ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

соціальні виплати

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують, що з початку 2017 року, протягом десяти місяців, платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Закарпаття перерахували до Цільових фондів 2473,2 млрд гривень. У порівнянні з січнем-жовтнем минулого року надходження збільшились майже на 769,4 млн грн.

92 просмотра. Обговорити (0)

У 2017 році українцям більше не варто чекати підвищення розміру заробітних плат в країні.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час виступу в парламентському залі Верховної Ради, передає телеканал "112 Україна". Він сказав, що це питання безпосередньо залежить від економіки країни.

627 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Спільна перевірка управління соцзахисту м. Ужгород та Державної фінансової інспекції виявили 30 внутрішньо переміщених осіб, які надали відповідним органам неправдиву інформацію про своє матеріальне становище і, таким чином, незаконно отримали від держави соціальні виплати загальною сумою 347 тисяч 566 гривень.

250 просмотров. Обговорити (0)

З 1 січня 2016 року соціальні виплати для населення будуть підвищені. Про це заявляв президент України Петро Порошенко.

817 просмотров. Обговорити (0)
Вчора, 6 березня, в Ужгороді відбулося пленарне засідання 21 сесії обласної ради VІ скликання.
355 просмотров. Обговорити (0)

Соціальні виплати для переселенців
Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

655 просмотров. Обговорити (0)

Нині маємо чимало проблем —упадкованих від попередніх років і керівників, колишнього Союзу, а також новітніх, викликаних економічною кризою. Кожен оцінює ситуацію, що склалася, по-своєму: думки різняться від "всі вони гади-сволочі" до "все нормал і далі буде ще краще". Що ж насправді маємо у нашому обласному ґаздівстві?

1342 просмотра. Обговорити (0)