ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

депресія

Спосіб дуже простий і відомий усім з дитинства
129 просмотров. Обговорити (0)

У людей з нормальним емоційним самопочуттям змін у мозку не зафіксовано

270 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

З настанням віку 30 років багато жінок впадають в панічний стан. Для одних цей вік дає можливість змінити своє життя, коли інші вважають інакше. Щоб пережити тривожний стан з настанням кризи 30 років і отримати з цього користь, розповість портал "Знай".
Не варто плутати кризу середнього віку і кризу 30 років, необхідно виявити ці симптоми і побороти їх.

334 просмотра. Обговорити (0)

Депресія настає з різних причин, але ознаки її прояви практично у кожного однакові. Якщо уявити людину в цьому пригніченому стані, перед очима вимальовується картина заплаканої дівчини закритою в своїй кімнаті. Глибока депресія виглядає саме так, але існує і легка ступінь, яка в підсумку призводить до важких наслідків для психіки.

209 просмотров. Обговорити (0)

Користувачі мережі звернули увагу на нві фотографії Бреда Пітта, які нещодавно з’явились в Instagram.
Увагу фоловерів привернуло те, що 53-річний актор сильно втратив у вазі. Значне схуднення Пітта шокувало його шанувальників.

489 просмотров. Обговорити (0)

Багато жінок стикаються з проблемою післяпологової депресії. Жінки намагаються не говорити про це вголос, але це не означає, що нічого не відбувається. Всі переживання вона ховає глибоко в собі, намагаючись впоратися з думками самостійно.

200 просмотров. Обговорити (0)

У США дослідникам вдалося застосувати заняття йогою для лікування депресії. На думку вчених, за допомогою регулярного виконання простих вправ можна швидко позбуватися стану тривоги та апатії.

Пояснюють такий феномен тим, що під час фізичних навантажень такого типу в організмі людини виділяється достатня кількість гамма-аміномасляної кислоти, яка і впливає на покращення емоційного стану.

193 просмотра. Обговорити (0)
На календарі вже весна. Пора цвітіння та пробудження природи, появи яскравих фарб та позитивних емоцій.
131 просмотр. Обговорити (0)

Вчені довели, що спостереження за дикою природою рятує від депресії та укріплює нервову систему.

"Дослідження проводили наукові працівники Ексетерського і Квінслендського університетів, Великобританія".

Соціологічне опитування, а також обстеження стану здоров'я контрольних груп з мегаполісів та містечок з високим показником озелення показали вражаючі результати.

234 просмотра. Обговорити (0)

Група вчених з Хайфського університету в ході серії досліджень прийшла до висновку, що агресія та образи в інтернеті провокують в людині прихований, але постійний стрес.

222 просмотра. Обговорити (0)

Австралійські вчені з Університету Дікіна довели, що регулярне харчування у фастфудах загрожує появою депресивного стану.

191 просмотр. Обговорити (0)

За останні кілька років в Україні суттєво змінилися економічні умови — зросли ціни на продукти, впав курс гривні та подорожчали комунальні послуги. Внаслідок цього й змінили підхід до оподаткування підприємців. Вони почали закривати власні фірми.

250 просмотров. Обговорити (0)

Лідер ЛДПР пояснив, що пенсіонер не працює, тому "не дуже прив'язаний до місцевості".

222 просмотра. Обговорити (0)
Дуже люблю дельфінів, - зізналася вона. - Вони володіють якимись неймовірними здібностями заспокоювати. Я від них заряджаюсь позитивною енергією.
486 просмотров. Обговорити (2)

Індекс споживчих настроїв українців найближчим часом може стабілізуватися, однак продовжить перебувати на низьких рівнях - у зоні споживчої «депресії». Таку думку висловив Андрій Шевчишин, провідний експерт інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні.

378 просмотров. Обговорити (0)