ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

БПП

Відповідне рішення повинні ухвалити не пізніше 10-14 липня – тобто до початку канікул

165 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Політолог Михайло Басараб вважає, що з обранням нового голиви Національного банку виникнуть проблеми.
Таку думку він висловив у коментарі порталу "24".
Політолог впевнений, що розбіжності виникнуть серед представників "Блоку Петра Порошенка", адже у фракції існує розбіжність інтересів. Доки обиратимуть нового голову, нардепи можуть призначити тимчасово виконуючого обов'язки.

145 просмотров. Обговорити (0)

Саме це питання розглядала Берегівська міська рада на черговому засіданні на початку квітня.

322 просмотра. Обговорити (0)

Рада національної безпеки та оборони готує на затвердження Президента України нову редакцію антиросійського списку санкцій, проте мотиви включення в нього компаній, що працюють в Україні, до сих пір залишаються секретом за сімома печатками.

219 просмотров. Обговорити (0)

Об этом сообщают на замглавы фракции БПП Алексея Гончаренко.

587 просмотров. Обсудить (1)

Жорстке звинувачення лідера "Батьківщини".

259 просмотров. Обговорити (0)

Фракція БПП вирішила, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк має піти за три місяці. Про це журналістам заявив народний депутат Мустафа Найєм.

259 просмотров. Обговорити (0)

На заседании в понедельник, 1 февраля, фракция "Блок Петра Порошенко" (БПП) утвердила своих кандидатов на должности в Кабинете министров.

1352 просмотра. Обсудить (9)

Cам Аваков на запитання про ймовірність своєї відставки відповів, що його "функція не бути зручним, а робити те, що повинен".

431 просмотр. Обговорити (0)

Сегодня, 12 ноября 2015 года, журналисты обнародовали информацию, как они застали депутатов за дележкой должностей в облрадах. Березенко и Кириленко, например, делили должности председателей облсоветов и их заместителей.

1466 просмотров. Обсудить (2)

Фракция "Блок Петра Порошенко" в Верховной Раде выступает за создание временной следственной комиссии парламента по расследованию событий 11 июля в Мукачево (Закарпатская область). Об этом на заседании согласительного совета руководства Рады сказал председатель фракции Юрий Луценко.

330 просмотров. Обсудить (0)

Первый заместитель председателя фракции "БПП" Игорь Кононенко ожидает, что Президент Украины Петр Порошенко наложит вето на принятый сегодня парламентом законопроект о реструктуризации валютных кредитов. Об этом он заявил журналистам в кулуарах ВР.

356 просмотров. Обсудить (0)