні на головній площі краю розпочнеться демонтаж пухнастої зеленої красуні аби відправити її на глибоку переробку, адже з її деревини можна виробити якісні меблі або іграшки для малечі.
234 просмотра. Обговорити (0)

На території Тячівського району зведуть сучасний сміттєпереробний завод.

347 просмотров. Обговорити (0)

З неї можна виготовити понад 600,0 тис. тонн гранул, що дасть змогу замістити майже 300,0 млн. куб.м газу.

255 просмотров. Обговорити (0)

Мета – вивести стан справ з відходами в області на якісно новий рівень та наблизити поводження зі сміттям на Закарпатті до європейських стандартів. Саме це передбачає Меморандум про наміри, який сьогодні підписав керівник краю Василь Губаль з генеральним директором ТОВ "АВЕ Умвельт Україна" Миколою Бутенком.

660 просмотров. Обговорити (0)
Перспектива вирішення в області будівництва сміттєпереробних підприємств зустріла опір місцевих громад.
517 просмотров. Обговорити (0)
На Хустщині з’явився реальний шанс раз і назавжди вирішити сміттєву проблему. В районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс.
703 просмотра. Обговорити (0)

Загальне виробництво продукції сільського господарства в Закарпатській області за розрахунками в усіх категоріях господарств за січень–червень 2012р. збільшилося на 0,6%, у т.ч. у господарствах населення – на 0,9%, а у сільськогосподарських підприємствах, навпаки, зменшилось на 7,4%.

645 просмотров. Обговорити (0)

Минулого тижня під головуванням Бейла Чізмара відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії Берегівської районної ради V скликання. Депутати затвердили порядок денний, включивши в нього 26 питань, які попередньо були обговорені та проаналізовані у постійних депутатських комісіях.

1416 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті стартував сезон збирання і переробки чорниці. Тисячі жителів сіл і міст області щодня вирушають у гори, де здебільшого й водиться цінна дикоростуча ягода.

1440 просмотров. Обговорити (0)

Це – перший подібний проект у Закарпатті. Вчитимуть ужгородців поводитися зі сміттям по-європейськи за кошти ґранту «Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України», а ще за гроші міського бюджету.

1912 просмотров. Обговорити (0)