ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

картини

Виставку закарпатських художниць відкрили у четвер, 4 травня, у культурно-історичному центрі "Совине гніздо" в Ужгороді.

111 просмотров. Обговорити (0)
В обласному центрі Закарпаття пройшов одноденний пленер під назвою «Квітка сакури». Організатори акції - управління культури Закарпатської облдержадміністрації, крайова спілка художників і обласний художнього музей ім. Й. Бокшая. Експоновані роботи продавали, а частину виручених коштів спрямували на лікування важкохворої дитини.
212 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

21 квітня в обласному центрі Закарпаття відбудеться пленер одного дня "Квітка сакури".

212 просмотров. Обговорити (0)

Цього року інтелігенція Закарпаття відзначає 105 річницю від народження талановитого митця краю Гаврила Глюка. З цієї нагоди в Закарпатському художньому музеї ім. Й. Бокшая відкрилася виставка його творів.

224 просмотра. Обговорити (0)
"Мій путівник" побував у найтеплішому куточку Західної України – селі Бене (Закарпаття). Тут знаходяться старовинні винні підвали.
161 просмотр. Обговорити (0)

До УжгПро це 24 січня під час прес-конференції в Ужгороді розповів Йосип Гомокі, внук художника. орода

318 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді на базі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая.

281 просмотр. Обговорити (0)
Ось так, просто на асфальті ринку, чоловік розкладає свої роботи. Раніше, каже, більше купували, тепер продає 1-2 картини на місяць. Також займається різьбою по дереву.
333 просмотра. Обговорити (0)

Напередодні 25-річчя Незалежності України на площі Народній в м. Ужгороді проходила виставка картин закарпатських художників. Її ініціатором була обласна рада профспілок спільно із Закарпатською організацією Національної спілки художників України, яка нещодавно відзначила 70-річчя утворення організації.

240 просмотров. Обговорити (0)

Окремі штрихи і контури до словесного портрету – притчі Василя Вовчка, продовжувача славних традицій Закарпатської школи малярства.

342 просмотра. Обговорити (0)

Хочеться згадати про художника, який проживав перед недавнім відходом у Вічність в майже космічному (за масштабами духовного та матеріального безладу) Ужгороді, Йожефа Рущака.

463 просмотра. Обговорити (0)

27 лютого Юрієві Герцу виповнилося б 85 років. Його роботи — колоритні, з яскраво вираженим стилем — давно стали художньою візиткою Закарпаття, при тому, що цінуються далеко за межами України.

508 просмотров. Обговорити (0)

Живопис та архітектура, минуле й сучасне, об’єднане вічною ідеєю мистецтва та досконалості – так твори художнього мистецтва доповнюють зали замку Сент-Міклош.

442 просмотра. Обговорити (0)

У рамках проекту «Подаруй дитині тепло» організовується новий захід – Благодійний аукціон картин Закарпатських художників, на якому кожен матиме прекрасну можливість поринути в атмосферу мистецтва.

306 просмотров. Обговорити (0)

Будь який користувач мережі інтернет, через Google Art Project отримав можливість віртуально переглянути 385 виставкових зали, познайомитись з творчістю 400 художників та побачити 1060 фото картин у високому розширенні з 17 музеїв з 9 країн світу.

343 просмотра. Обговорити (0)

"Мистецтво – це велика потужна ріка, але вона має декілька русел. Цей симпозіум зібрав дуже різних художників. Всі вони працюють в різних стилях та різними техніками. Але мистецтво кожного автора має зміст", - прокоментував виставку художник із Одеси Сергій Савченко.

420 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратурою Закарпатської області затверджено обвинувальний акт та скеровано до суду кримінальне провадження по обвинуваченню місцевого мешканця у незаконному переміщенні через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, двох картин Й. Бокшая і однієї картини А. Ерделі

387 просмотров. Обговорити (0)

Завтра, 2 липня, о 17.00 у Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая відбудеться відкриттяперсональної виставки Юрія Боднара з нагоди 60­ліття митця. Експозиція з назвою "Філософіяпроміння" об'єднала сотню робіт, виконаних у впізнаваній авторській манері.

909 просмотров. Обговорити (0)

У галереї "Ужгород" відкрилась персональна експозиція художника із Іршавщини Василя Бобіти.

505 просмотров. Обговорити (0)

Місцевий колекціонер творів живопису намагався вивезти картини засновників Закарпатської школи живопису вартістю близько 2 мільйони гривень.

555 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 24 квітня, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася виставка німецького наукового Товариства ім. Макса Планка «Картини зі світу науки». На ній – 50 зображень із різних галузей досліджень, що були надані науковцями Товариства ім. Макса Планка

716 просмотров. Обговорити (0)

Контрабандисти сховали картини під покриттям підлоги автотранспорту та додатково замаскували коробками із керамічною плиткою.

946 просмотров. Обговорити (0)
Більшість з яких – натюрморти. У Закарпатському музеї архітектури і побуту вперше презентував свої живописні роботи Сергій Дуплій.
942 просмотра. Обговорити (0)

Коловорот, калейдоскоп променів – думок, згадок, споминів, порівняльних паралелей, емоцій, цей букет сенсів, був викликаний знайомством з картиною «ХЛІБ ЕЛЛАДИ» Катерини Косьяненко.

1009 просмотров. Обговорити (0)

Намагання в минулому віднайти пояснення сучасності один з провідних мотивів у творчості художника Валерія Франчука.

992 просмотра. Обговорити (0)

Закарпаття презентує п'яту частину музейного проекту "Мистецька мапа України"
100-сторінковий каталог робіт художників Закарпатської школи живопису був представлений на відкритті виставки в українській столиці.

1006 просмотров. Обговорити (0)

Ужгород, магазин “Кобзар”. До 18 грудня (щодня) — акція “Письменник за прилавком 2014”. Поч. о 14.00.

513 просмотров. Обговорити (0)