ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

муніципали

У травні до магазину мукачівського підприємця навідалися тоді ще працівники ММКП «Муніципальна поліція» і повідомили, що він порушує правила благоустрою міста Мукачева, розміщуючи рекламні вивіски на своїх об’єктах.
95 просмотров. Обговорити (0)

Підприємець, який наприкінці минулого тижня у порушення Порядку встановлення вивісок в Ужгороді встановив вивіску лотерейного закладу на фасаді однієї з будівель на площі Ш.Петефі, демонтував її.

178 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

За несвоєчасне прибирання снігу в Мукачеві працівники муніципальної поліції склали 45 приписів підприємцям.

346 просмотров. Обговорити (0)

Працівники відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради сьогодні перевіряли, як власники та орендарі приміщень, керівники установ, організацій, ОСББ виконують вимоги Правил благоустрою щодо прибирання снігу.

319 просмотров. Обговорити (0)

За вісім місяців цього року працівниками ММКП "Муніципальна поліція" складено 700 протоколів на загальну суму 270 тисяч гривень.

252 просмотра. Обговорити (0)

Вчора, 17 травня, співробітники муніципальної поліції Ужгородської міської ради разом з представниками Національної поліції наводили порядок із стихійною торгівлею на ринку «Білочка».

272 просмотра. Обговорити (0)

Інспектори Мукачівського міського комунального підприємства «Муніципальна поліція» склали два адмінпротоколи про порушення правил благоустрою згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення на одного з громадян міста.

536 просмотров. Обговорити (0)

Працівники відділу муніципальної поліції Ужгородської міськради виявили на вулиці Легоцького біля будівлі №17 "спотикач" – виносний рекламний штендер, який причіпляли ланцюгом до стовпа електроопори.

311 просмотров. Обговорити (0)
Початок робочого тижня вже стає традиційно важким для стихійних продавців в Ужгороді.
764 просмотра. Обговорити (1)
У четвер, 14 травня, у центрі міста Мукачева стався неприємний інцидент за участі чоловіків у формі міліції, які представилися співробітниками муніципальної поліції.
540 просмотров. Обговорити (0)