ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

картка

Злочинці виявляються непоганими психологами і безпомилково вгадують слабкі місця потенційних жертв

179 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Варто звернути увагу на картку перед тим, як проводити маніпуляції в банкоматі

228 просмотров. Обговорити (0)

Нова афера стосується роботи з банківськими картками

227 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародна платіжна система MasterCard представла новітню банківську картку із вбудованим сенсором відбитку пальця.
За інформацією Engadget, принцип роботи картки буде аналогічним із сучасними смартфонами. Власнику достатньо прикласти палець на сенсор, система його розпізнає та дозволить провести операцію.

259 просмотров. Обговорити (0)

Останнім часом часто стикаюся з проблемою, коли пологівці не знають як себе вести, коли виникають проблеми з банкоматом.

312 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці органів ДФС у Закарпатській області інформують про особливості отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків іноземцями.

322 просмотра. Обговорити (0)
Прикрий інцидент стався ще 12 жовтня, у Мукачеві. Місцева мешканка йшла вулицею, як на неї, з метою грабежу, накинулись двоє чоловіків.
253 просмотра. Обговорити (0)

«Як будете розраховуватися - готівкою або карткою?» Сьогодні це питання вже нікого не дивує. Майже у кожної людини є банківська карта, і навіть не одна. Ці шматочки пластику зручно розміщуються в гаманці, не займаючи багато місця. Так що краще - готівка або карта?

454 просмотра. Обговорити (0)

Кожен другий грошовий переказ із-за кордону виплачується не готівкою, а на картку або рахунок.

428 просмотров. Обговорити (0)

Скільки правоохоронці не апелюють до громадян, аби ті не були занадто довірливими й не ставали жертвами різноманітних пройдисвітів, але люди й далі безпечні. Як наслідок, маємо щоразу нових жертв.

501 просмотр. Обговорити (0)

Користувачі популярної онлайн-гри World of Tanks отримають доступ до спеціальних наборів ігрового золота та кредитів, які можна буде придбати за допомогою банківських платіжних карток. Така пропозиція для власників карток VISA/MasterCard/Maestro діє з 21 до 24 жовтня в магазині Wargaming.net.

431 просмотр. Обговорити (0)

Як уже повідомлялося сьогодні, в Свалявському технічному коледжі запрацював Проект соціально-стимулюючих стипендій від Ужгородського коньячного заводу та Спілки молодих соціалістів Закарпаття.

1656 просмотров. Обсудить (0)