ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

успіх

Загрузка...

Щоб зберегти довгу молодість необхідний здоровий сон

161 просмотр. Обговорити (0)

Оскільки в сучасному світі всіляко культивується образ "успішної людини" – про це сурмлять всілякі засоби масової інформації, розповідають фільми і віщають рекламні ролики, - інформаційний портал "Знай.uа" вирішив розібратися в питанні і скласти образ батьків, здатних виховати стереотипно ідеальну дитину.

158 просмотров. Обговорити (0)

Досконалості немає меж, тому жінка завжди намагається бути краще за всіх і у всьому. Ми намагаємося перевершити не тільки себе, але й оточуючих.
Як показали дослідження вчених, перфекціонізм йде в одну ногу з психічними розладами, такими як: депресія, нав'язливий стан, залежність.

304 просмотра. Обговорити (0)

Як правило успішні і щасливі люди прокидаються рано вранці, щоб встигнути здійснити якомога більше справ. Щоб день проходив плідно, його потрібно правильно починати.

Подяка:

188 просмотров. Обговорити (0)
Зустріч із Ранією Х. Андерсон стала можливою завдяки Посольству США в Україні, Фонду демократії ООН, Національній мережі «Жіночий Консорціум України» та Лесиному вишу.
228 просмотров. Обговорити (0)

Почувши мудру пораду, завжди слід зробити дві речі: обдумати все і передати іншим людям.

484 просмотра. Обговорити (0)

Програміст, інвестор і підприємець Джеймс Альтушер, що запустив вже кілька стартапів, опублікував на TechCrunch дуже простий, корисний і чесний мануал для тих, хто хоче радикально змінити сферу діяльності, але не знає, з чого почати.

700 просмотров. Обговорити (0)

Психологи назвали п'ять головних правил, які допоможуть досягти поставлених цілей.

За словами експертів, щоб досягти успіху потрібно пройти величезний шлях і виконати багато роботи, в першу чергу над собою, пише Huffington Post. Психологи заявляють, що людина повинна бути готовою до труднощів, чітко бачити свою мету і дотримуватись інших важливих правил.

505 просмотров. Обговорити (0)

Ви коли-небудь зустрічали людей, повз яких проходять всі стреси і хаос повсякденному житті, не торкаючись і не зачіпаючи їх? Вони просто пливуть по життю і залишають позаду всіх, хто відчуває себе не такими ... прекрасними. Що ж ми робимо неправильно? Що заважає нам стати успішними людьми, які все встигають і завжди отримують те, що хочуть?

412 просмотров. Обговорити (0)
І йдеться не лише про міцні та здорові зуби, але й про їх колір. Кожен мріє мати приголомшливу і головне, – білосніжну усмішку, як у акторів з екранів телевізорів.
496 просмотров. Обговорити (0)