ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

грамота

На Всеукраїнській конференції "Про напрямки поліпшення інформаційного забезпечення людей з інвалідністю на сучасному етапі" Почесною грамотою та Дипломом за друге місце за нагоди 25-річчя газети "Благовіст" удостоєно знаного свалявчанина, багаторічного автора цього видання Василя Юрійовича Шетелю.

279 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Те, що Олена Михайлівна Чуха все своє життя присвятила спорту, вихованню підростаючого покоління у фізкультурному дусі, добре знають берегівчани.

517 просмотров. Обговорити (0)

На Прикарпатті урочисто завершили унікальний масштабний проект «Європейські цінності для дітей України».

261 просмотр. Обговорити (0)

У середу, 15 квітня, в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення 70-річчя створення фінансових органів Закарпатської області.

354 просмотра. Обговорити (0)

Від імені голови Національної спілки журналістів України Ігоря Наливайка почесну грамоту Вільяму Чічваку з нагоди його 60-річчя вручив перший заступник голови Закарпатської обласної організації НСЖУ Василь Чижмар.

572 просмотра. Обговорити (0)

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу реалізації державної політики співпраці із українцями за кордоном, зміцнення міжнаціональної злагоди та в зв’язку з 50-річчям від дня народження Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Любов Петришину – завідувача сектору у справах української діаспори відділу у справах національностей Закарпатської обласної державної адміністрації.

1405 просмотров. Обговорити (0)

В день Стрітення Господнього, 15 лютого, народ традиційно вшановує воїнів-афганців, ветеранів бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди та за активну участь у громадсько-політичному житті краю групу колишніх бійців нагороджено почесними відзнаками обласної ради.

1397 просмотров. Обсудить (0)

Усім відомо, що професія вчителя вічна як світ. Основна її функція надзвичайно важлива: виховувати гідних громадян своєї держави. Саме цю місію достойно здійснюють педагогічні працівники навчальних закладів міста, яким притаманні кращі особистісні та професійні чесноти: терпіння, розсудливість, людяність, толерантність.

2373 просмотра. Обсудить (2)