ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мисливці

На полюванні обов’язково треба дотримуватись правил безпеки, зокрема й в одязі. Він має бути яскравим, містити світловідбивні елементи. Або ж носіть спеціальний жилет.
108 просмотров. Обговорити (0)

Як тільки не називають цю дивну істоту: жар-птиця, золотий птах, втім, то воно й не дивно, адже для наших місць цей птах виглядає досить екзотично. Незвичайне забарвлення і дивовижна краса перш за все манять мисливців, охочих дістати такий трофей.

128 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Головною метою міжнародного мисливського фесту, який вперше пройшов на Закарпатті, стала не тільки демонстрація трофеїв і мисливської майстерності, але й збереження фауни, збільшення площі заліснення, яка є природним ареалом для звірини, заклики полювати тільки за правилами і нещадна боротьба з браконьєрством.

169 просмотров. Обговорити (0)

З настанням сильних морозів, лісовим мешканцям доводиться несолодко. Більшість з них просто не в змозі самостійно отримати корм, а під сніговим покривом не всі можуть відкопати продукти.

199 просмотров. Обговорити (0)

Серед представників фауни Карпат вовк - один з найнебезпечніших хижаків. Окремі особини досягають ваги 60 кг, іноді навіть більше.

7663 просмотра. Обговорити (0)

У серпні в області розпочнеться сезон полювання на мисливські види. Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб бути готовим до мисливського сезону та не створювати ажіотажу напередодні його відкриття.

239 просмотров. Обговорити (0)

Чому не варто жаліти хижаків, які винищують молодняк оленя, козулі та зайця на Закарпатті

431 просмотр. Обговорити (0)
У великої кількості українських мисливців є високоточна зброя, про яку в армії - навіть не чули.
784 просмотра. Обговорити (0)
З редакційної скриньки UA-REPORTER.COM У неділю, 7 грудня, на територіі Батівського ПМРК мисливці спіймали чотирьох браконьєрів зі зброєю та добутою ними дичиною! Ними виявилися голова сільськоі ради сел Свобода Рущак Василь Юріевич та Берегівський районний депутат Вакаров Іван Михайлович і жителі смт. Батьево Кундря М., Дьорфі А.П.
619 просмотров. Обговорити (0)

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області на виконання плану заходів державного контролю на IІІ квартал 2012 року проведено перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при проведенні полювання на пернату дичину в мисливських угіддях області.

515 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Великоберезнянській райдержадміністрації, у селищі Великий Березний відбулася звітно-виборна конференція районної ради Українського товариства мисливців та рибалок.

2119 просмотров. Обговорити (0)

На мисливських угіддях поблизу закарпатського селища Королево під час полювання на лисиць мисливці підстрелили хижака, який, виявилося, не є ні лисицею, ні бродячим псом.

899 просмотров. Обсудить (0)

Вчора у м.Мукачево відбувся мисливський бал, в якому взяли участь представни-ки мисливських товариств чи не з усіх районів Закарпатської області.

718 просмотров. Обсудить (0)