ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Децентралізація

Нещодавно у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка директор Закарпатського відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» Іван Дем’янчук розповів про здобутки реформи децентралізації в Україні, зокрема в Закарпатті.

140 просмотров. Обговорити (0)
Реформа децентралізації триває на Закарпатті. Наразі в області утворили 5 об'єднаних територіальних громад: Тячівську та Вільховецьку, Полянську, Перечинську й Іршавську.
216 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Процес децентралізації влади на Закарпатті хоч і повільно, але все таки іде. Так, у цьому році утворилися Перечинська та Іршавська обєднані територіальні громади і фактично функціонують вже кілька місяців.
241 просмотр. Обговорити (0)

За словами В’ячеслава Негоди, усі, хто спекулює на темі національностей, мов і традицій Закарпаття, - які, начебто, можуть постраждати в ході децентралізації, - просто не хочуть, не можуть або бояться змін.

226 просмотров. Обговорити (0)
Незабаром на Закарпатті з’явиться ще одне об’єднання громад. На цей раз із центром у селі Баранинці Ужгородського району.
224 просмотра. Обговорити (0)

Народний депутат України Василь Петьовка прокоментував ситуацію щодо децентралізації та створення об'єднаних територіальних громад. У коментарі – про наступне:

206 просмотров. Обговорити (0)

Найбільше дісталося грошей Харківській та Вінницькій областям, а на душу населення — кіровоградцям і чернігівчанам.

423 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатська область - єдина в Україні, в якій перспективний план формування територій громад досі не схвалено. Депутати обласної ради, експерти розходяться в думках, коли говорять про причини такого уповільненого темпу «децентралізаційної» реформи.

281 просмотр. Обговорити (0)

"Треба забути про емоції, інші підходи! Треба пам'ятати одне: якщо ти використовуєш комунальне, маєш за нього платити! Це стосується землі, це стосується майна," - у цьому переконаний голова Палати об’єднаних територіальних громад (ОТГ) України при АМУ Іван Ковач.

400 просмотров. Обговорити (0)

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що він провів конструктивну зустріч з Головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

419 просмотров. Обговорити (0)

З огляду на останні подіі, хочу прокоментувати свою позицію, ише на своїй сторінці у Фейсбук Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

612 просмотров. Обговорити (0)
Децентралізація дійшла і до Прозорих офісів. Верховна Рада дозволила реєструвати бізнес на місцях і спростила оформлення нерухомості.
253 просмотра. Обговорити (0)

У четвер, 3 березня, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зустрівся зі своїм колегою – очільником Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном.

261 просмотр. Обговорити (0)

У вівторок, 23 лютого, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся із новообраними сільськими і селищними головами краю, які проходять навчання у центрі підвищення кваліфікації державних службовців, у рамках обговорення питання децентралізації влади в умовах реформ.

284 просмотра. Обговорити (0)

Широко розрекламована реформа децентралізації влади в різних регіонах України проходить по-різному.

308 просмотров. Обговорити (0)

Поблизу Ужгорода відбулася конференція проекту «Дійсно разом 2.0» з ініціативи Карпатського фонду Україна та Карпатського фонду Словаччина».

317 просмотров. Обговорити (0)
Об’єднана громада із 6 сіл Тячівщини вчиться життєдіяльності після децентралізації. З вересня 2014-го, після трьох засідань депутатів та зборів громади – люди взяли ініціативу у свої руки.
368 просмотров. Обговорити (0)

Впроваджується посада профільного заступника голови державної адміністрації з децентралізації. Це дозволить зробити роботу більш ефективною.

380 просмотров. Обговорити (0)

Як просувається децентралізація на Закарпатті та чи підтримуватиме її новий склад обранців, - поділився голова обласної ради Михайло Рівіс під час інтерв’ю на ОДТРК «Тиса-1» у програмі «Про головне» з Михайлом Данканичем.

276 просмотров. Обговорити (0)

Київська область пожинає перші гіркі плоди адміністративно-територіальної реформи: у пілотній об'єднаній громаді столичного регіону - Калитянській - розгорається конфлікт.

700 просмотров. Обговорити (0)

Офіс реформ запрошує представників ЗМІ до участі у підсумковій прес-конференції «Рік реформ: досягнення та уроки».

236 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті обласна рада відтермінувала не лише затвердження Перспективного плану формування спроможних територіальних громад, але й вибори в них. Про це заявляють в об’єднанні «Форум місцевого самоврядування і громадськості Закарпаття «Реформи задля гідного життя».

582 просмотра. Обговорити (0)

Рік тому Україна оголосила курс на децентралізацію.

370 просмотров. Обговорити (0)

Як виявилося, децентралізація - це не виборність керівника поліції, не ліквідація обласних і районних державних адміністрацій, а дискусія довкола питання щодо надання Президенту права розпускати місцеві ради.

535 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатські посадовці знову зібралися аби обговорити кроки до об’єднання територіальних громад. Методикою, розробленою в уряді не задоволені, втім. Кажуть, реформи проводити треба. Загалом в області мають сформувати 38-40 громад.
445 просмотров. Обговорити (0)

При збереженні культурної різноманітності, децентралізація посилить територіальну цілісність України.

482 просмотра. Обговорити (0)