ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мисливці

Головною метою міжнародного мисливського фесту, який вперше пройшов на Закарпатті, стала не тільки демонстрація трофеїв і мисливської майстерності, але й збереження фауни, збільшення площі заліснення, яка є природним ареалом для звірини, заклики полювати тільки за правилами і нещадна боротьба з браконьєрством.

142 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

З настанням сильних морозів, лісовим мешканцям доводиться несолодко. Більшість з них просто не в змозі самостійно отримати корм, а під сніговим покривом не всі можуть відкопати продукти.

189 просмотров. Обговорити (0)

Серед представників фауни Карпат вовк - один з найнебезпечніших хижаків. Окремі особини досягають ваги 60 кг, іноді навіть більше.

7579 просмотров. Обговорити (0)

У серпні в області розпочнеться сезон полювання на мисливські види. Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб бути готовим до мисливського сезону та не створювати ажіотажу напередодні його відкриття.

229 просмотров. Обговорити (0)

Чому не варто жаліти хижаків, які винищують молодняк оленя, козулі та зайця на Закарпатті

413 просмотров. Обговорити (0)
У великої кількості українських мисливців є високоточна зброя, про яку в армії - навіть не чули.
766 просмотров. Обговорити (0)
З редакційної скриньки UA-REPORTER.COM У неділю, 7 грудня, на територіі Батівського ПМРК мисливці спіймали чотирьох браконьєрів зі зброєю та добутою ними дичиною! Ними виявилися голова сільськоі ради сел Свобода Рущак Василь Юріевич та Берегівський районний депутат Вакаров Іван Михайлович і жителі смт. Батьево Кундря М., Дьорфі А.П.
610 просмотров. Обговорити (0)

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області на виконання плану заходів державного контролю на IІІ квартал 2012 року проведено перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при проведенні полювання на пернату дичину в мисливських угіддях області.

504 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Великоберезнянській райдержадміністрації, у селищі Великий Березний відбулася звітно-виборна конференція районної ради Українського товариства мисливців та рибалок.

2103 просмотра. Обговорити (0)

На мисливських угіддях поблизу закарпатського селища Королево під час полювання на лисиць мисливці підстрелили хижака, який, виявилося, не є ні лисицею, ні бродячим псом.

891 просмотр. Обсудить (0)

Вчора у м.Мукачево відбувся мисливський бал, в якому взяли участь представни-ки мисливських товариств чи не з усіх районів Закарпатської області.

711 просмотров. Обсудить (0)