ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

гармонія

Цього року у першу зміну до дитячого закладу приїхали 96 юних талантів з усієї області – переможці міжнародних, всеукраїнських і обласних творчих конкурсів.

340 просмотров. Обговорити (0)

Найменшим його вихованцям — чотири роки, і вони вміють рахувати японською набагато раніше, ніж українською, а найстаршій — за 50.

305 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Щоб ваш гардероб був ідеальним, відповідав фігурі і стилю одягу купувати новинки трендів сезону - цього мало. Для стильно підібраного одягу важливо враховувати колір одягу, щоб він повністю гармоніював і відповідав правилам колірної гами.

181 просмотр. Обговорити (0)

Багато жінок помиляються в тому, що їм повністю підвладні чоловіки. Якщо вона думає, що може повністю контролювати чоловіка, його особистий простір то такі відносини будуть недовгими. Проблема недовгих відносин в тому, що вона не чує свого коханого.
Що означає, коли жінка не чує свого чоловіка?

228 просмотров. Обговорити (0)

Цей єдиний на Україні унікальний оздоровчий заклад започаткував роботу у 1993 році.

314 просмотров. Обговорити (0)

На базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв Мукачівського району, що у Закарпатті, 24-й рік поспіль працює єдиний в Україні унікальний літній оздоровний табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей.

695 просмотров. Обговорити (0)

Родзинкою дитячого оздоровлення в Закарпатті є робота літньої школи-табору «Гармонія» для творчо обдарованих дітей в селищі Чинадієво Мукачівського району,

804 просмотра. Обговорити (0)

Цю стару істину підтвердила своїм вчинком Ірина Чулей, директор ЛП "Ірен". Нещодавно вона надала благодійну допомогу 22 дошкільним навчальним закладам і двом навчально-виховним комплексам "Гармонія" та "Первоцвіт" закарпатського міста Мукачево.

727 просмотров. Обсудить (0)