ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ікони

16-річний Олександр Бігар-Тимчик має незвичне для хлопців захоплення, яке перейняв від бабусі. Вільний від навчання час школяр проводить із голкою в руках. І не просто вишиває, а створює за допомогою ниток та намистин дивовижні картини.

348 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Одна із продавчинь розповіла, що в її крамниці вогонь знищив усе, не пошкодив лише ікони.

1511 просмотров. Обговорити (0)
Вишивкою почав займатися півтора роки тому, коли його позбавили волі за вбивство.
434 просмотра. Обговорити (0)

Учора прикордонники затримали громадянина Словаччини, який намагався вивезти з України три старовинні ікони невідомого автора.

340 просмотров. Обговорити (0)

– П’ять старовинних ікон, які ми передаємо священику Степану Січу, визнані культурними цінностями і є не лише художніми творами живопису, а й духовним надбанням нашого народу. Відтак ікони повинні служити громаді, задовольняти її культурні та духовні потреби, – зазначив Вадим Симчера, начальник Закарпатської митниці ДФС.

430 просмотров. Обговорити (0)

Працівниками Чопської митниці вилучено загалом 2 366 ікон та розп’ять.

399 просмотров. Обговорити (0)

Явку з повинною написав в Яворівський райвідділ міліції (Львівська область) мешканець Закарпатської області. Він зізнався, що обікрав дві церкви – на Закарпатті та в Миколаївському районі Львівської області.

910 просмотров. Обговорити (0)

О. Сергій Павелко вважає, що нині настав час відродження ікони в її колишній славі: <<Ікона - назавжди, але не для всіх, тому треба зрозуміти її та відчути серцем. Ікона - вікно в Горній світ, це реальна присутність Живого Бога поруч з нами.

3121 просмотр. Обговорити (0)

21 листопада православний світ ушановує Архистратига Михаїла. Напередодні свята в рамках святкування 900-тисотого ювілею в Михайлівському соборі відкрили виставку ікон.

886 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні вночі, 17 листопада, у пункті пропуску „Тиса” прикордонники вилучили велику партію ікон, які ввозилися в Україну незаконним шляхом.

733 просмотра. Обговорити (0)

39 ящиків та 3 пакунки з іконами, вугіллям для лампад, браслетами зі шкіри та дерева виявили співробітники Луцького загону Держприкордонслужби неподалік українсько-білоруського кордону.

1747 просмотров. Обговорити (0)

Доля конфіскованих закарпатськими митниками двох ікон — “Царя Слави” та “Образу Пресвятої Богородиці Троєручиці” — нарешті вирішена.

932 просмотра. Обсудить (0)