ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пересічка

Кількість авто з іноземною реєстрацією в Україні збільшилась в рази. Їх точно навіть порахувати не можуть. Купівля такої автівки обходиться власнику вдвічі дешевше. Утім, бюджет не отримує від цього жодної копійки.

1429 просмотров. Обговорити (0)

Військовослужбовцями Чопського прикордонного загону було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара

276 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Так, водитель грузовых фур ополчились против "пересічників", которые полностью перекрывали движение на участке, неподалеку от словацкой границы в Ужгороде.
1748 просмотров. Обсудить (4)

Сотрудники Управления СБ Украины в Закарпатской области предотвратили возможное совершение антиконституционных действий и других провокаций во время запланированных акций владельцев авто на иностранном регистрации в Ужгороде.

1100 просмотров. Обсудить (0)
Раніше, протягом кількох років, пересічники виїжджали з України і поверталися по колу, розташованому на нейтральній смузі. Наразі коло для пересічки перекрили. Відтак, водіям з автівками на іноземних номерах доводиться їхати до Словаччини або ж їхати до Чопа, де розташований кордон з Угорщиною. Там перегородок немає, можна зробити пересічку, але відстань до кордону значно більша.
1282 просмотра. Обговорити (0)

Фотографию с украинско-венгерской границы опубликовали в сообществе "Пересичка" в ФБ.

3207 просмотров. Обсудить (0)
Закарпатские активисты из числа владельцев автомобилей с иностранной регистрацией собрали коллег из других регионов, чтобы скоординировать усилия и заставить власть пойти на уступки.
3212 просмотров. Обсудить (11)

Аварія сталася впритул до пункту пропуску “Тиса”, що на кордоні з Угорщиною, вчора ввечері близько 22:00, інформує очевидець Ігор Козуб.

309 просмотров. Обговорити (0)
Одні заявляють про успіх і позитивне вирішення проблеми пересічок, а інші – проклинають акції протесту, бо це призвело до ще більших проблем.
397 просмотров. Обговорити (0)

За фактом блокування транспортних комунікацій учасниками акції "Пересічка" на кордоні зі Словаччиною та Румунією розпочато кримінальне провадження, процесуальне керівництво в якому відбувається в Ужгородськії та Тячівській місцевих прокуратурах.

406 просмотров. Обговорити (0)

По факту блокирования транспортных коммуникаций участниками акции "Пересечка" ("Пересічка") на границе с Словакией и Румынией начато уголовное производство, процессуальное руководство в котором совершается Ужгородской и Тячевской местными прокуратурами, сообщает пресс-служба прокуратуры Закарпатской области.

922 просмотра. Обсудить (0)

9 листопада відбулася прес-конференція представників ініціативної групи, що бореться за скасування «пересічки» та відстоює права власників автомобілів на іноземних номерах. Основним питанням обговорення була мирна акція протесту, що запланована на 12 листопада, з перекриттям контрольно-пропускних пунктів Закарпатської області.

366 просмотров. Обговорити (0)

Останнім часом значно активізувалось обговорення теми «пересічників», і ми досить часто зустрічаємо в ЗМІ коментарі політиків як місцевого, так і всеукраїнського масштабу.

334 просмотра. Обговорити (0)

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин та його заступник Ярослав Лебович спільно з обласною владою, прикордонною службою та керівництвом митниці домовилися про створення групи з активістів-пересічників, які будуть контролювати та допомагати з врегулюванням питання «пересічки» на КПП «Ужгород».

335 просмотров. Обговорити (0)

Міністерство фінансів України надало офіційну відповідь на звернення Геннадія Москаля щодо правового врегулювання процедури перетину кордону власниками автомобілів з іноземною реєстрацією («пересічниками»).

284 просмотра. Обговорити (1)

Очевидно, недолюстрованому головному прикордоннику України Віктору Назаренку, який прислужував режиму Януковича і дав втекти тому ж Януковичу, нема в Києві чим зайнятися.

458 просмотров. Обговорити (1)

Очільник Закарпаття просить реагування Генпрокурора з приводу процедури оформлення “пересічників”.

2066 просмотров. Обговорити (0)

Голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю надійшла відповідь від голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганни Гопко про результати розгляду законопроекту «Про внесення змін до ст. 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією)».

520 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні відбулася зустріч керівника Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з власниками авто з іноземною реєстрацією, керівництвом митниці та прикордонниками
380 просмотров. Обговорити (0)

Люди вимагають збільшення терміну перебування своїх машин на території України й зустрічі з керівництвом області.

397 просмотров. Обговорити (1)

«Увага! На КПП Ужгород черга. Автомобілі стоять за кількасот метрів до самого пункту пропуску. Плюс до всього митники працюють не спішно. Кажуть, що у них "база зависає".

350 просмотров. Обговорити (0)
По 5 і більше годин стоять люди у чергах на Львівщині для переходу українсько-польського кордону. Найбільший жах, повідомляють, на Рава-Руській, де стояли біля 400 машин.
399 просмотров. Обговорити (0)
Автомобільна корупція на західних кордонах України. Хто заробляє на розмитненні автівок? Кому вигідний такий бізнес?
394 просмотра. Обговорити (0)