ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

заробітчанство

Загрузка...
Ситуація із зайнятістю на Міжгірщині не краща. Жителі району працюють переважно на туристичних об’єктах, у державних установах, а також на лісопилках.
193 просмотра. Обговорити (0)
Місцеві футболісти, гандболістки, гімнастки все частіше знаходять собі місце роботи в Європі.
534 просмотра. Обговорити (0)
Безробіття і низька зарплата – основна причина відсутності вдома закарпатців, зокрема чоловіків. В Ужгороді на круглому столі обговорили проблеми заробітчанства. Побороти цю проблему вирішили створенням нових робочих місць шляхом підтримки малого і середнього бізнесу. Звертатися вирішили до Верховної Ради і Кабміну.
313 просмотров. Обговорити (0)

Щоб захищати Україну в зоні АТО, 24-річний Микола Куцина з Тереблі полишив заробітчанство у Чехії, за свої кревні купив усю амуніцію. І як не відмовляли батьки, все ж подався на «гарячий» схід. 92 дні солдат-зенітник у складі 24-ї механізованої бригади провів у зоні АТО, з них місяць вистояв на пекельному 29-му блокпосту, під щоденними обстрілами артилерії бойовиків.

872 просмотра. Обговорити (2)

Щоб виправдати власне пияцтво, 28-річний житель Івано-Франківської області ввів в оману працівників хмельницької міліції.

1013 просмотров. Обговорити (0)

Близько 500 тисяч мешканців Західної України працюють в інших європейських країнах.

1986 просмотров. Обговорити (0)

Як стверджують песимісти, за кілька десятків років – а то і раніше - «європейських європейців» на континенті майже не залишиться.

1710 просмотров. Обговорити (0)

Це $1000–1500. Заощадити вдається не більше $700

1329 просмотров. Обсудить (0)

Заробітки в Чехії в час нинішньої кризи стають усе більш проблемними для чужинців на тлі перетворення системи заробітчанства в прибутковий бізнес навіть для певних представників чеської владної верхівки

3201 просмотр. Обговорити (0)

Вісім мешканців міста Хуст, що у Закарпатській області, не змогли влаштуватись вдома на роботу, отож були змушенні шукати заробітків у Росії. Вони влаштувались на сезонних лісорозробках у Тверській області. Коли настав час повертатись, закарпатцям згодився допомогти їхній хазяїн.

1037 просмотров. Обсудить (0)