ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мисливці

З настанням сильних морозів, лісовим мешканцям доводиться несолодко. Більшість з них просто не в змозі самостійно отримати корм, а під сніговим покривом не всі можуть відкопати продукти.

179 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Серед представників фауни Карпат вовк - один з найнебезпечніших хижаків. Окремі особини досягають ваги 60 кг, іноді навіть більше.

7507 просмотров. Обговорити (0)

У серпні в області розпочнеться сезон полювання на мисливські види. Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб бути готовим до мисливського сезону та не створювати ажіотажу напередодні його відкриття.

221 просмотр. Обговорити (0)

Чому не варто жаліти хижаків, які винищують молодняк оленя, козулі та зайця на Закарпатті

398 просмотров. Обговорити (0)
У великої кількості українських мисливців є високоточна зброя, про яку в армії - навіть не чули.
749 просмотров. Обговорити (0)
З редакційної скриньки UA-REPORTER.COM У неділю, 7 грудня, на територіі Батівського ПМРК мисливці спіймали чотирьох браконьєрів зі зброєю та добутою ними дичиною! Ними виявилися голова сільськоі ради сел Свобода Рущак Василь Юріевич та Берегівський районний депутат Вакаров Іван Михайлович і жителі смт. Батьево Кундря М., Дьорфі А.П.
585 просмотров. Обговорити (0)

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області на виконання плану заходів державного контролю на IІІ квартал 2012 року проведено перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при проведенні полювання на пернату дичину в мисливських угіддях області.

490 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Великоберезнянській райдержадміністрації, у селищі Великий Березний відбулася звітно-виборна конференція районної ради Українського товариства мисливців та рибалок.

2087 просмотров. Обговорити (0)

На мисливських угіддях поблизу закарпатського селища Королево під час полювання на лисиць мисливці підстрелили хижака, який, виявилося, не є ні лисицею, ні бродячим псом.

876 просмотров. Обсудить (0)

Вчора у м.Мукачево відбувся мисливський бал, в якому взяли участь представни-ки мисливських товариств чи не з усіх районів Закарпатської області.

700 просмотров. Обсудить (0)