ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

декомунізація

Сьогодні, 30 червня, Геннадій Москаль в урочистій обстановці відкрив перейменовану вулицю Романа Шухевича в Мукачеві. Подію приурочили до 110-ї річниці від дня народження Р.Шухевича, котрий був справжнім патріотом Закарпаття і одним із очільників національно-визвольної боротьби українського народу.

164 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 30 червня, Геннадій Москаль особисто відкриє табличку з назвою «Вулиця Романа Шухевича» в Мукачеві. Цього дня виповнюється 110 річниця з дня народження Р.Шухевича, котрий був активним захисником Карпатської України 1939 року. Початок заходу – о 12.00.

254 просмотра. Обговорити (0)

Село Колочава Міжгірського району – унікальне місце не лише на Закарпатті, але й в Україні.

341 просмотр. Обговорити (0)

Депутати перейменували місто Мукачеве, що в Закарпатській області.

755 просмотров. Обговорити (3)

На Одещині невідомі розпилили фігуру Леніна, що стояв на постаменті в селі Затишшя Захарєвського району. Як пише Думская.net, це останній пам'ятник вождю світового пролетаріату в області.
Таким чином, з допомогою невідомих активістів регіон позбувся останнього скульптурного втілення Леніна. Чому місцева влада не прибрала пам’ятник раніше, як того вимагає законодавство, невідомо.

196 просмотров. Обговорити (0)

У Київській міській адміністрації прийняли рішення про перейменування столичних зон відпочинку, що названі в честь осіб Радянського режиму.
"До кінця місяця у Шевченківському районі міста перейменують одразу два сквери", - повідомляє прес-служба КМДА.
Сквер поблизу кінотеатру "Київська Русь", що знаходиться на Лук'янівці має назву одного з організаторів Голодомору в Україні Станіслава Косіора.

195 просмотров. Обговорити (0)
В інституті національної пам’яті переконані, такі зміни допоможуть українцям розірвати пута залежності від радянського минулого.
166 просмотров. Обговорити (0)

Глава Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович пообіцяв прийти до компромісу з питання декомунізації свят 8 березня і 9 травня.

Володимир В'ятрович має намір врахувати всі можливі думки і запропонувати альтернативний варіант.

290 просмотров. Обговорити (0)

Ініціатором цієї конкретної декомунізації виступив глава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

211 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття стало єдиною областю України, де названі вулиці на честь майже всіх загиблих на сході країни героїв

349 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття з'являється у новинах ледь не частіше за усі інші регіони України. Саме у цій області усі вулиці Терешкової отримали нові назви, через підтримку першої жінки-космонавта анексії Криму.

869 просмотров. Обговорити (0)

Рішення Івановецької сільради про зміну назв вулиць, перейменованих на честь загиблих на Донбасі героїв, – це плювок в обличчя всім патрі.отам, які захищають Україну на Донбасі...

432 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні в населених пунктах Закарпаття є близько двадцяти вулиць, названих на честь першої жінки-космонавта Валентини Терешкової. Найближчим часом усі вони будуть перейменовані розпорядженням голови ОДА в рамках закону про декомунізацію.

307 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» декомунізував три вулиці в м.Мукачево.

305 просмотров. Обговорити (0)

Голова ОДА підписав чергове розпорядження про перейменування вулиць у рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

321 просмотр. Обговорити (0)

Інформація центральних ЗМІ про перейменування вулиці Джона Леннона на вулицю Слов’янську в с.Калини Тячівського району Закарпатської області не відповідає дійсності.

580 просмотров. Обговорити (0)

У рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» голова ОДА Геннадій Москаль підписав чергове розпорядження про перейменування вулиць у кількох населених пунктах Закарпаття.

292 просмотра. Обговорити (0)

“Науково-дослідний інститут українознавства” надіслав Ужгородському міському голові Андрієву Б. Є. та голові Закарпатської обласної адміністрації Москалю Г.Г. рекомендації щодо перейменування вулиць міста Ужгорода, які названі іменами осіб, причетних до встановлення радянської влади, боротьби з українською державністю, організації та здійснення голодоморів і політичних репресій та назв, що носять російський колоніальний характер.

314 просмотров. Обговорити (0)

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пояснив, чому, так би мовити, декомунізація Леніна у Леннона на Закарпатті викликала величезний резонанс

230 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження про перейменування вулиць з назвами, які підпадають під дію закону про декомунізацію.

432 просмотра. Обговорити (0)

Столична влада підтримала пропозицію Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування Московського проспекту

253 просмотра. Обговорити (1)

Прочитав список з 34 вулиць і площ, складений відділом із питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому. Цей список передадуть мукачівським депутатам для виконання «плану» з декомунізації.

338 просмотров. Обговорити (2)

За оцінками директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича, більше 900 населених пунктів мають бути перейменовані в рамках закону про декомунізацію. З цього числа – близько сорока великих міст України.

348 просмотров. Обговорити (0)

В Івано-Франківську вимагають «декомунізувати» Діда Мороза і Снігуроньку.

567 просмотров. Обговорити (1)
Процеси декомунізації дісталися і закарпатських глибинок!
642 просмотра. Обговорити (1)

В небі над Івано-Франківськом перетинаються два міжнародні повітряні коридори. Навіть після того, як чимало авіакомпаній через війну на Донбасі вимушено змінили маршрути польотів, щодня над обласним центром проносяться десятки пасажирських лайнерів, які з’єднують найбільші аеропорти світу. Свого часу і на франківському летовищі ні вдень, ні вночі не стихав шум двигунів. Та все це у минулому…

389 просмотров. Обговорити (0)