ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

картини

Близько 50 полотен від 18 представників творчого об’єднання «Райдуга» із м. Мукачево експонуються у Музеї мистецтв Прикарпаття.
203 просмотра. Обговорити (0)

Виставку закарпатських художниць відкрили у четвер, 4 травня, у культурно-історичному центрі "Совине гніздо" в Ужгороді.

223 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
В обласному центрі Закарпаття пройшов одноденний пленер під назвою «Квітка сакури». Організатори акції - управління культури Закарпатської облдержадміністрації, крайова спілка художників і обласний художнього музей ім. Й. Бокшая. Експоновані роботи продавали, а частину виручених коштів спрямували на лікування важкохворої дитини.
295 просмотров. Обговорити (0)

21 квітня в обласному центрі Закарпаття відбудеться пленер одного дня "Квітка сакури".

289 просмотров. Обговорити (0)

Цього року інтелігенція Закарпаття відзначає 105 річницю від народження талановитого митця краю Гаврила Глюка. З цієї нагоди в Закарпатському художньому музеї ім. Й. Бокшая відкрилася виставка його творів.

250 просмотров. Обговорити (0)
"Мій путівник" побував у найтеплішому куточку Західної України – селі Бене (Закарпаття). Тут знаходяться старовинні винні підвали.
191 просмотр. Обговорити (0)

До УжгПро це 24 січня під час прес-конференції в Ужгороді розповів Йосип Гомокі, внук художника. орода

351 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгороді на базі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая.

307 просмотров. Обговорити (0)
Ось так, просто на асфальті ринку, чоловік розкладає свої роботи. Раніше, каже, більше купували, тепер продає 1-2 картини на місяць. Також займається різьбою по дереву.
357 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні 25-річчя Незалежності України на площі Народній в м. Ужгороді проходила виставка картин закарпатських художників. Її ініціатором була обласна рада профспілок спільно із Закарпатською організацією Національної спілки художників України, яка нещодавно відзначила 70-річчя утворення організації.

262 просмотра. Обговорити (0)

Окремі штрихи і контури до словесного портрету – притчі Василя Вовчка, продовжувача славних традицій Закарпатської школи малярства.

364 просмотра. Обговорити (0)

Хочеться згадати про художника, який проживав перед недавнім відходом у Вічність в майже космічному (за масштабами духовного та матеріального безладу) Ужгороді, Йожефа Рущака.

480 просмотров. Обговорити (0)

27 лютого Юрієві Герцу виповнилося б 85 років. Його роботи — колоритні, з яскраво вираженим стилем — давно стали художньою візиткою Закарпаття, при тому, що цінуються далеко за межами України.

520 просмотров. Обговорити (0)

Живопис та архітектура, минуле й сучасне, об’єднане вічною ідеєю мистецтва та досконалості – так твори художнього мистецтва доповнюють зали замку Сент-Міклош.

465 просмотров. Обговорити (0)

У рамках проекту «Подаруй дитині тепло» організовується новий захід – Благодійний аукціон картин Закарпатських художників, на якому кожен матиме прекрасну можливість поринути в атмосферу мистецтва.

317 просмотров. Обговорити (0)

Будь який користувач мережі інтернет, через Google Art Project отримав можливість віртуально переглянути 385 виставкових зали, познайомитись з творчістю 400 художників та побачити 1060 фото картин у високому розширенні з 17 музеїв з 9 країн світу.

371 просмотр. Обговорити (0)

"Мистецтво – це велика потужна ріка, але вона має декілька русел. Цей симпозіум зібрав дуже різних художників. Всі вони працюють в різних стилях та різними техніками. Але мистецтво кожного автора має зміст", - прокоментував виставку художник із Одеси Сергій Савченко.

431 просмотр. Обговорити (0)

Прокуратурою Закарпатської області затверджено обвинувальний акт та скеровано до суду кримінальне провадження по обвинуваченню місцевого мешканця у незаконному переміщенні через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, двох картин Й. Бокшая і однієї картини А. Ерделі

399 просмотров. Обговорити (0)

Завтра, 2 липня, о 17.00 у Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая відбудеться відкриттяперсональної виставки Юрія Боднара з нагоди 60­ліття митця. Експозиція з назвою "Філософіяпроміння" об'єднала сотню робіт, виконаних у впізнаваній авторській манері.

926 просмотров. Обговорити (0)

У галереї "Ужгород" відкрилась персональна експозиція художника із Іршавщини Василя Бобіти.

521 просмотр. Обговорити (0)

Місцевий колекціонер творів живопису намагався вивезти картини засновників Закарпатської школи живопису вартістю близько 2 мільйони гривень.

567 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 24 квітня, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася виставка німецького наукового Товариства ім. Макса Планка «Картини зі світу науки». На ній – 50 зображень із різних галузей досліджень, що були надані науковцями Товариства ім. Макса Планка

746 просмотров. Обговорити (0)

Контрабандисти сховали картини під покриттям підлоги автотранспорту та додатково замаскували коробками із керамічною плиткою.

964 просмотра. Обговорити (0)
Більшість з яких – натюрморти. У Закарпатському музеї архітектури і побуту вперше презентував свої живописні роботи Сергій Дуплій.
955 просмотров. Обговорити (0)

Коловорот, калейдоскоп променів – думок, згадок, споминів, порівняльних паралелей, емоцій, цей букет сенсів, був викликаний знайомством з картиною «ХЛІБ ЕЛЛАДИ» Катерини Косьяненко.

1018 просмотров. Обговорити (0)

Намагання в минулому віднайти пояснення сучасності один з провідних мотивів у творчості художника Валерія Франчука.

1004 просмотра. Обговорити (0)

Закарпаття презентує п'яту частину музейного проекту "Мистецька мапа України"
100-сторінковий каталог робіт художників Закарпатської школи живопису був представлений на відкритті виставки в українській столиці.

1025 просмотров. Обговорити (0)