ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

БПП

Загрузка...

Пресс-служба пока что воздерживается от любых комментариев.

809 просмотров. Обсудить (0)

Угорська партія "Фідес" не підтримуватиме приєднання української проурядової партії БПП до Європейської народної партії, аж доти поки в Україні не приймуть зміни до Закону «Про освіту».

123 просмотра. Обговорити (0)

Відповідне рішення повинні ухвалити не пізніше 10-14 липня – тобто до початку канікул

195 просмотров. Обговорити (0)

Політолог Михайло Басараб вважає, що з обранням нового голиви Національного банку виникнуть проблеми.
Таку думку він висловив у коментарі порталу "24".
Політолог впевнений, що розбіжності виникнуть серед представників "Блоку Петра Порошенка", адже у фракції існує розбіжність інтересів. Доки обиратимуть нового голову, нардепи можуть призначити тимчасово виконуючого обов'язки.

175 просмотров. Обговорити (0)

Саме це питання розглядала Берегівська міська рада на черговому засіданні на початку квітня.

354 просмотра. Обговорити (0)

Рада національної безпеки та оборони готує на затвердження Президента України нову редакцію антиросійського списку санкцій, проте мотиви включення в нього компаній, що працюють в Україні, до сих пір залишаються секретом за сімома печатками.

245 просмотров. Обговорити (0)

Об этом сообщают на замглавы фракции БПП Алексея Гончаренко.

619 просмотров. Обсудить (1)

Жорстке звинувачення лідера "Батьківщини".

273 просмотра. Обговорити (0)

Фракція БПП вирішила, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк має піти за три місяці. Про це журналістам заявив народний депутат Мустафа Найєм.

281 просмотр. Обговорити (0)

На заседании в понедельник, 1 февраля, фракция "Блок Петра Порошенко" (БПП) утвердила своих кандидатов на должности в Кабинете министров.

1366 просмотров. Обсудить (9)

Cам Аваков на запитання про ймовірність своєї відставки відповів, що його "функція не бути зручним, а робити те, що повинен".

445 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, 12 ноября 2015 года, журналисты обнародовали информацию, как они застали депутатов за дележкой должностей в облрадах. Березенко и Кириленко, например, делили должности председателей облсоветов и их заместителей.

1526 просмотров. Обсудить (2)

Фракция "Блок Петра Порошенко" в Верховной Раде выступает за создание временной следственной комиссии парламента по расследованию событий 11 июля в Мукачево (Закарпатская область). Об этом на заседании согласительного совета руководства Рады сказал председатель фракции Юрий Луценко.

346 просмотров. Обсудить (0)

Первый заместитель председателя фракции "БПП" Игорь Кононенко ожидает, что Президент Украины Петр Порошенко наложит вето на принятый сегодня парламентом законопроект о реструктуризации валютных кредитов. Об этом он заявил журналистам в кулуарах ВР.

393 просмотра. Обсудить (0)