ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пересічка

Військовослужбовцями Чопського прикордонного загону було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара

184 просмотра. Обговорити (0)
Так, водитель грузовых фур ополчились против "пересічників", которые полностью перекрывали движение на участке, неподалеку от словацкой границы в Ужгороде.
1540 просмотров. Обсудить (4)
Загрузка...

Сотрудники Управления СБ Украины в Закарпатской области предотвратили возможное совершение антиконституционных действий и других провокаций во время запланированных акций владельцев авто на иностранном регистрации в Ужгороде.

1041 просмотр. Обсудить (0)
Раніше, протягом кількох років, пересічники виїжджали з України і поверталися по колу, розташованому на нейтральній смузі. Наразі коло для пересічки перекрили. Відтак, водіям з автівками на іноземних номерах доводиться їхати до Словаччини або ж їхати до Чопа, де розташований кордон з Угорщиною. Там перегородок немає, можна зробити пересічку, але відстань до кордону значно більша.
1151 просмотр. Обговорити (0)

Фотографию с украинско-венгерской границы опубликовали в сообществе "Пересичка" в ФБ.

3096 просмотров. Обсудить (0)
Закарпатские активисты из числа владельцев автомобилей с иностранной регистрацией собрали коллег из других регионов, чтобы скоординировать усилия и заставить власть пойти на уступки.
3023 просмотра. Обсудить (11)

Аварія сталася впритул до пункту пропуску “Тиса”, що на кордоні з Угорщиною, вчора ввечері близько 22:00, інформує очевидець Ігор Козуб.

235 просмотров. Обговорити (0)
Одні заявляють про успіх і позитивне вирішення проблеми пересічок, а інші – проклинають акції протесту, бо це призвело до ще більших проблем.
310 просмотров. Обговорити (0)

За фактом блокування транспортних комунікацій учасниками акції "Пересічка" на кордоні зі Словаччиною та Румунією розпочато кримінальне провадження, процесуальне керівництво в якому відбувається в Ужгородськії та Тячівській місцевих прокуратурах.

334 просмотра. Обговорити (0)

По факту блокирования транспортных коммуникаций участниками акции "Пересечка" ("Пересічка") на границе с Словакией и Румынией начато уголовное производство, процессуальное руководство в котором совершается Ужгородской и Тячевской местными прокуратурами, сообщает пресс-служба прокуратуры Закарпатской области.

814 просмотров. Обсудить (0)

9 листопада відбулася прес-конференція представників ініціативної групи, що бореться за скасування «пересічки» та відстоює права власників автомобілів на іноземних номерах. Основним питанням обговорення була мирна акція протесту, що запланована на 12 листопада, з перекриттям контрольно-пропускних пунктів Закарпатської області.

282 просмотра. Обговорити (0)

Останнім часом значно активізувалось обговорення теми «пересічників», і ми досить часто зустрічаємо в ЗМІ коментарі політиків як місцевого, так і всеукраїнського масштабу.

279 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин та його заступник Ярослав Лебович спільно з обласною владою, прикордонною службою та керівництвом митниці домовилися про створення групи з активістів-пересічників, які будуть контролювати та допомагати з врегулюванням питання «пересічки» на КПП «Ужгород».

267 просмотров. Обговорити (0)

Міністерство фінансів України надало офіційну відповідь на звернення Геннадія Москаля щодо правового врегулювання процедури перетину кордону власниками автомобілів з іноземною реєстрацією («пересічниками»).

220 просмотров. Обговорити (1)

Очевидно, недолюстрованому головному прикордоннику України Віктору Назаренку, який прислужував режиму Януковича і дав втекти тому ж Януковичу, нема в Києві чим зайнятися.

418 просмотров. Обговорити (1)

Очільник Закарпаття просить реагування Генпрокурора з приводу процедури оформлення “пересічників”.

1948 просмотров. Обговорити (0)

Голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю надійшла відповідь від голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганни Гопко про результати розгляду законопроекту «Про внесення змін до ст. 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією)».

456 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні відбулася зустріч керівника Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з власниками авто з іноземною реєстрацією, керівництвом митниці та прикордонниками
318 просмотров. Обговорити (0)

Люди вимагають збільшення терміну перебування своїх машин на території України й зустрічі з керівництвом області.

343 просмотра. Обговорити (1)

«Увага! На КПП Ужгород черга. Автомобілі стоять за кількасот метрів до самого пункту пропуску. Плюс до всього митники працюють не спішно. Кажуть, що у них "база зависає".

290 просмотров. Обговорити (0)
По 5 і більше годин стоять люди у чергах на Львівщині для переходу українсько-польського кордону. Найбільший жах, повідомляють, на Рава-Руській, де стояли біля 400 машин.
331 просмотр. Обговорити (0)
Автомобільна корупція на західних кордонах України. Хто заробляє на розмитненні автівок? Кому вигідний такий бізнес?
340 просмотров. Обговорити (0)

Протягом останніх днів чимало автомобілістів звертаються до ініціативної групи з урегулювання штучно створених проблем для користування “іноземними” автами з питанням, що мовляв, нічого не змінилося, законопроект провалили і тому подібними “все пропало”.

992 просмотра. Обговорити (0)